بازی Fallout 76 PS4 استودیو بازی های Bethesda

شمارش معکوس برای انتشار بازی پلی استیشن ۴ Fallout 76 آغاز شده است. تنها چند هفته به انتشار قسمت بعدی بازی Fallout مانده و طرفداران مجموعه بازی های پسا آخرالزمانی مشتاقند بدانند این مجموعه به چه صورتی پایان میابد.

این بازی در غرب ویریجینای ایالات متحده امریکا ساخته شده است، بازی Playstation ۴ Fallout 76 به عنوان پیش درآمد سری قبلی بازی ها عمل می کند، اما یک تفاوت عمده وجود دارد: این بازی کاملا آنلاین است.

بازیکنان این شانس را دارند که محیط مورد نظر خود را بسازند و با دوستانشان همکاری کنند، با چندین هزار بازیکن در یک سرور ارتباط برقرار کنند. با توجه به این ویژگی ها برای بازیکنان، سرورها و تنظیمات، میتوانیم انتظار داشته باشیم که دنیای بازی Fallout 76 چهار برابر بزرگتر از دنیای بازی Fallout 4 باشد و این باعث شده تا بازی Fallout 76 بزرگترین بازی ای باشد که کمپانی بتسدا تا کنون ساخته است. تفاوت دیگر نحوه ی کارکرد شخصیت شما است.

ای بار در زمین های بایر شما از کارت های امتیازی ویژه ای استفاده می کنید که باعث می شود شخصیتتان از شخصیت هزاران بازیکن آنلاین دیگر متفاوت شود. بواسطه ی برخی از این امتیازات می توانید با منابع کمتر شخصیت جدیدی بسازید در حالی که ممکن است کارت های دیگر شما را مجهز به سلاح های لیزری کند. می توانید این کارت ها را به دوستانتان بفروشید و گروه شما می توانند این کارت ها را بسته به نوع تهدیدی که با آن روبرو می شوید تعویض کنند.

طبق چیزهایی که گفته شد، این بازی بسیار متفاوت تر از بازی های Fallout تک بازیکن است، اما این سری بسیار بهتر از بازی های قبلی عمل خواهد کرد. در اینجا همه اطلاعاتی که تا کنون درباره ی بازی Fallout 76 بدست آورده ایم را گردآوری کرده ایم.

اصل مطلب

  • این بازی چیست؟ نسخه ی آنلاین فرانشیز بازی Fallout
  • چه زمانی می توانیم بازی کنیم؟ در تاریخ ۱۴ نوامبر سال ۲۰۱۸
  • روی چه پلتفرم هایی می توانیم بازی کنیم؟ ایسک باکس وان، پلی استیشن ۴ و کامپیوترهای شخصی

تاریخ انتشار بازی Fallout 76

تریلر این بازی که در ماه می منتشر شد، اطلاعات جدیدی را عرضه نکرد، اما می دانیم که این بازی قرار است در تاریخ ۱۴ نوامبر سال جاری عرضه شود. این تاریخ با انتشار سری های قبلی بازی Fallout مطابقت دارد، مجموعه هایی که الگوی یکسانی را از اعلان های میان سالی و انتشار در اکتبر / نوامبر دنبال می کردند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =