جزئیات انتشار بازی Dragon Age inquisition PS4 کمپانی BioWare قسمت دوم

جزئیات انتشار بازی Dragon Age inquisition PS4 کمپانی BioWare

جزئیات انتشار بازی Dragon Age inquisition PS4 کمپانی BioWare قسمت دوم

جزئیات انتشار بازی Dragon Age inquisition PS4 کمپانی BioWare قسمت دوم

نژادها شامل انسان، الف، دورف یا به عبارتی از کوتوله ها و غول می باشند. بنابر جنسیتی که دارند ظاهر ان ها متفاوت می باشد.کلاس ها نیز شامل جنگجو با شمشیر و سپر، جنگجو با سلاح سنگین، جادوگری، بذله گوی کماندار و بذله گوی خنجر به دست می باشند. شما تا اخرین لحظه ای که بازی را طی میکنید همراهانی که از نژادهای گوناگونی تشکیل شده اند در کنار شما وجود خواهند داشت.شما باید با بهره گیری از قدرت کلمات در طی پیش بردن روند بازی افراد زیادتری را جذب خود کنید.
شما مجاز هستید در طی مسیر سه نفر را انتخاب نمایید.همچنین اگر دقت خود را به کار بگیرید و بتوانید کلاس های متنوعی را انتخاب نمایید.می توانید مراحل را به بهترین نحو ممکن طی نمایید.همراهانی که با شما هستند از نژادها متنوعی تشکیل شده اند و شما با استفاده از هوش خود باید مشخص کنید که کدام یک از ان ها در ماموریت شما را همراهی کنند. شما همچنین باید تمام تلاش خود را برای کنترل کردن همراهان خود انجام دهید.
گاها شما نیاز دارید تا با استفاده از جادو راهی را هموار سازی کنید.پس در اینجا شما باید یک همراه باکلاس جادو در کنار خود داشته باشید وو کلاس های متنوعی تشکیل یافته اند با استفاده از ورد به باز کردن راه اقدام نمایید. گاهی نیز دری قفل شده است و شما به کسی نیاز دارید تا در بازکردن در مهارت داشته باشد.در این لحظه شما باید شخصیت بذله گو را انتخاب نمایید تا بتواند بعضی از درهارا برای شما بگشاید.
این موضوع در مبارزه کردن با دشمنان به خاطر اینکه هرچه کلاس های متنوع تری به همراه داشته باشید شانس پیروزی شما بالاتر خواهد رفت از اهمیت بالای برخوردار می باشد. اگر کنترل کردن شخصیت خودتان برای شما روند تکراری در پیش گرفت شما از قابلیت برخوردار هستید که کنترل بازی را بین همراهان خود تعویض نمایید.

جزئیات انتشار بازی Dragon Age inquisition PS4 کمپانی BioWare
جزئیات انتشار بازی Dragon Age inquisition PS4 کمپانی BioWare

شخصیت های دوست داشتنی زیادی همچون لیلیانا و موریگان کاساندرا از سری های پیش دوباره به بازی پلی استیشن ۴ Dragon Age inquisition برگشته اند و در کنار شخصیت های تازه باعث به وجود اوردن تنوع در بازی شده است. همچنین شخصیت های بازی ارتباط و احساس قوی در بین ان ها جریان دارد و تمامی دیالوگ هایی که با همراهان خود ردوبدل میکنید تاثیر بالایی بر رفتار همراهان شما خواهد گذاشت.
شما قادر هستید با رفتار خشن ان ها از خود برانید یا با رفتاری دوستانه باعث جذب کردن ان ها به خودتان شوید. شما با انتخاب کردن همیشگی افراد برای ماموریت های متنوع تاثیر این موضوع را در روابط خودتان با ان ها متوجه خواهید شد.

گیم پلی بازی PlayStation ۴ Dragon Age inquisition
گیم پلی بازی از نکات مثبت بازی محسوب می شود. مبارزات در دو حالت شلوغ و خلوت صورت خواهد گرفت.از پادراوردن دشمنان متناسب با کلاس شما صورت خواهد گرفت.به طور مثال ار شما نقش یک جنگجو را داشته باشید قادر هستید که با استفاده از سپر و شمشیر به مبارزه کردن با دشمنان خود بپردازید یا اگر در نقش یک جادوگر و کماندار هستید از پادراوردن دشمنان خود را باید با جادوهای گوناگون و پرخطر از راه دور به انجام برسانید.
گاها شما باید مبارزاتی که انجام می دهید را دسته بندی کنید و متناسب با نیاز بازی ابتدا به پیش بردن ان ها بپردازید. به عنوان مثال گاها شما با شکاف های گوناگونی از دنیای شیاطین مواجه خواهید شد که دشمنان ان را محاصره کرده اند.در این هنگام باید ابتدا شما با قدرتی که دارید به بستن شکاف ها اقدام نمایید.

جزئیات انتشار بازی Dragon Age inquisition PS4 کمپانی BioWare
جزئیات انتشار بازی Dragon Age inquisition PS4 کمپانی BioWare

یا گاهی در هنگام مبارزه با باس های از دشمنان برخورد خواهید کردکه مانع از پیش روی کار شما خواهند شد و حالا شما این اختیار را دارید که ابتدا باس اصلی را انتخاب نمایید یا دشمنانی که برای شما مزاحمت ایجاد کرده اند.اژدها از تنوع خوبی دربازی برخوردار هستند .ظاهر ان ها اصیل و دوست داشتنی می باشدو طراحی ان ها بسیار هیجان انگیز صورت گرفته است.
اما از روش های محدودی برای مبارزه با شما استفاده میکنند همین طور شما نیز تنها مجاز به استفاده کردن از روش های تکراری برای کشتن ان ها می باشید.البته این موضوع به این معنا نیست که از پا دراوردن اژدها کار اسانی باشد شما برای پیروز شدن برانها باید تمرکز کنید و همچنین از مهارت بالایی بهره بگیرید. زمانی که شما مشغول مبارزات با اژدها هستید قابلیت دوربین تاکتیکی میتواند عامل مهمی برای برد شما باشد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 6 =