جزئیات انتشار بازی Everybody’s Golf PS4 در آگوست ۲۰۱۷ قسمت دوم

جزئیات انتشار بازی Everybody's Golf PS4 در آگوست 2017

جزئیات انتشار بازی Everybody’s Golf PS4 در آگوست ۲۰۱۷ قسمت دوم

شروع نسبتا آسان بازی و تجهیزات مناسبی که Everybody’s Golf در همان ابتدای کار در اختیار مخاطب قرار می‌دهد، باعث شده تا حتی کسانی که اولین بار است این بازی را امتحان می‌کنند، بتوانند از لذت آن بهره‌مند شوند. چوب و توپ‌هایی که برای بار اول دریافت می‌کنید، کاملا برای اولین دور مسابقات که در Eagle City برگزار می‌شود، مناسب هستند، در همین بخش از بازی است .
که صلاحیت و مهارت‌های شما برای نخستین بار به بوته آزمایش گذاشته می‌شوند و معلوم می‌شود که ضرباتی که در هر وهله از بازی می‌زنید، تا چه اندازه خوب و مناسب هستند.اگر بتوانید امتیاز لازم را در این مرحله به دست آورید و عملکردتان خوب باشید، آن وقت در مسیری قرار می‌گیرید که مقصد آن چیزی جز افتخار برایتان به همراه نخواهد داشت. طبیعتا آسان بودن بخش‌های ابتدایی باعث می‌شود تا مراحل اولیه بازی برای یاران دیرین Everybody’s Golf بیش از اندازه ساده باشد.
به همین دلیل گزینه “Serious Mode” برای آن‌ها در نظر گرفته شده است تا آن‌ها نیز به اندازه کافی به چالش کشیده شوند و حوصله‌شان از این همه سادگی سر نرود. مسابقاتی که در برابر کامیپوتر دارید، سخت و دشوار هستند، اما وقتی به صورت آنلاین به رقابت با حریفانی از سرتاسر دنیا می‌پردازید، تازه معنای سخت بودن را متوجه می‌شوید، شاید هم بلافاصله در برابر آن‌ها تسلیم شوید و دوباره مسابقات اصلی را امتحان کنید.

جزئیات انتشار بازی Everybody's Golf PS4 در آگوست 2017
جزئیات انتشار بازی Everybody’s Golf PS4 در آگوست ۲۰۱۷

با آن که بازی با دیگران جذابیت بالایی دارد، اما حالت Turf War حتی از آن هم هیجان‌انگیزتر و قابل‌توجه‌تر است. دو تیم که نهایتا می‌توانند ده نفر عضو داشته باشند، در طول مسابقه‌ای نفس‌گیر به مصاف هم می‌روند، آن‌ها باید تمام تلاش‌شان را بگذارند که تا جای ممکن توپ‌های بیشتری را روانه سوراخ‌ها کنند و امتیاز بگیرند. اینجا باید از هر روشی که می‌توانید استفاده کنید تا سریع‌تر به امتیازها و سوراخ‌های بعدی برسید.
هرکاری که از دست‌تان بر می‌آید باید انجام دهید، مثلا می‌توانید با سرعت و گام‌های بلند حرکت کنید، یا سوار یکی از آن خودروهای کوچکی شوید که در زمین گلف استفاده می‌شوند. باید تعادل را بین خوب بازی کردن و سریع بازی کردن برقرار کنید، اگر بتوانید با موفقیت این کار را انجام دهید، آن‌قوت این احتمال وجود دارد که بتوانید عنوان بهترین بازیکن گلف را از آن خود کنید. اگر تعداد رقبای شما در بازی ۲۰ نفر باشد، جایزه‌ای که دریافت می‌کنید یک نشان افتخار است .
که به صورت شماره‌ای در کنار نام شما قرار خواهد گرفت و نشان خواهد داد که تا کنون چند بار توانسته‌اید عنوان بهترین بازیکن را به کلکسیون افتخارات‌تان اضافه کنید.خواه در درجه اول خود را رقیبی برای رقبای آنلاین دیگر بدانید و خواه ترجیح بدهید که با حریفان کامپیوتری رودرو شوید، باید در فواصلی که بین مسابقه‌ها وجود دارد و حریفی در مقابل‌تان ندارید، به گشت‌زنی در OPEN-WORD و امتحان مجدد مسابقاتی بپردازید که پیش‌تر آن‌ها را آزاد کرده‌اید.

جزئیات انتشار بازی Everybody’s Golf PS4 در آگوست ۲۰۱۷

در هر دو صورت به طور قطع انگیره لازم برای انجام این کار را خواهید داشت، چرا که در این قسمت‌ها آیتم‌هایی قرار داده شده‌اند، مثلا توپ‌های گلف مخصوص و امتیازهای اضافه‌ای که می‌توانید از آن‌ها در قسمت Turf War بهر ببرید. جذاب‌ترین ویژگی گشت‌زنی‌ در OPEN-WORD این است که به این وسیله می‌توانید در طول مسابقات اصلی موانعی را از پیش رویتان بردارید.
برای مثال شکست دادن رئیسی که راننده مسابقات ماشین‌سواری نیز هست، امتیازات زیادی را برای شما به ارمغان خواهد آورد، در همان حال اگر بتوانید در بازی پلی استیشن مرد ماهیگیر را که گلف‌باز زبردست و کهنه‌کاری است، شکست دهید، بخش مربوط به ماهیگیری را هم آزاد می‌کنید.ممکن است بعد از باز شدن این بخش ماهیگیری را امتحان کنید، اما بعد از سپری شدن مدتی علاقه خود را به آن از دست بدهید.
ولی نباید فراموش نکنید که با شکست مرد ماهیگیر، در طول رقابت‌هایی که دارید تالاب‌ها و دریاچه‌هایی در این سو و آن سو پدیدار می‌شوند که جذابیت و جلوه بازی را دو چندان می‌کنند. به علاوه جمع‌آوری گونه‌های مختلف ماهی نیز خود چالش جالب توجهی است، در عین حال بسیاری از این ماهی‌ها نیز حاوی امتیازهایی هستند که در ادامه کمک بزرگی برایتان خواهند بود، پس ارزش آن را دست‌کم نگیرید.مسابقات چندگانه جدید پر است از حریفانی که باید با آن‌ها روبرو شوید و این باعث شده تا رقابت‌ داغ‌تر باشد و هیجان بازیPlaystation به مراتب افزایش پیدا کند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =