جزئیات انتشار بازی Dragon’s Crown Pro PS4 کمپانی Vanillaware

.

جزئیات انتشار بازی Dragon’s Crown Pro PS4 کمپانی Vanillaware

مروری بر بازی Dragon’s Crown Pro

  • عنوان بازی: Dragon’s Crown Pro
  • شرکت توسعه دهنده: Vanillaware
  • شرکت تولید کننده: Atlus USA
  • پلتفرم ها: Playstation ۴، پلی استیشن ۳، پلی استیشن ویتا
  • تاریخ عرضه: ۱۵ می سال ۲۰۱۸

بازی های نقش آفرینی اغلب یکنواخت هستند. نیاز به دستیابی به سطوح مختلف، بدست آوردن طلا و تجربیات برای همگامی با تهدیدات موجود، از ویژگی های این سبک بازی هاست. یکنواختی در بازی چیز بدی نیست، اما در طراحی بازی ها ممکن است خیلی بد باشد. برخی از بدنامی های عنوان ها به دلیل داشتن “حلقه ی بازخورد” کم، مورد انتقاد قرار گرفته اند. بقیه ی بازی ها می توانند با طراحی یا دسترسی مداوم و تکراری کنار بیایند. زمانی که یکنواختی به عنوان هسته ی گیم پلی مکانیکی مورد نظر باشد، بازی در موقعیتی غیرماهرانه و نامناسب تحویل داده می شود.
این باعث میشود مخاطبان به طور ناخواسته به دنبال یکنواختی انتخاب های خود باشند. بازی Dragon’s Crown Pro که تولید مجدد بازی Vanillaware’s Dragon Crown است، یکی از همین بازی هاست. بازی پلی استیشن ۴ Dragon’s Crown Pro از دو جنبه ی مختلف تعریف می شود. این جنبه ها شامل نمایش بصری و گیم پلی ضرب و شتم هستند. مانند اکثر بازتولیدهای این نسل، این عنوان هم پس از گذشت چند سال از انتشار اولیه، برای کنسول ها عرضه خواهد شد. چیزهایی که به بسته ی بازی اضافه شده اند شامل زنگ و سوت استاندارد، کیفیت ۴K، موسیقی متن و صداهای ژاپنی و انگلیسی می باشد.
کارگردان این بازی یعنی جورج کمیتانی، شخصی که برای اولین بار در سال ۱۹۹۸ روی مفهوم Dragon’s Crown کار کرد، بازی ای را برای بازیکنان به ارمغان آورده که به طرز عجیبی در رسیدن به هدف مدرن است؛ و بازی را برای نسل آنلاین امروزی احیا کرده است. در اصل، این بازی یک بازی بازی نقش آفرین ضربتی در سبک بازی هایی چون بازی معروف Dungeon از کمپانی کپ کام و مجموعه بازی های Dragon است. جورج کیمتانی که بر بازی Tower of Doom نیز کار می کرد، خواستار پیشرفت بیشتر بازی و اجاد بازی ای مانند Golden Axe است. بازی به طور موثر روی یک چیز تاکید دارد، و آن همکاری در بازی است.
در بازی Dragon’s Crown Pro نه مرحله وجود دارد، که هر کدام به دو مسیر متفاوت که به سمت باس فایت می روند، تقسیم شده اند. در هر قسمت، بخش هایی وجود دارند که باید در آن ها بدنبال اشیاء مخفی یا اتاق های مخفی باشید. در بیشتر موارد، مسیر شما خطی از تجارب ضرب و شتمی است. یکی از مشکلات مطرح شده این است که، تنوع واقعی تنها در قدرت دشمنان وجود دارد. پس از مدتی، بازیکن ماهر می تواند به راحتی هیولاهایی را که در طول مسیر با آن ها جنگیده اند، به خاطر بسپارند.
می توانند نحوه ی دسترسی به هر اتاق مخفی یا در قفل شده، موقعیتی که هر پازل در آن قرار دارد را به خاطر آوردند. چالش و کشفی که اولین تصویر از بازی را نشان می دهد، ضرورتا جایگزین شده است. تنها چیزی که بافی مانده نیاز به تکرار غارت و نقاطی برای بالا بردن سطح شماست. بازی Dragon’s Crown Pro زیباشناختی مناسب را داراست و این زیبایی را به وضوح تصویر ۴K منتقل کرده است. این بازی یکی از عجیب ترین عناوین برای پلی استیشن ۴ است، اما از طرفی هم مخالف ارائه ی بصری نمایش های اخیر مانند Far Cry 5 و God of War است.
در دریایی از درستی گرافیکی، هنگامی که باید ارائه ی بصری را مهیا کرد، گاهی زیبایی شناسی ساده تر و سبکی تر، نمایه ی عالی تری ارائه می دهند. بازی Dragon’s Crown Pro دیدگاه و احساس ضرب و شتم را به خوبی ارائه کرده، اما ماهیت تکراری خود را نیز نشان داده است. ممکن است برای برخی افراد، انجام چالش های بازی Dragon’s Crown Pro در خانه و با کمک دوستان حس خوب و مناسبی داشته باشد، اما برای افراد دیگر اینطور نیست. به نظر می رسد این بازی، بازی خوبی است و به حس و حال بازیکن بستگی دارد.

 مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 3 =