جزئیات انتشار بازی Everybody’s Golf PS4 در آگوست ۲۰۱۷ قسمت اول

جزئیات انتشار بازی Everybody's Golf PS4 در آگوست 2017

جزئیات انتشار بازی Everybody’s Golf PS4 در آگوست ۲۰۱۷ قسمت اول

مجموعه Everybody’s Golf همیشه توانسته است خود را به عنوان بازی مطرح کند که هم فرا گرفتن مهارت‌های آن آسان است و هم چالش‌های خاص و منحصربه‌فردی را در طول بازی ایجاد ‌کند که شیرینی آن را دو چندان می‌سازد. Everybody’s Golf با آن عنوان ساده‌اش وقتی برای اولین باز وارد بازار شد به همه نشان داد که همچنان این سنت را حفظ کرده است و همچون قبل حاکم بی‌چون و چرای بازی‌هایی است که در رابطه با گلف ساخته شده‌اند.
دنیای این بازی از قبل گسترده‌تر شده و جنبه‌های بیشتری را شامل می‌شود. اکنون می‌توانید علاوه بر رقابت‌های رسمی آزادانه و بدون این که هیچ محدودیتی داشته باشید در اوقات فراغت‌تان سرگرم فعالیت‌هایی شوید که تجربه دقیق‌تر و ملموس‌تری از گلف را برایتان رقم می‌زنند.Everybody’s Golf باز هم خیلی خوب کار خود را انجام داده است و توانسته استراتژی‌های مختلفی را برای بازیکنان خود فراهم کند.

جزئیات انتشار بازی Everybody's Golf PS4 در آگوست 2017
جزئیات انتشار بازی Everybody’s Golf PS4 در آگوست ۲۰۱۷

استراتژی‌هایی با تنوع بسیار بالا، دقیقا مثل همان‌هایی که گلف‌بازان حرفه‌ای در مسابقات خود از آن‌ها برای زدن ضربه‌هایشان استفاده می‌کنند.انتخاب چوب گلف، تخمین سرعت باد، مسیر و فاصله‌ای که توپ باید در آن فرود آید، از جمله فاکتورهای رایجی هستند که همه علاقه‌مندان به خوبی از آن‌ها آگاهند، اما در این میان طرز قرار دادن توپ نیز اهمیت بالایی دارد و مساله‌ای حیاتی است، در این رابطه می‌توان به این موارد اشاره کرد:
 سطحی که قرار است توپ روی آن فرود بیاید، بخشی از توپ که برای ضربه زدن انتخاب می‌کنید و موارد دیگر. وقتی تمام این نکات را در نظر می‌گیرد و سپس با دقت ضربه خود را به توپ وارد می‌کنید، نتیجه فوق‌العاده‌ای حاصل می‌شود و این همان چیزی است که به این بازی زیبایی و جذابیت خاصی بخشیده است. این حس که کاملا بر بازی PlayStation مسلط هستید و همه چیز تحت کنترل شماست، هیچ‌گاه رنگ نمی‌بازد و لذت خود را از دست نمی‌دهد.
به‌خصوص وقتی آن را با بازی‌های گذشته مقایسه می‌کنید و به یاد می‌آورید که چقدر در آن‌ها اختیارتان کمتر بود و نمی‌ توانستید مثل حالا هرکاری دلتان می‌خواهد بکنید.
خوشبختانه می‌توان این خبر خوش را داد که تولیدکننده این بازی یعنی Clap Hanz باز هم روش ضربه زدن کلاسیک بازی را تغییر نداده است، هنوز هم مثل دفعات پیش با انتخاب همان سه گزینه قبلی می‌توانید ضربه خود را به توپ وارد کنید:
روی دکمه start کلیک می‌کنید، یک کلیک دیگر انجام می‌دهید تا میزان قدرت ضربه را انتخاب کنید و در آخر گزینه دیگری هم دارید که برای تنظیم دقت ضربه طراحی شده است، به همین سادگی. روشی که در Everybody’s Golf برای زدن ضربات استفاده می‌شود، از به‌کارگیری آنالوگ‌ها بسیار موثرتر است، روشی که معمولا در بازی‌های دیگر به کار گرفته می‌شود که به گمان بسیاری کار را پیچیده‌تر می‌کند.

جزئیات انتشار بازی Everybody’s Golf PS4 در آگوست ۲۰۱۷

مسیری که در Everybody’s Golf پیش می‌گیرید، نسبتا سرعت قابل قبولی دارد، تقریبا هر ضربه‌ای که خوب باشد و به ثمر بنشیند، باعث می‌شود پاداشی به خاطر عملکردتان دریافت کنید که تاثیر آن را هم در چوب و هم در آمارتان خواهید دید. به عبارت دیگر هم شما و هم تجهیزات‌تان تجربه بیشتری به دست می‌آورید و بدون وقفه قوی‌تر می‌شوید. پس از گذارندن چندین دور بازی، امتیازهایی که به خاطر زدن صدها ضربه به دست آورده‌اید.
قابلیت‌هایتان را بالاتر می‌برند. دیدن این که قدرت و مهارت‌تان در زدن ضربات پیچ‌دار به توپ هر لحظه در حال افزایش است، شما را با انگیزه‌تر و مشتاق‌تر می‌کند، درنتیجه دوست دارید باز هم ادامه دهید و پشت ‌سر هم پیشرفت کنید.
با بهتر شدن ضربات‌تان پاداش‌هایی برایتان در نظر گرفته می‌شوند و می‌توانید جایگاه‌تان را در جدول بالا ببرید و در رقابتی که با شخصیت‌های کامپیوتری دارید، جز سه نفر برتر قرار بگیرید.
اما فکر نکنید آن‌ها بیکار می‌نشینند و بالا رفتن‌تان را تلاش می‌کنند، شاید این شخصیت‌ها واقعی نباشند، اما میل به برتر بودن دست‌کم به‌طور مصنوعی در آن‌ها هم وجود دارد.
پاداش‌هایی که نصیب‌تان می‌شوند شامل آیتم‌های ارزشمندی خواهند بود، از جمله چوب‌ها و توپ‌های جدیدی که مشخصات بهتری دارند. دقیقا مانند نیروهای جنگی که مشغول تهیه تدارکات خودشان هستند.
شما هم اینجا می‌توانید ابزار و وسائل متنوعی را جمع کنید تا هر چه را که برای سبک خاص بازی پلی استیشن و شرایط‌تان مناسب است، در اختیار داشته باشید.
اگر مراحلی را که پیش‌تر بازی کرده‌اید، یک بار دیگر انجام دهید، حسابی به نفع‌تان تمام می‌شود و سود می‌کنید، چون حالا به خاطر داشتن ابزار جدید و بالاتر رفتن مهارت‌هایتان فرستادن توپ به سمت سوراخ‌ها خیلی آسان‌تر شده است، درنتیجه می‌توانید امتیازهای بیشتری جمع‌آوری کنید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − یک =