جزئیات انتشار بازی f1 2016 PS4 کمپانی Codemasters

جزئیات انتشار بازی f1 2016 PS4 کمپانی Codemasters

جزئیات انتشار بازی f1 2016 PS4 کمپانی Codemasters
جزئیات انتشار بازی f1 2016 PS4 کمپانی Codemasters

تقریبا تمامی آدم ها به سرعت و هیجان علاقه دارند. سرعت و هیجان انسان ها را از روزمرگی ها و روند کندی که در طول روز تجربه می کنند، جدا می سازد. شاید بهتر باشد تا همه آدم ها بخشی از زمانشان را صرف تجربه های جالب و پای گذاشتن در دنیایی سرعتی و هیجانی کنند. این تصمیمی است که بسیاری از دوستداران ورزش گرفته اند و سعی دارند تا مقداری از زمانشان را به اتومبیلرانی اختصاص دهند و بدین ترتیب در دنیای نفس گیر و سرعتی ماشینها وارد شوند.
استقبال بی نظیر از ورزش اتومبیلرانی، کمپانی های بازی ساز را بر آن داشت تا از این استقبال بی نظیر مردم، ایده بگیرند و بازی هایی را روانه بازار کنند که با کمک آنها هیجان و سرعت پیست اتومبلیرانی را به داخل خانه ها بکشانند. به همین دلیل است که ما در چند سال اخیر شاهد بازی های متعددی بودیم که مضمونی مسابقه ای داشتند و مخاطبان می توانستند.
به حسی نزدیک به ماشین سواری درون پیست های واقعی مسابقه برسند.یکی از بازیهای با کیفیتی که ماهیتی مسابقه ای دارد، f1 2016 است. در ادامه بررسی می کنیم که آیا f1 2016 توانسته است به خوبی با مخاطب ارتباط برقرار کند یا خیر؟

آشنایی بیشتر با بازی f1 2016
“استودیو کد مسترز” مسئول توسعه این سری بازی است. ما می خواهیم بدانیم این استودیو در عرضه نسخه سال ۲۰۱۶ این بازی پلی استیشن چگونه عمل کرده است. در این نسخه همه چیز فراهم شده است تا گیمر خودش را بسیار نزدیک به راننده مسابقه ببیند. بدین ترتیب شما به عنوان مخاطب بازی مجبور هستید تا با چالشهای رایج یک راننده مسابقات فرمول ۱ مواجه شوید.

جزئیات انتشار بازی f1 2016 PS4 کمپانی Codemasters
جزئیات انتشار بازی f1 2016 PS4 کمپانی Codemasters

در f1 2016 به دنبال صحنه های جذاب و یا برخوردهای هیجانی نباشید. بیشتر به این فکر کنید که چطور پدال گاز و ترمز را فشار دهید که ار سایر رقبایتان جلو بزنید! ضمن اینکه باید حواستان را به سوخت ماشین هم جمع کنید که مبادا در میان مسابقه از دایره رقابت حذف شوید.
بررسی وضعیت لاستیک های ماشین و ارتباط داشتن با گاراژ از دیگر کارهایی است که در f1 2016 مسولیتش به خودتان سپرده شده است. در واقع شما در f1 2016 یک راننده تمام عیار هستید که باید برنامه خود را مطابق با نیازهای ماشینتان بچینید.

اگر به دنبال یک تجربه ساده و سرگرم کننده هستید، دور f1 2016 را یک خط قرمز بکشید. این بازی به اندازه کافی جذاب است، اما اصلا ساده نیست. شما در طول بازی Playstation با چالشها و سختی های زیادی مواجه خواهید شد که باید با دقت فراوان آنها را برطرف کنید.
افرادی که به بازی های مسابقه ای علاقه دارند، همواره از تجربه بخش آنلاین استقبال خواهند کرد. شما می توانید با مراجعه به بخش آنلاین بازی f1 2016 به دنیای شگفت انگیزی وارد شوید که در آن هیچ کس با دیگری شوخی ندارد. بسیاری از حاضرین در این بخش واقعا قدرتمند هستند و به مهارت بالایی در مسابقات فرمول ۱ رسیده اند.
شما می توانید در بخش آنلاین f1 2016 تجربه برپایی مسابقه در پیست های مختلف را به دست آورید. ضمن اینکه می توانید قدرت تمامی خودروهای حاضر را یکسان کنید تا تمامی شرکت کنندگان در شرایطی مشابه کارشان را آغاز کنند.

