جزئیات انتشار بازی Dragon Age 4 PS4 کمپانی BioWare Edmonton

جزئیات انتشار بازی Dragon Age 4 PS4 کمپانی BioWare Edmonton

.

جزئیات انتشار بازی Dragon Age 4 PS4 کمپانی BioWare Edmonton

مروری بر بازی Dragon Age 4: همه چیزهایی که باید بدانید
شایعه هایی درباره بازی Dragon Age 4، از زمان بسته شدن Dragon Age Inquisition از سال ۲۰۱۵ شنیده می شد. در نهایت در کنفرانس Game Award، بازی Dragon Age 4 رسما معرفی شد. اما هیچ عنوان واقعی، هیچ تاریخ عرضه دقیق، هیچ نکته داستانی، و هیچ زمینه ای برای این بازی وجود نداشت، تنها یک تریلر مبهم که در کنفرانس نشان داده شد و بعدا در سایت های مختلف نیز قرار داده شد. در این مقاله قصد داریم تمام چیزای مهمی که طرفداران این بازی دوست دارند ببینند را ارائه دهیم! هیچ اسپویلی وجود نخواهد داشت، و تنها تمام چیزهایی که می دانیم را بیان می کنیم!

جزئیات انتشار بازی Dragon Age 4 PS4 کمپانی BioWare Edmonton
جزئیات انتشار بازی Dragon Age 4 PS4 کمپانی BioWare Edmonton

بازی پلی استیشن ۴ Dragon Age 4 – ماموریت های جانبی خسته کننده ی کمتر
اجازه دهید چیزی درباره ضربات Elfroot نگوییم همگی بازی Dragon Age Inquisition را دوست داشته ایم، اما یکی از دلایلی که بازی The Witcher 3: Wild Hunt (که کمی پس از آن بازی عرضه شد) RPG برتری است، این است که CD Projekt RED زمان زیادی را صرف ساخت ماموریت های جانبی شگفت انگیز کرد، که بازیکن اغلب دوست داشت آن ها را کامل کند زیرا سرگرم کننده بوده اند، و فقط مربوط به از بین رفتن XP و یا غارت نمی شدند. بازی Dragon Age 4 نیز باید همین رویکرد را در پیش بگیرد.
BioWare باید بر ایجاد ماموریت های مبتنی بر شخصیت هوشمند، و پیچیدگی های شگفت انگیز تمرکز کند. آن ها باید داستان و ماجراجویی هایی مناسب را ایجاد کنند و تنها به جمع کردن گیاهان، ضربه به اشیاء، یا کشتن مقدار مشخصی از قوناری بسنده نکنند. در غیر این صورت بازیکنان پس از مدتی از بازی خسته شده و دست از اکتشافات بیشتر بر می دارند.
بازی Dragon Age 4 جهان بازی که کمتر شبیه به MMO باشد.
همانطور که در بالا گفته شد، جهان باز بازی Playstation ۴ Dragon Age طرفداران بسیاری داشت، و یا حتی بخش های مختلف جهان باز را دارا بود به همین دلیل بود که Dragon Age همیشه قابل ستایش بود. جهان این بازی به تنهایی جذاب است و همیشه جالب بوده است اما در واقع هیچ چیزی در آن وجود نداشت. یا حداقل، مناطق باز عظیمی وجود داشت که تنها چند هیولا در آن وجود داشتند.
این MMO است، و یک بازی RPG نک نفره نیست. داشتن مناطق عظیم برای دلیل اینکه بازی عظیم است، یا افزایش مصنوعی مقدار زمانی که در بازی صرف می کنید، اصلا سرگرم کننده نیست. این بازی همچنین طراحی خوبی هم ندارد. خوشحالیم که این بازی دارای جهان باز است، اما باید مانند دنیای واقعی باشند، یا حداقل چیزهایی زیادی در خود داشته باشند. در غیر این صورت می توانیم بازی The Old Repubic را انجام دهیم که ساعت ها پیاده روی را به همراه دارد.

جزئیات انتشار بازی Dragon Age 4 PS4 کمپانی BioWare Edmonton
جزئیات انتشار بازی Dragon Age 4 PS4 کمپانی BioWare Edmonton

بازی Dragon Age 4 – یا بیشتر شبیه به نسل Originsخود باشد
مشکلی در ایجاد جهان باز دارید، یا فکر می کنید هزینه آن بدون سرویس دهی زنده چند نفره خیلی زیاد است؟ پس برعکس عمل کنید – بازی Dragon 4 را مانند نسل Originsبسازید، مناطق بیشتر و مکان های جالبی را طراحی کنید. سری Origins این بازی و بازی Dragon Age II کمی محدودتر بودند، اما با این حال همه Origins را دوست داشتند. ما به جهان باز خیلی جذابی نیاز نداریم تا ما را تحت تاثیر قرار دهد.

بازی Dragon Age 4 – تمرکز بر شخصیت ها
در نهایت، چیزی که بیشتر از همه باید دلپذیر باشد، شخصیت هاست. شخصیت های عجیب، شگفت انگیز و شیطانی بازی Dragon Age همیشه باعث شدند این بازی ها ارزشمند باشند. بازی Dragon Age II دارای اشکالات زیادی بود، اما باز هم مردم آن را بازی می کردند و از آن لذت می بردند، زیرا لحظات شخصیتی بسیار خوبی در آن مجموعه وجود داشت. کمپانی BioWare باید به بازیکن اجازه داشتن نقش بیشتر، کنترل موریگان و داشتن رکورد حزبی بالاتری را بدهد.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × چهار =