جزئیات انتشار بازی F1 2017 PS4 کمپانی Codemasters

جزئیات انتشار بازی F1 2017 PS4 کمپانی Codemasters

جزئیات انتشار بازی F1 2017 PS4 کمپانی Codemasters
جزئیات انتشار بازی F1 2017 PS4 کمپانی Codemasters

در چند سال اخیر علاقمندی به مسابقات فرمول ۱ بسیار بیشتر از گذشته شده است. این را می توان از پیشرفتهای گسترده، سرمایه گذاری های کلان و استفاده از چهره های شناس فهمید. باید اعتراف کرد که این سبک از بازی های ویدئویی واقعا جذاب هستند و هر روز هم بهتر از دیروز می شوند. به طوری که بسیاری از کمپانی های بازی ساز سعی دارند تا با تولید بازی های مسابقه ای فرمول ۱ به محبوبیت بیشتری برسند.
یکی از بازی های مسابقه ای که اتفاقا اسم و رسم زیادی هم دارد، F1 2017 نام دارد. این بازی در پلی استیشن۴ قابل دسترسی است. اگر تمایل دارید تا در مورد این بازی بیشتر بدانید، با ما باشید. در ادامه بررسی می کنیم که آیا F1 2017 توانسته مخاطبان را به سمت خودش جذب کند و یا یک بازی معمولی در سطح متوسط است که حرف های زیادی برای گفتن ندارد.

آشنایی بیشتر با بازی F1 2017
پس از این که پا به دنیای هیجان انگیز F1 2017 می گذارید، همه چیز را بهتر از گذشته خواهید دید. این نسخه به شدت ارتقا پیدا کرده است. حالا شما می توانید به تمام آرزوهایی که داشتید، برسید. می توانید همان طور که می خواستید در میدان مسابقه حاضر شوید و یک تجربه خارق العاده را برای خودتان رقم بزنید.

جزئیات انتشار بازی F1 2017 PS4 کمپانی Codemasters
جزئیات انتشار بازی F1 2017 PS4 کمپانی Codemasters

شما می توانید در F1 2017 شخصیت دلخواهتان را انتخاب کنید و از میان تیم های موجود یکی را برگزینید. بعد از آن همه چیز مهیا خواهد بود تا در بهترین و باکیفیت ترین مسابقات فرمول۱ شرکت کنید و مهارتتان را محک بزنید. بخش اصلی بازی نسبت به گذشته هیچ فرقی نکرده است و شما با دو قسمت Career mod و Championship مواجه خواهید بود. البته این دو بخش تفاوت فاحشی با یکدیگر ندارد. اگر به بخش Career mod بروید، می توانید در انتخاب قهرمان بازی خودمختار باشید.
این بخش جذابیت های خاص خودش را دارد و شما را در دنیای انحصاری مسابقات فرمول ۱ وارد می کند. شما می توانید در این مسیر با کاراکتر انتخابیتان در میان مسیری جذاب به راه بیفتید. در Career mod همه چیز به یک بخش داستانی شباهت دارد. شما در این بخش در میان روایت هایی حضور خواهید داشت که هیجان بازی را برایتان دوچندان می کند.

گرافیک در بازی F1 2017
گرافیک در F1 2017 واقعا خوب است. مطمئن باشید از مناظری که در طول مسابقه میبینید، لذت خواهید برد. مناظری که برای پیست مسابقه طراحی شده اند واقعا چشم نوازند و می توانند حواستان را از مسابقه پرت کنند! به جرات می توانیم بگوییم F1 2017 در بخش گرافیک واقعا منحصر به فرد است.
شما می توانید مسابقات را در شرایط آب و هوایی مختلف تجربه کنید. فکرش را بکنید رانندگی در مسیر جاده آن هم در زمان غروب آفتاب چه لذتی خواهد داشت! آن هم وقتی که اشعه های نارنجی خورشید بر بدنه اتومبیل و آسفالت ها بتابد و به همه چیز رنگ و رویی تازه ببخشد!

