جزئیات انتشار بازی Duke Nukem 3D:20th Anniversary World Tour XBox کمپانی ۳D Realms قسمت چهارم

جزئیات انتشار بازی Duke Nukem 3D:20th Anniversary World Tour XBox کمپانی ۳D Realms قسمت چهارم

لوازم جانبی پردازش کننده :

  • Media Remote
  • Stereo Headset Adapter
  • Official Stereo Headset
  • Digital TV Tuner (EU Only)
  • Play and Charge Kit

قدرت پردازش

۲٫۳GHz semi-custom AMD x86-64 eight-core CPU code named “Jaguar Enhanced
قدرت کارت گرافیکی

۱۱۷۲MHz customized AMD GCN based GPU with 40 compute units
مموری و حافظه

۱۲GB of GDDR5 RAM @ 326 GB/s
خروجی و ورودی تصاویر:

HDMI 2.1 Output
HDMI 1.4b Input
۴K 2160p @ 60fps, 1080p, 720p
HDR10
AMD FreeSync
خروجی و ورودی صوتی دستگاه

HDMI 2.1 Output
HDMI 1.4b Input
Optical Toslink
DTS-HD Master Audio, Dolby TrueHD, DTS-HD High Resolution Audio, Dolby Digital Plus, DTS, Dolby Digital, Dolby
بازی Duke Nukem x box 1پدر همه ی بازی هایی است که در سبک اول شخص هستند همچنین به نظر می رسد که این بازی اولین بازی اول شخص بوده است .

جزئیات انتشار بازی Duke Nukem 3D:20th Anniversary World Tour XBox کمپانی 3D Realms
جزئیات انتشار بازی Duke Nukem 3D:20th Anniversary World Tour XBox کمپانی ۳D Realms

دراین بازی خلاقیت هایی مثل معما ها .ذخیره آیتم ها و کسب سلاح های مدرن جدید به وجود آمده است و واژه ی معمایی که دربازی وجود دارد بسیار از کاربران را شگفت زده کرده است . این بازی XBox در قسمت معمایی خود شما را وادار می کند تا کارت هایی را برای ورود به منطقه بعدی بازی پیدا کنید و رنگ این کارت ها آبی ،قرمز د زرد هستند که کلید پیشرفت شمارا در بازی رقم می زند .
دراین بازی حیرت انگیز همه چیز وجود دارد به طوریکه شما با زدن دکمه اکشن می توانید حرکات مختلف و عکس العمل های متفاوتی در هریک از اجسام بازی ببینید و نکته قابل توجه این است دراین قسمت مخفی بودن خیلی از دکمه .رابط ها و کلید هایی که شما را به نتیجه نهایی برساند و هوشیارانه به جست وجوی چیزی که میخواهید بپردازید.

دراین بازی شما نقش یک قهرمان بزرگ را بازی می کنید که هدفش از بین بردن موجودات شیطانی و نجات جهان از دست آن هاست .داستان بازی دوک یکی از برترین و بکر ترین موضوع های بازی های رایانه ای است .دراین بازی همه چیز نقش بدل را دارد مراحل و دشمنان این بازی متنوع اند ودر پایان هربخش بازی شما باغول هایی مبارزه می کنید که خیلی سخت میمیرند .
خوک های این بازی نقش دشمنان را ایفا می کنند و با لباس پلیس جلوی شما ظاهر می شوند .
خوک ها بدنی انسانی دارند و فقط چهره آن ها شبیه به خوک است . شما دراین بازی وارد یک جهنمی ازجنس و رنگ زمین شده اید . درمبارزات شما نیازی به هدف مستقیم روی دشمنان ندارید و ففط گرفتن دکمه شلیک کافی است . شما درحین بازی میتوانید سلاح های مختلفی به دست آورید که شامل شاتگان ،ارپیچی ،مسلسل و دیگر سلاح های خیالی که کارایی مشابهی نسبت به لگد زدن شما با کفش های محکمتان دارد ،

دشمنان این بازی دارای هوش مصنوعی اند و شکست دادن آنها کاری بس سخت است .خلاصه تمام این سخنان این است که بازی سه بعدی یک اثر خوب ،ماندگار ،بی نظیر و خوش ساخت به وجود اورده است .این بازی حتی درافراد گوناگون که گوشی اندروید یا اپل دارند می توانند نصب کنند و این بازی را تجربه کنند .
اگر شما از طرفداران قدیمی فرنچایز Duke Nukem هستید یا درکنار FPSهای به روز شده علاقه دارید که به شوتر های old schoolسری بزنید این بازی بهترین پشنهادی است که اکنون می توانیم به شما بدهیم .ازانتشار بازی Duke Nukem 3Dدو دهه و حدود ۲۰ سال می گذرد و هوش مصنوعی دشمنان شما در حال حاضر قدیمی شده و از جذابیت پیشین خارج شده است . شما که تجربه بازی ایکس باکس را داشته اید .
پس قطعا دیده اید که هنگام بازی دشمنان کنج دیوار گیر کرده اند و یا اینکه حرکت قطاری پشت سر هم را داشته اند که این اتفاق باعث شده تا شما در نبرد پیروز شوید و مسیر پیش رویتان را باز کنید .
ما انتظار داشتیم که سازندگان world tour وقت بیشتری را برای ارتقاء هوش مصنوعی می گذاشتند . که این خود یکی از بزرگترین ایرادات Duke nukem 3Dبه طراحی گذشته در مراحل بازی برمی گردد .
این بازی زمان زیادی را برای پیدا کردن مسیر درست و یا برگشت به مکان هایی قبلی که دشمنان را در آن محل کشته اید صرف می کند و این نکته شایان ذکر است که این بازی مراحل تودر تو و گیج کننده ای دارد و هنگام بازی گیمر نیازمند است به اعصاب خودش مسلط باشد .

جزئیات انتشار بازی Duke Nukem 3D:20th Anniversary World Tour XBox کمپانی 3D Realms
جزئیات انتشار بازی Duke Nukem 3D:20th Anniversary World Tour XBox کمپانی ۳D Realms

شما هرگز نباید احساس کنید که این بازی سخت است بلکه برعکس این بازی بسیار هم پیچیده می باشد و شما در بازی هزاران بار طعم مرگ را حس خواهید کرد و مجبور خواهید شد برای کشتن و کشته نشدن !در این بازی می توانید پشت جعبه ها پناه بگیرید و با صبر و استقامت دشمنانتان را ازبین ببرید درواقع Run and gunو با فکر کردن به حمله است که باعث شدهworld tour کنار گذاشته شود و یجان بازی هرلحظه بیشتر از بیش شود .

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =