جزئیات انتشار بازی Dynasty Warriors 9 PS4 کمپانی Omega Force

جزئیات انتشار بازی Dynasty Warriors 9 PS4 کمپانی Omega Force

جزئیات انتشار بازی Dynasty Warriors 9 PS4 کمپانی Omega Force

قبل از اینکه به سراغ بحث اصلی برویم لازم است در پیش مقدمه ای راجع به ماهیت DLC کمی صحبت شود تا آن هایی که با این قضیه آشنایی ندارند برایشان رفع ابهام شود که البته گیمر های حرفه ای با این قضیه به خوبی آشنا هستند.دی ال سی یا به فارسی “محتوای قابل دانلود”، محتوای اضافه ای می باشد که پس از این که بازی عرضه می شود توسط تیم سازنده که می تواند رایگان یا هزینه ای باشد عرضه می شود که از طریق اینترنت می توان آن را دانلود کرد البته دی ال سی ها فقط برای بازی ها به کار برده نمی شود.
در مواردی هم چون فیلم ها، موسیقی ها و حتی کتاب های آنلاین کاربرد دارد اما استفاده ی عمده ی آن در صنعت گیم می باشد. که با توجه به ماهیت بازی شما، می تواند مرحله ی جدید، سلاح، لباس یا… را به بازی پلی استیشن شما اضافه کند. شروع کننده ی این موضوع شرکت آتاری و از طریق سیم تلفن بود که پس از آن که سرعت اینترنت افزایش پیدا کرد این روند برای پی سی ها هم انجام شد. می توان دی ال سی را روشی جدید برای کسب درآمد شرکت های بازی سازی دانست البته اگر بخواهید هزینه ای هم نکنید دی ال سی های رایگانی هم می توانید به دست بیاورید.

جزئیات انتشار بازی Dynasty Warriors 9 PS4 کمپانی Omega Force
جزئیات انتشار بازی Dynasty Warriors 9 PS4 کمپانی Omega Force

اما انتظار چندانی، نسبت به آن هایی که برای این موضوع هزینه می کنند نباید داشت چرا که برای آن ها امکانات بیشتری قابل دسترس قرار می گیرد. هم چنین اگر شما جزو آن دسته افراد باشید که بازی مورد علاقه ی خود را پیش خرید می کنید بعضی از شرکت ها مزایایی را در اختیار تان قرار می دهد که سایر افراد که پس از عرضه دست به خریداری می زنند در اختیار ندارند. یکی از آن مزایا دسترسی سریع تر به دی ال سی می باشد که برای یک سری از بازی های خاص مانند جی تی اِی، گاد آف وار و… بی نظیر خواهد بود.از جمله شرکت های به شدت روی آورنده به این قضیه می توان به ای اِی گیمز اشاره کرد.
اما دی ال سی ها هنوز پس از گذشت چندین سال از شکل گیری اش نتوانسته طرفدار آن چنانی را برای خود جذب کند به شکلی که ۴۹ درصد از کاربران اصلا از این موضوع استفاده ای نمی کنند. در کل اگر توان مالی برای هزینه کردن در این بخش را داشته باشید قطعا لذت بیشتری را به شما در بازی خواهد داد.حالا پس از آن که شناختی از دی ال سی ها برای گیمر های نا آشنا با این موضوع فراهم شد برویم سراغ موضوع اصلی آن هم این که تریلر و هم چنین تصاویری از جدید ترین دی ال سی بازی Dynasty Warriors 9 منتشر شد.
این بازی به دست شرکت کوئی تکمو توسعه یافته است، قطعا این شرکت و سابقه اش در صنعت گیم را باید به خوبی شناخته باشید.
شرکت Koei Tecmo قبل تر دو شرکت جدا گانه به نام های تکمو و دیگری کوئی در صنعت بازی سازی بوده و پس از ادغام این دو این نام را برای خود برگزیده است. این شرکت یکی از قدیمی ترین شرکت ها در حوزه ی گیم بوده و جزو پرچم داران این صنعت نیز به حساب می آید. این شرکت بازی هایی هم چون Attac On Titan، Nioh، Ninja Gaiden Black و همین بازی Dynasty Warriors 9 را در کارنامه پر افتخار خود دارد.که هر کدام به نوعی همه را انگشت بر دهان قرار داده است که در نوع خود بی نظیر است.
حال با انتشار این تریلر و تصاویر کاربرد چنگال ها که یکی از سلاح های اضافه شده به این بازی پلی استیشن ۴ در این دی ال سی می باشد مشاهده می شود.این دی ال سی سلاح های جدیدی هم چون چنگال ها، قلاب، شمشیر و خنجر های شخصیت اِمی را به مجموعه سلاح های بازی می افزاید. تمامی فرماندهان می توانند این سلاح ها را در اختیار داشته باشند اما نوع استفاده از آن ها به این بستگی دارد که هر شخصیت به چه میزان از تخصص رسیده باشد چرا که شکل استفاده از سلاح ها به سه دسته ی ابتدایی، متوسط و پیشرفته تقسیم بندی می شود که همان طور که گفته شد بسته به میزان تخصص هر شخص است.

جزئیات انتشار بازی Dynasty Warriors 9 PS4 کمپانی Omega Force
جزئیات انتشار بازی Dynasty Warriors 9 PS4 کمپانی Omega Force

تریلر مربوط به شمشیر و قلاب در تاریخ بیستم اردیبهشت ماه و تریلر مربوط به خنجرهای شخصیت اِمی در تاریخ بیست و پنجم همین ماه منتشر خواهد شد. هم چنین امکان دانلود دی ال سی در تاریخ بیست و هفتم اردیبهشت ماه یعنی دو روز پس از انتشار اخرین تریلر در اختیار عموم قرار خواهد گرفت. اما نکته ای که ای کاش شرکت های بازی سازی کمی به آن توجه می کردند این است که اگر شرکت ها حاضر به این می شدند که قیمت های دی ال سی ها را پایین تر بیاورند قطعا هم فروش خودشان بیشتر می شد هم آن هایی که به دلیل مشکل مالی توانایی خرید را ندارند برایشان این امر دست یافتنی تر می شد.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + شانزده =