جزئیات انتشار بازی Dragon Age inquisition PS4 کمپانی BioWare قسمت اول

جزئیات انتشار بازی Dragon Age inquisition PS4 کمپانی BioWare

جزئیات انتشار بازی Dragon Age inquisition PS4 کمپانی BioWare قسمت اول

جزئیات انتشار بازی Dragon Age inquisition PS4 کمپانی BioWare قسمت اول

معرفی بازی
نسخه اصلی بازی توسط استودیو بایوور به عنوان یک شاهکار اساسی معرفی شد.اما نسخه دوم ان باعثی شد تا تمام موفقیت های بازی از بین برود.بعد از چند سال که از انتشار نسخه دوم ان سپری میشد اینبار استودیو با عرضه کردن این عنوان درسال ۲۰۱۳تلاش خود را برای بدست اوردن موفقیت های خود در پیش گرفت و توانست باعث جذب شدن طرفدارن به این بازی شود.
هدف ان ترکیب کردن بهترین ومثبت ترین نکات سری اورجینال بازی وسری مس افکت با تکنولوژی جدیدبود تا نقش افرینی با اصالت را به نمایش بگذارد و بالا بودن مقام اژدها را دوباره خاطر نشان کند.در سال ۲۰۱۴ بایوور ثابت کرد که تمامی نمایش ها و اطلاعات بازی دقیقا به همان صورتی که طرفداران انتظار داشتند طراحی شده است و بار دیگر قدرتمند بودن خود را در این زمینه به منتقدین بازی نشان داد.
اژدها از دشمنان اصلی قهرمان های گوناگون از گذشته به شمار می رفته است. اخیرا ما در فیلم ها و بازی های زیادی با این اسم برخورد خواهیم کرد و در رده خبیث ترین دشمنان از نام یادخواهد شد. شخصیت های گوناگون با از پادر اوردن اژدها خود را در قالب قهرمان داستان نشان خواهند داد.در هربازی که اژدها حضور پیدا کنند در نقش عنوان اصلی بازی خواهند بود.
سازنده بازی با آغاز نمودن داستان کهن انقلابی در دنیای اژدها انجام داد و عاملی شد تا این دسته از بازی ها چندین قدم جلو بیافتند. استودیو بایوور اکثرا در زمینه بازی های نقش افرینی بسیار ماهرانه کار کرده است و سابقه درخشانی در این زمینه دارد. این بازی در حال حاضراز شخصی ترین بازیی ساخته شده در دنیای گیم می باشدو هر انتخابی که انجام دهید در سرنوشت بازی موثر خواهد بود.همچنین تنوع در شخصی سازی وجود دارد که به شما کمک میکند تا کاراکتر مورد علاقه خودتان را بسازید.

جزئیات انتشار بازی Dragon Age inquisition PS4 کمپانی BioWare
جزئیات انتشار بازی Dragon Age inquisition PS4 کمپانی BioWare

روندبازی PlayStation ۴ Dragon Age inquisition
بازی در مکانی عجیب و خاموش شروع خواهد شد.شخصیت اصلی بازی منگ و سردرگم می باشد. زنی با درخشش نور خود جلب توجه می کند و مخلوقات اهریمنی در حال حرکت کردن و رفتن به سوی زن از پشت سرش هستند.راهی به جز فرار کردن و دویدن به طرف نور باقی نمانده است.دشمنان هر لحظه در حال نزدیک تر شدند هستند. زن دست خود را به سمتش بلند می کند .دریک لحظه همه چیز رنگ سیاهی به خود میگیرد.درست شبیه به اینکه از خواب برخواسته باشد.
در این قسمت از بازی سوالات زیادی ذهن ما را درگیر خواهند کرد.سوالاتی همچون ان زن نورانی کیست چرا در زندانی تاریک از خواب بیدار شده است . شما باید جواب سوالات خود را با پیش بردن روند بازی پیدا کنید. سازنده بازی پی اس ۴ راهای زیادی را در مقابل شما قرار خواهد داد که این خود عاملی است که از پیش بردن داستان خسته نشوید. شخصیت های کاساندرا و لیلیانا با چهرهای خشمگین به سمت شما در حال حرکت هستند.
دست های شما به طور حیرت اوری نور سبز رنگی را از خود منتشر میکنند.نگهبان ها شمارا محاصره کرده اند تا حرکت اشتباهی انجام ندهید.پس ازاینکه شما با ان دو شخصیت خانوم شروع به حرف زدن می کنید.متوجه خواهید شد که شما عاملی برای از بین رفتن بسیاری از افراد و موجودات به شمار می روید.در اسمان عظیم بازی سوراخی وحشتناک قرار دادشده است که راهی به دنیای شیاطین به وجوداورده است. مقصر کل اتفاقاتی که پیش امده است شما هستید.

جزئیات انتشار بازی Dragon Age inquisition PS4 کمپانی BioWare
جزئیات انتشار بازی Dragon Age inquisition PS4 کمپانی BioWare


هیچ انسانی دانا و جادوگری پیر قادر نیست که دروازه شیاطین را نابود کند.مخلوقات ترسناکی همچون شهاب سنگ های نورانی از آسمان به سمت زمین امده اند و در نقطه به نقطه سرزمین جای گرفته اند. لیلیانا که در نقش شخصیت بانو دانا در بازی حضور دارد.شمارا تنها عاملی برای حل کردن این مشکلات با استفاده از انرژی که در دست های شما قرار دارد میداند.در واقع این داستان به نظر ساده میاید.
اما هنگامی که در شخصیت های داستان فرو بروید.
متوجه خواهید شد راه های متنوع و طولانی در برابر شما قرار خواهد گرفت که باعث می شود هیچ وقت روند بازی برایتان تکراری نشود. انتخاب های گسترده ای که در پیش روی شما قرار میگیرد.باعث جذاب بودن بازی برای طرفداران خواهد شد.مطابق با انچه در اکثر بازی های نقش افرینی دیده ایم باید برای خود نژاد و کلاس انتخاب نمایید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 2 =