جزئیات انتشار بازی Dying Light PS4 کمپانی Techland Publishing

جزئیات انتشار بازی Dying Light PS4کمپانی Techland Publishing

جزئیات انتشار بازی Dying Light PS4 کمپانی Techland Publishing
جزئیات انتشار بازی Dying Light PS4 کمپانی Techland Publishing

نقد و بررسی بازی DYING LIGHT
خب بالاخره بعد از این همه انتظار باید برای یک نبرد کاملا واقعی و جذاب با زامبی های شهر هارین آماده باشیم شهری که توسط زامبی ها تصرف شده است و آماده اند تا از شما به طور رسمی پذیرایی کنند . سبک بازی پلی استیشن در سری بازی های اویل و دشمنان شما همگی از جنس اهریمن و دوباره باید از مخفی ماندن و واکنش سریع در بین این همه زامبی اوقات خود را بگذراند.
حال در این بین دو دسته هستند که هم در کنار یکدیگر شهر را از زامبی ها پاک میکنند و هم در برابر یکدیگر می ایستند و میخواهند قدرت اصلی در اختیار آنها قرار گیرد .

شخصیت ها و خلاصه ای از روند بازی
این بازی با شخص اولی به نام تاویر آغاز میشود . او یک مامور مخفی بوده و در این گیر و داد او از زهر زامبی ها و ویروس آنها در امان نمانده است و گرفتار این ویروس شده است . در این بین تاویر برای زنده ماندن باید به دنبال پادزهری باشد . شما باید شخصی به نام سلیمان را در این شهر پیدا کرده و پادزهر را از او بگیرید و خود را درمان کند .

جزئیات انتشار بازی Dying Light PS4کمپانی Techland Publishing
جزئیات انتشار بازی Dying Light PS4کمپانی Techland Publishing

قضیه بزرگ تر از این حرفاست ،چرا که تاویر قصد دارد در این درگیریهای انسان و زامبی برای پایان دادن به این وضعیت و نجات انسان ها پادزهر را پیدا کند و شهر را از این بلا نجات دهد . هر چقدر که داستان پیش میرود و ماموریت ها رو به جلو میروند ، پیچیدگی ماموریت ها و سختی های شما روز به روز بیشتر میروند و باید هر لحظه بیش از پیش حواستان به اطراف باشد .
شهری که کمتر کسی به فریاد شما میرسد و از زامبی گرفته تا افرادی که مانع از رسیدن شما به این پادزهر می شوند هیجان را لحظه به لحظه بیشتر میکند .
داستان بازی و قدرت گرافیک بازی آن چنان شما را محو بازی میکند که دیگر برایتان ترس و وحشتی باقی نمیماند و با تمام قوا هر لحظه خود را برای دشمنان آماده میکنید .

گرافیک در بازی
از جنگ افزارها گرفته تا داستان بازی و صحنه های جنگ و درگیری بین گروهک ها و قدرت طلبی آنها تا پرت شدن و انفجار های شدید برج ها و دیگر اتفاقات جذاب و بی نظیری که در بازی رخ میدهد شما را بیش از پبیش به سمت بازی میکشاند . در گیم پلیر این بازی شما را از بالارفتن از ساختمانها و پریدن و غافلگیری دشمنان لذت ببرید . قابلیتهای این بازی شما را شگفت زده خواهد کرد .
قابلیت شخصی سازی سلاح ها و جنگ افزارهای جدید و جذاب تا کاراکترها بازی را خلاقانه جلوه میدهد . این بازی کسل کننده نیست چرا که تا جایی که توانسته اند از تکرار کردن صحنه ها یکنواخت کردن دشمنان اجتناب شده است.در این بین با ترکیب کردن اسلحه ها و کاربرد بیشتر اسلحه و قابلیت های جدید و ارتقائ کاراکتر خودتان در بازی میتواند دربسیاری از وضعیت های بسیار سخت به داد شما برسد .

جزئیات انتشار بازی Dying Light PS4کمپانی Techland Publishing
جزئیات انتشار بازی Dying Light PS4کمپانی Techland Publishing

در مقابله با زامبی ها در خیابان شما باید بیشتر از سلاح سرد استفاده کنید و حتی برخی از ماموریت ها از سلاح گرم نمیتوانید استفاده کنید .طراحی و ساخت تیم سازنده بازی از شما توقعات بیشتری نیز دارد . چرا زمان در این بازی Playstation 4  ارزشمند است و در برخی مراحل باید در روز فعالیتهای ضروری همچون آزادسازی دیگران و تصرف طلاها وجمع آوری تسلیحات پیشروی کنید و خود را برای شب و مقابله با زامبی ها آماده کنید .
حتی برای شب ها از زامبی ها مخصوص استفاه میکنند تا ترس را بیشتر از همیشه به شما اعمال کنند . دقت در گرافیک زامبی ها آنقدر از دقت عمل خوبی برخوردار بوده است که گاها از زشت بودن زامبی ها بشدت میبرید . بخش نورپردازی در بازی از جلوه خاصی برگرفته شده است . از نورپردازی اشعه خورشید گرفته تا تاریکی شب وو جلوه های خاص شبانه هم زیبایی خاص خودش را دارد . صداگذاری بی همتای این بازی واقعا قابل تغییر است .
از زمانی که بازی به اوج هیجان خود میرسد تا زمانی که یک زامبی در کمین شماست میتوانید کیفیت صدا را تجربه کنید . حل دیگر به پای خودتان است . میتوانید مدام در گوشه ای پنهان شوید و تصور کنید که از دید دشمنان در امان هستید و میتوانید با واقعیت روبرو شوید و با سینه سپر شده به قلب دشمن نفوذ کنید و البته بسیار محتادانه کار را دنبال کنید .

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 2 =