جزئیات انتشار بازی Far car primal PS4 کمپانی Ubisoft Montreal

جزئیات انتشار بازی Far car primal PS4 کمپانی Ubisoft Montreal

جزئیات انتشار بازی Far car primal PS4 کمپانی Ubisoft Montreal
جزئیات انتشار بازی Far car primal PS4 کمپانی Ubisoft Montreal
یک بازی مبهم است که شاید شمارا تا ساعتها جذب بازی کردن خودش کند یا شاید شما از همان لحظات اول متوجه شوید که بازی نیست که تمایل به ادامه دادن ان داشته باشید. باشروع بازی پلی استیشن یک سفر را اغاز میکنید به ده هزار سال پیش زمانی که انسان ها در غارها زندگی میکردند و این شاید تنها تفاوتی باشد که یوبی سافت برای قرار دادن بازیکنان در دنیای جدیدش قرار داده است در حالیکه طرفداران با دیدن اولین تریلر ترسناکی که از بازی دیده بودن انتظار بیشتری از این بازی داشتند.

Far car parimal روند بازی
تاکار شخصیت اصلی بازی است که برای شکار با دوستانش بیرون میرود که در نهایت صاحب قبیله را از دست میدهد تاکار در بازی چندیدن نقش را بر عهده دارد از جمله پیک موتوری قاتل بادی گارد و یا هر چیز دیگری که مردم عادی از او بخواهند را اجرا میکند و در این بازی ماموریت هایی را انجام میدهد که شامل نجات دادن یا کشتن افراد می باشد و همواره یک نقشه با خود به همراه دارد که اجازه نمیدهد گم شود اما ممکن است حیوانات وحشی ناگهان در مقابلش ظاهر شوند.

جزئیات انتشار بازی Far car primal PS4 کمپانی Ubisoft Montreal
جزئیات انتشار بازی Far car primal PS4 کمپانی Ubisoft Montreal

که باید با انها بجنگد شما در این بازی بر نقش تاکار را بر عهده دارید و میتوانید با جغدها پرواز کنید بر سر دشمنان خود بمب پرتاب کنید یا ماموت ها را به اطاعت از دستورات خود وا دارید در این سری مانند همان سری گذشته باید برای ترور دشمنان از ارتفاع و کشتن زنجیری نگهبانان تلاش کنید همچنین باید گیاهانی را جمع کنید که با انها میتوانید سلامتی خود را دوباره به دست اورید قدرت دوییدن شدن را افزایش و یا صدمه دیدن دربرابر اتش را کاهش دهید.
در نسخه های قدیمی سرزمین های برفی وجود داشتن که شما توانایی انجام برخی از ماموریت هایتان را در انجا داشتید و یکی از نگرانی های شما یافتن ماسک اکسیژن بود اما در این نسخه اگر شخصیت شما بیش از حد سردش شود جان جان خود را ازدست خواهد داد و در نتیجه شما باید انهایی که در غارها پنهان شده اند را بیرون بکشید دشمنان خود را محاصره کنید و در برابرشون استقامت به خرج دهید شما سه گروه هستید که باهم دشمن هستید.
باید کسانی را که در انجام کارها استعداد و توانایی دارند جمع کنید و حتی قبیله های دیگر را تحت فشار قرار دهید تا فرمول ساخت ابزارهای مختلف را به شما بگویند تا شما بتوانید قبیله ای تشکیل دهید و برای انها چادرهایی بسازید و این کار را شما میتوانید با پوست حیوانات انجام دهید.
و در این نسخه پایگاهای کوچکی وجود دارد که میتوانید برای قبیله تان فتحش کنید و در داخلش استراحت کنید و از منابعی که به شما تعلق دارد بهره ببرید و همانطور که گفتیم مهم ترین وظیف شما این است که قبیله را سرپا نگه دارید

جزئیات انتشار بازی Far car primal PS4 کمپانی Ubisoft Montreal
جزئیات انتشار بازی Far car primal PS4 کمپانی Ubisoft Montreal

Far car primal نقاط ضعف

  1. بزرگترین مشکل ان نسخه شلوغ و بی اهمیت و کاراکترهای پرحرف و کسل کننده ان می باشد که قبل از انجام هر ماموریتی باید به سخنان انان گوش دهیم و همچنین به خاطر عدم خلاقیت در طراحی و محیط بازی Playstation 4 در هیچ کوجا از ان واقع گرایی را نمیتوانیم ببینیم.
  2. سازندگان بازی حتی نقشه های بازی هم تغییر نداده اند و جای درخت ها رودخانه ها و دریاچه ها تغییر پیدا نکرده است انمیشین های این نسخه نیز مانند سری پیش است مثلا اگر یک خرس روی صورت شما پنجه میکشید بعدش فریاد میکشید و فرار میکرد در این سری هم دقیقا همین اتفاقات تکرار می شود و این یکی از ضعف های عمده سازندگان بازی میباشد

Far car primal نقاط قوت

  1. محیط بازی بسیار خشن تر شده است و در این سری حیوانات متنوع تری وجود دارد که شما میتوانید برای انها طعمه قرار دهید و انها را به دام بیاندازید و بعد انها را رام کنید ودر جنگ هایی که قرار است در انها شرکت کنید از انها استفاده کنید و این باعث میشود که شما به یک رقابت سخت تر و جذاب تر دعوت شوید
  2. در این سری ماموت ها هوش مصنوعی بهتری دارند
  3. القای بی نظیری از عصر حجر در ان را میبینیم
  4. داستان ساخته شده از هسته مناسبی برخوردار است

صداگذاری در Far car primal
با توجه به اینکه این بازی برای سالهای گذشته طراحی شده است موسیقی ان از سازهای کوبه ای تشکیل شده است که هیجان بازی را افزایش میدهد و در کنار اون صدایی شبیه به ساز شاپور دارد که همراه با ریتم صدای فیل ها هم خوانی دارد و هنگامی که ریتم بازی تند می شود استرسی را به شما انتقال میدهد که حتی ممکن است باعث مرگ شما شود

سخن اخر
این بازی به هیچ وجه بد نیست ولی هیچ جیز خاصی در ان وجود ندارد که بشود گفت با یک بازی تازه روبرو هستیم و نباید توقع این را داشته باشیم تا ساعتها شمارا جلوی مانیتور میخ کوب کند و متاسفانه این سری از بازی امتیاز چندان بالایی از نظر طرفدارانش دریافت نکرده است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − ده =