f1 2016 دارای دو بخش به نام های Career و Championship است. شما می توانید با حضور در بخش Career یک کاراکتر ساختگی را به عنوان کاراکتر اصلی بازی های انتخاب کنید و مسابقاتتان را با حضورش پیش ببرید. برای تعیین شخصیت بازی در Career حسابی دستتان باز خواهد بود. شما می توانید از صفر تا صد این کاراکتر ساختگی را خودتان طراحی کنید.
مثلا می توانید چهره اش را طراحی کنید و برایش یک نام و نام مستعار تعیین کنید. در ادامه می توانید تعیین کنید تا کاراکتر ساخته شده در کدام تیم باشد و چه هم تیمی هایی داشته باشد. خلاصه که همه چیز برای یک طراحی هیجان انگیز در دسترس است. حتی میتوانید تعیین کنید که کلاه کاسکت این شخصیت چه شکلی داشته باشد!

جزئیات انتشار بازی f1 2016 PS4 کمپانی Codemasters
جزئیات انتشار بازی f1 2016 PS4 کمپانی Codemasters

بهتر است پیش از اینکه مسابقات بزرگ را تجربه کنید، به بخش تنظیمات بازی بروید. یادتان باشد که همه چیز در این بخش بسیار گسترده و پیچیده است و برای رسیدن به نتیجه ای مطلوب به مدت ها زمان نیاز خواهد بود. شما می توانید در بخش تنظیمات همه چیز را تغییر دهید. از سیستم کمکی رانندگی گرفته تا آب و هوای حاکم بر مسابقه در این بخش قابل تنظیم خواهد بود.
بخشی که توجه گیمرها را به خود جلب می کند، بخش سیستم کمکی راننده است. این بخش تاثیر مستقیمی بر کیفیت و لذت بازی خواهد داشت. اگر در این بخش اکثر سیستم های کمکی را روشن کنید، همه چیز آسان تر می شود و می توانید در ادامه به تجربه ای مشابه با سایر بازی های مسابقه ای آسان برسید. اما اگر به دنبال یک بازی سخت، هیجان انگیز و پرچالش هستید، بهتر است تا اکثر سیستم های کمکی این بخش را خاموش کنید و خودتان را محک بزنید!

پیشنهاد می کنیم تا f1 2016 را با فرمانهای بازی مخصوص ریسنگ تجربه کنید. در این صورت هیجانی را تجربه خواهید کرد که حتی تصورش را هم نمی کنید. فقط کافیست تا بدون سیستم کمکی و سیستم تعویض دنده دستی وارد میدان شوید. در ادامه خواهید دید که چقدر همه چیز جذاب و متفاوت خواهد بود. برای این که بتوانید در این شرایط در بازی باقی بمانید باید شش دنگ حواستان را جمع کنید.
مگرنه با کوچکترین خطا از میدان مسابقه به در خواهید شد. اگر شانستان زده باشد و در پیستی بارانی حضور داشته باشید، همه چیز از قبل هم سخت تر خواهد شد. حالا اگر بتوانید ماشینتان را به درستی کنترل کنید، قطعا یک راننده ماهر هستید!

البته این را به خاطر داشته باشید که f1 2016 برای آب و هواهای مختلف، لاستیک های متنوعی را تعریف کرده است که تا حدودی کارتان را راحت تر می کند. اما باز هم کنترل یک ماشین در مسیری بارانی کار ساده ای نخواهد بود.در نهایت باید بگوییم f1 2016 یک بازی مسابقه ای فرمول ۱ ارزشمند است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + هفده =