جزئیات انتشار بازی Everybody’s Golf PS4 در آگوست ۲۰۱۷ قسمت سوم

جزئیات انتشار بازی Everybody's Golf PS4 در آگوست 2017

جزئیات انتشار بازی Everybody’s Golf PS4 در آگوست ۲۰۱۷ قسمت سوم

در این بازی پلی استیشن می‌توانید پا را از تورنمنت‌های تک‌نفره فراتر بگذارید و با افراد بیشتری رقابت کنید. از ۱۵ رقیبی که با آن‌ها در طول این رقابت‌ها روبرو می‌شوید، سه رقیب تحت کنترل کامیپوتر هستند. شخصیت‌هایی هم در بازی PlayStation وجود دارند که کار خود را می‌کنند و ممکن است هر دو سعی داشته باشید تا توپ‌تان را وارد یک سوراخ کنید.با آن که این گلف‌بازها همگی یا جدا زحمت می‌کشد و گاه و بی‌گاه به سرعت به این سو و آن سو می‌دوند.
اما خیلی هم حواستان را از بازی پرت نمی‌کنند و زمانی که تمام توجه‌تان را به توپ داده‌اید، تمرکزتان را به هم نمی‌ریزند. البته اصلا هم بعید نیست که در پاره‌ای از اوقات به شکلی در تصویر قرار بگیرند که دید و تسلط‌تان را دچار اختلال کنند. اما دست‌کم هیچ شخصیت کامپیوتری نیست که تاثیری منفی چشمگیری روی بازی شما داشته باشد.در نهایت باید گفت که این شخصیت‌های مزاحم تنها بخشی هستند که باعث شده این بازی پر زرق و برق اندکی لکه‌دار شود.
بازی که حقیقتا بهترین بازی گلف برای کنسول PS4 است. آن‌هایی که مدت‌هاست تجربه این بازی را داشته‌اند و مدت‌هاست که با آن آشنایی دارند، هیچ مشکلی با سیستم کنترل و پیشرفت در بازی نخواهند داشت، در همان حال تازه‌کارها نیز می‌توانند به سادگی و با لذت تمام در این تجربه سهیم باشند. چه وقتی مراحل خود بازی را انجام می‌دهید و چه زمانی که در دنیای آنلاین به دنبال رقیب می‌گردید، ممکن نیست هیچ وقت بدون حریف بمانید.

جزئیات انتشار بازی Everybody’s Golf PS4 در آگوست ۲۰۱۷

حتما در جایی تورنمت یا حریفی برای دست و پنجه نرم کردن پیدا خواهید کرد. هرچقدر هم توانایی‌هایتان افزایش پیدا کرده باشد و شبیه فراانسان‌ها شده باشید، باز هم Everybody’s Golf چالشی برایتان می‌تراشد تا احساس نکنید دیگر هیچ کس یاری مقابله کردن با شما را ندارد.Everybody’s Golf برای مسابقات به نوعی همان حالت را دارد که Mario Kart برای بازی‌های ماشین‌سواری.
نسخه‌های جدید می‌آیند و می‌روند، ویژگی‌های جدیدی به بازی اضافه می‌شوند و بعضی دیگر حذف می‌شوند، اما هسته اصلی بازی در طول تمام این سال‌ها تقریبا تغییری نداشته است. نسخه‌ای که در سال ۲۰۱۲ برای پلی‌استیشن ارائه شد، برای تمام کسانی که قبلا آن را بازی کرده بودند، کاملا آشنا به نظر می‌رسید. تقریبا شبیه به World Tour برای پلی‌استیشن ۳ در سال ۲۰۰۸ و Everybody’s Golf برای PS2 در سال ۲۰۰۵.
همان‌طور که گفتیم شکل ضربه زدن و مراحل تنظیم قدرت و سرعت و دقت همان سبک قدیمی را دارد و چیزی عوض نشده است، پس اصلا لازم نیست مهارت جدیدی را فرا بگیرید، همان چیزهایی که قبلا یاد گرفته‌اید کفایت می‌کنند.اما یک نکته هست که نباید از کنار آن بی‌تفاوت عبور کرد. نسخه‌ای که برای PS4 تهیه و تدارک دیده شده است، این بار قدمی بزرگتر برداشته و مانند خیلی از بازی‌های ورزشی دیگر تمرکز ویژه‌ای روی بخش آنلاین بازی داشته است.

جزئیات انتشار بازی Everybody's Golf PS4 در آگوست 2017
جزئیات انتشار بازی Everybody’s Golf PS4 در آگوست ۲۰۱۷

علاوه بر آن EG (همان مخفف Everybody’s Golf) دنیای بازتری دارد و از این حیث تغییرات جدیدی را در بر گرفته است. درنتیجه می‌توان گفت که بازی نسبت به همتایان پیشین خود حس و حال متفاوتی را القا می‌کند.لازم نیست بی‌خود نگران باشید. هنوز هم تقریبا همه چیز مانند قبل است، شخصیت‌ها بیشتر حالتی انیمیشنی دارند و باز هم شاهد همان تیپ‌های کارتونی هستیم.
صحنه‌ها و چشم‌اندازهای بازی نیز همچنان درخشان و پر از رنگ و لعاب هستند و به‌طرز خارق‌العاده‌ای جزئیات در آن‌ها رعایت شده است، از همان صحنه‌هایی که می‌شد در دهه ۹۰ و در بازی‌های سِگا مشاهده کرد، با این تفاوت که نورها و کیفیت بافت بسیار بالاتر و دقیق‌تر شده است. رقابت‌ها و مسابقات نیز تقریبا مثل همان چیزی است که قبلا دیده بودیم، هدف‌گیری آسان است و ترتیب ضربه زدن به همان روش سه‌مرحله‌ای قبل انجام می‌شود که جزئیات آن را قبلا برایتان بازگو کردیم.
این بازی حسابی سرتان را گرم می‌کند، جوری طراحی شده تا بدون آن که از هیجان و جذابیتش کاسته شود، شما را به ادامه دادن تشویق کند. هرچقدر بازی کنید و وارد مناطق جدید شوید، چیزهای تازه‌ای به دست می‌آورید و درنتیجه شور و حال‌تان هرگز فروکش نمی‌کند. برای رساندن توپ به سوراخ‌هایی که در فاصله زیادی از شما قرار دارند، نیاز به چوب‌هایی دارید که تنها در صورت ادامه بازی در اختیارتان قرار می‌گیرند.
درنتیجه برای رفع کنجکاوی هم که شده، دوست ندارید بازی را نیمه‌کاره رها کنید، چیزی ندایی در درون‌تان به صدا در می‌آید که مدام از شما می‌خواهد تا باز هم برگردید و دست به مکاشفات جدیدی بزنید. هر چوب نقاط ضعف و نقاط قوت خود را دارد و برای ضربه‌های مختلفی در نظر گرفته شده است، پس باید برای موفق شدن تمام آن‌ها را به هر شکلی که هست، به دست آورید و به مجموعه ابزارتان اضافه کنید. انتخاب توپ هم تقریبا همین شرایط را دارد.تازه‌کارها می‌توانند مراحلی را انتخاب کنند که به پایان رساندن‌شان دردسری را برایشان ایجاد نمی‌کند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × دو =