گیم پلی در بازی F1 2017
بی شک مهم ترین فاکتور برای سنجش کیفیت یک بازی ویدئویی گیم پلی آن است. به همین دلیل وقتی که می گوییم F1 2017 یک بازی با کیفیت است، یعنی گیم پلی جذابی دارد. شما در طول بازی Playstation 4 در فضایی حرفه ای و طبیعی حضور خواهید داشت که برای کسب پیروزی در میدان مسابقه باید واقعا بجنگید.
یادتان باشد همه چیز فراهم است تا اتومبیلتان را به بهترین شکل ممکن ارتقا دهید. برای این کار باید به بخش تنظیمات بازی وارد شوید. بررسی گزینه های مختلف و گشت و گذار زدن در این بخش توجه بسیار زیادی را طلب می کند. پس بهتر است تمام هوش و حواستان را به کار گیرید تا چیزی را از قلم نیندازید.
در F1 2017 همه چیز شباهت بسیار زیادی به واقعیت دارد. شما در طول مسابقه مدام با پشتیبانان تیمتان در ارتباط خواهید بود. آنها سعی می کنند نکات مهم و ضروری را به سرعت به گوشتان برسانند. بهتر است به توصیه های تیم پشتیبان گوش دهید و آنها را سرسری نگیرید.

جزئیات انتشار بازی F1 2017 PS4 کمپانی Codemasters
جزئیات انتشار بازی F1 2017 PS4 کمپانی Codemasters

زیرا در صورتی که به صحبت های آنها توجه داشته باشید، می توانید اوضاع را برای خودتان بهتر از قبل کنید. در F1 2017 به خوبی به جزئیات توجه شده است و همین موضوع موجب شده است تا همه چیز بیشتر به واقعیت شبیه شود. تنها چیزی که شاید در گیم پلی بازی اذیت کند.
نحوه برخورد ماشین ها به هم است که چندان ظاهر طبیعی ندارد. شاید انتظار می رفت تا نحوه برخورد بهتری برای ماشین های پیست تعریف شود تا بتوان با قاطعیت گفت: به گیم پلی بازی F1 2017 ایرادی وارد نیست.

بخش آنلاین در F1 2017
بخش آنلاین بازی سرشار از جذابیت و گرمای هیجان است. تجربه بازی در کنار افرادی که کارشان را به خوبی بلدند، بسیار لذت بخش خواهد بود. وقتی که در بخش آنلاین F1 2017 حاضر می شوید، انگیزه پیشرفت در وجودتان بیشتر از گذشته خواهد شد. حرفه ای ها اصلا کار را شوخی نگرفته اند و می توانند در کسری از ثانیه رکوردها را جا به جا کنند.
در این بخش شما فراموش می کنید در حال بازی هستید. بیشتر تصور می کنید که در واقعیت در حال تجربه یک مسابقه فرمول یک هستید و این قدرت بالای شبیه سازی در F1 2017 را نشان می دهد. به طور کلی نمی توانید ایراد اساسی از بخش آنلاین بازی بگیرید. الته ناگفته نماند که نقص هایی در این بخش دیده می شود، اما به اندازه ای نیست که کیفیت تجربه آنلاین بازی شما را تحت تاثیر قرار دهد.

حرف آخر در مورد بازی F1 2017
اگر به بازی های مسابقه ای و سرعتی علاقمند هستید، بدون معطلی به دنبال بازی F1 2017 بروید. این بازی یکی از بهترین مسابقه های فرمول۱ در دنیاست که از کیفیت زیادی برخوردار است. F1 2017 بخش آنلاین منحصر به فردی دارد و گرافیک آن از زیبایی به خصوصی برخوردار است. گیم پلی بازی هیچ حرفی را باقی نگذاشته است و شبیه سازی به حدی پیشرفته است که همه چیز شباهت بسیار زیادی به واقعیت پیدا کرده است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − هفت =