جزئیات انتشار بازی division ps4 کمپانی Ubisoft Annecy

جزئیات انتشار بازی division ps4 کمپانی Ubisoft Annecy

جزئیات انتشار بازی division ps4 کمپانی Ubisoft Annecy
جزئیات انتشار بازی division ps4 کمپانی Ubisoft Annecy
بازی division ps4

بالاخره بعد از این همه انتظار بازی divisuin ps4 به بازار روانه شد و از با کوله باری پر از هیجان خیابانی به سمت ما آمد . آیا واقعا همانگونه که میگفتن این بازی صحنه هایی بی نظیر و آخر زمانی دارد . آیا بازی divisuin ps4 قرار است ما را از دنیای هیجان بی نیاز کند . آیا قرار است با تمام وجود این بازی پلی استیشن را به همدیگر معرفی کنیم و دنیای پر از هیاهو را تجربه کنیم . و هزاران سوال دیگر را باید در این بازی پاسخ دهید .
آخرین دستپخت ubsoft امروز قرار است دنیایی از یک آشوب خیابانی را به شما معرفی کنند . گرافیکی بی نظیر با جنگ افزارهای باور نکردنی و کاملا واقعی در برابر چشمان شما امروز قرار است تا یک نبرد دوئل را ثانیه به ثانیه رقم بزند . قابلیت کواپ بازی شاید برای شما نیز آنچنان جذاب باشد که به این سادگیها دست از سر بازی بر ندارید . قابلیت کواپ این روزها در خیلی از بازیهای پلی۴ افزود شده است .
اما بازیهای اکشنی مثل بازی divisuin ps4 این کیفیت را مستثنا میکند . کاربران زیادی از این بازی به عنوان بازیهای نادر در گرافیک خیابانی یاد کرده اند . اگر دنبال بازیهای در سبک هیجان و همینطور در پی بازیهایی در سبک آشوب در خیابان ها هستید ما به شما این بازی را پیشنهاد میکنیم .

جزئیات انتشار بازی division ps4 کمپانی Ubisoft Annecy
جزئیات انتشار بازی division ps4 کمپانی Ubisoft Annecy

گرافیک در بازی
از نورپردازی های نوین و جذاب گرفته تا بهترین و کاملترین افکت ها در گرافیک آب و هوایی بازی با پدیده های جغرافیایی بسیار و جذاب و موثر در روند بازی شما را همراهی میکند . محدودیت در انتخاب کاراکتر و سفارشی سازی ظاهر کاراکترها شاید برای شما کمی عجیب باشد اما واقعیت این کاراکترها را با امکانات ویژه خودشان را در روند بازی حس خواهید کرد . در طی بازی آنقدر درگیر گرافیک بازی خواهید شد که گویا این اصلا یک بازی نیست .
شرایط آب و هوایی و روبرویی با دشمنان در خیابانها و واقعیتی که در آشوب خیابانها از موتور گرافیکی بیرون آمده است تجربه ای برای شما به ارمغان می آورد که در هیچ بازی ای تجربه نکرده اید . اتفاقاتی که در طی بازی می افتد و حوادثی که شما را غافلگیر میکند فراتر از آن است که با کمی توضیح مختصر از پس آن بر آمد.
برخلاف بازیهایی که از سنگر گیری های ضعیف برخوردار هستند در این بازی آنقدر سنگرگیری جذاب و دیدنی است که شما را تحریک میکند که بی امان به قلب دشمن بشتابید .

نکات سخت و نفس گیر بازی divisuin ps4
طی روند بازی کم کم با پیشرقت لول دشمنان و سطح بازی شاهد عقب ماندن سطح خود خواهید شد .اما جای نگرانی نیست و این بازی طوری برای شما طراحی شده است که باید برای ارتقا سطح خود از مواردی مثل نجات گروگان ها و جلوگیری از معاملات سلاح های دشمن میتواند به شما کمک کند و کمی شما را به پیش ببرد .
اما به مرور این کارها کمی تکراری میشوند و با وجود این نواقص و اتفاقات تکراری نمیتوان از آنها چشم پوشی کرد . خب بالاخره در هر بازی از بازیهای پلی ۴ نواقص خاص خودشان دیده میشود . از موارد دیگر آزار دهنده بازی Playstation ۴ ارتقا نیافتن سطح کیفی دشمنان و تکراری شدن آنها در مرحله های مختلف است .

جزئیات انتشار بازی division ps4 کمپانی Ubisoft Annecy
جزئیات انتشار بازی division ps4 کمپانی Ubisoft Annecy

با اینکه آشنا شدن با تکنیک دشمن برای پیشروی بسیار میتواند مفید و کار آمد باشد اما زمانی که در مراحل بالاتر قرار میگیریم دیگر نمیتوان با تکراری شدن کراکترهای دشمنان کنار آمد . برخی نکات در این بازی همانند تمامی بازیهای دیگر پلی ۴ از نواقص خاص خود برخوردار است . اما آنقدر در این بازی جذابیت وجود دارد که بیشتر این نکات اصلا به چشم نمی آیند . هدف گیری های دشمن به مراتب دقیق تر از قبل میشود و شما باید از آنها ماهرانه تر عمل کنید .
سطح کیفی بازی شما باید به نحو احسنت شکل بگیرد و برای زنده مانند باید در مراحل بالاتر تمام وقت به فکر ارتقا سطح خود باشیم . بازی divisuin ps4 از آن دسته از بازیهاست که باید همه کارها را به تنهایی انجام دهیم و مگر وارد بخش کواپ شویم . از گشتن دنبال راه فرار و کمین کردن و سگرگیری در معرکه های عجیب و غریب بیشتر اوقات باید به تنهایی از پس آنها بر بیایید

جنگ افزارهها در بازی divisuin ps4
استفاده از کلی سلاح تک تیر و رگباری و بسیاری سلاح دیگر از قبیل سلاح های آتش افزا و انفجاری و ضدنفر گرفته تا حتی سلاح سرد در زمان نیاز برای شما فراهم شده است و شما نیز وظیفه مدیریت آن ها دارید . حال دیگر بستگی به خودتان دارد که میخواهید از سلاحهای دشمنان نیز استفاده کنید و بیشتر زنده بمانید یانه از آنجایی که مخفی کاری زیاد قابل مانور دادن در این بازی ندارد استفاده از برخی آپشن ها مانند صدا خفه کن تاثیر چندانی روی بازی شما ندارد .

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × سه =