جزئیات انتشار بازی Far Cry 3 XBox One کمپانی Ubisoft Montreal

جزئیات انتشار بازی Far Cry 3 XBox One کمپانی Ubisoft Montreal

جزئیات انتشار بازی Far Cry 3 XBox One کمپانی Ubisoft Montreal

جزئیات انتشار بازی Far Cry 3 XBox One کمپانی Ubisoft Montreal

پیش زمینه ای برای معرفی بازی Far Cry 3 برای ایکس باکس وان
کنسول ایکس باکس وان یکی از پرکاربرد ترین کنسول های گیمر جهان است. روزانه بر حجم و قابلیت های این کنسول و بازیهای آن افزوده می شود. رقابتی که ایکس باکس وان با کنسول های پلی استیشن ۴ و نینتندوسویچ دارد بسیار دیدنی و جذاب است. و همینطور با ارتقا یافتن این کنسول نسبت به ایکس باکس ۳۶۰ قرار است دنیایی از قابلیتها ها را به رخ جهان بکشد.
اما اینکه بازیهای کنسول ایکس باکس وان تا کنون توانسته است چه رتبه ای را کسب کند و تا چه حدی نظر کاربران را جلب کند را باید کمی بررسی کنیم. در خصوص کنسول ایکس باکس وان و قابلیت های بازیهای این کنسول باید به قابلیت چند نفره بازیها و بخش کواپ بازی کمی اهمیت دهیم.
شما برای اولین بار که با قابلیت بخش کواپ بازی یا همان بخش چند نفره بازی و یا به عبارتی بخش آنلاین بازیهای کنسول ایکس باکس وان میتونید به بخش وسیع و پر قابلیت این کنسول پی ببرید و نکانی در مورد گرافیک های قابل پیشرفت بازی بهبودی روزانه بازیها از نظر آپشن هایی چون مسابقه های گروهی و ماموریتهای تیمی دستگیرتان شود.
از طرفی هم شما با یک دنیایی وسیعی به نام اینترنت در تماس هستید و کم کم با پیشرفت بازیهای کنسول ایکس باکس وان شما هم پای اینترنت و کاربران واقعی به بازی کردن مشغول هستید و به مرور از بازی با هوش مصنوعی و ناهماهنگ بازی فاصله میگیرید. و اما موضوعات بازیهای کنسول ایکس باکس وان و تاثیر آنها روی کاربران. امروزه برخلاف تصور ما که گمان میکردیم در بخش بازیهای آنلاین، دسته بندی ورزشی از رتبه بهتری در نظر کاربران برخوردار باشد، امروزه بازیهای ماجراجویانه و اکشن نتیجه بهتری گرفته است.

جزئیات انتشار بازی Far Cry 3 XBox One کمپانی Ubisoft Montreal
جزئیات انتشار بازی Far Cry 3 XBox One کمپانی Ubisoft Montreal

حال باید دید که در آینده این روند پیشرفت کنسول ها و بازیها به کجا میرسیم. اما در این مطلب هم مواردی را باید برای معرفی یک بازی مهیج و بسیار جذاب به نام FAR CRY 3 عنوان کنیم تا شما را برای بار دیگر مهمان یکی از بهترین های بازیهای کنسول ایکس باکس وان آماده کنیم.

داستان بازی Far Cry 3 برای Xbox One
برخی از کاربران کنسول پلی استیشن ۴ همیشه به دنبال بازیهای بی نهایت خشن و بیرحمانه هستند. در واقع این کاربران خواستار بازیهایی با حجم بالای هیجان هستند. خب از آنجایی که بازیهای اکشن بمراتب زیاد و همگی از موضوع جنگ برخوردارند. این بار شما را با یکی از بازیهای اکشن کنسول ایکس باکس وان اما با شخصیت هایی خاص و موضوعی خاص روبرو میکنیم. کنسول ایکس باکس وان این بار قرار است شما را مهمان بازی مهیج FAR CRY کند.
حال که بازی Far Cry 3 برای ایکس باکس وان روانه بازار شد شما را دعوت به حجم بالایی از هیجان میکنیم. بازی Far Cry 3 بدون هیچ چون و چرایی برای کنسول ایکس باکس این بار توانسته عنوان بهترین نسخه بازی سری فارکرای را از آن خود کند. این بازی شاید با حجم ۸ گیگ خود نتواند از لحاظ حجمی به بازیهای مشهور کنسول پلی استیشن و ایکس باکس برسد اما آنقدر که این بازی جذاب و شخصیتهای این بازی به یاد ماندنی هستند.
شما تنها به محیط بعدی بازی فکر میکنید و این که قرار است در همان لحظات اول چه اتفاقاتی برای شما بیفتد. بازی Far Cry 3 امروزه با کسب بهترین نسخه از فارکرای توانسته است روز به روز بر کاربران ایکس باکس بیفزاید. عنوان یکی از به یادماندنی ترین بازی ها را باید به فارکرای ۳ داد چرا که داستان یک شخصیت خشن را روایت میکند که قرار است به صورت خودسر دست به عملیات های خفن بزند و تا جایی که جان در بدن دارد دست خود را به خون آغشته کند.
پس از رده سنی خاصی برخوردار بود و باز هم مثل همیشه توصیه رده سنی بازی را حتما رعایت کنید. ماموریتهای بس مهیج و اکشن با کشت و کشتارهایی زیاد که در پیش رو دارید گاه در جنگل و مقابله با حیوانات وحشی و گاه در دریا و حیوانات عجیب و غریب و همینطور فصلهای متفاوت و هزاران اتفاقات دیگری که باید در روند بازی تجربه کنید.

جزئیات انتشار بازی Far Cry 3 XBox One کمپانی Ubisoft Montreal
جزئیات انتشار بازی Far Cry 3 XBox One کمپانی Ubisoft Montreal

گرافیک در بازی Far Cry 3 برای ایکس باکس وان
این بازی از نظر گرافیک حرف ندارد. چرا که در طی بازی شما را آن چنان به وجد می آورد که گاهی تحریک می شوید برخی از صحنه های بازی را در زندگی روزمره تکرار کنید. البته این نکته را به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنیم. از طرفی هم با صداگذاری درجه یک روی ماموریتها و انجام عملیاتها شاهد خواهید بود.
نمونه اش را در هیچ کجا ندیده ایم. در کنار این موضوع که گفتیم شاید در زندگی واقعی شما هم تاثیر بگذارد اصلا یک شوخی نبود. بلکه حتی ظاهر کاراکتر نقش اصلی بازی در بین کاربران بازی در دنیا و در شبکه های اجتماعی بسیار دیده شده است. طرز لباس و خالکوبی معروف و آرایش خاصی که در بین کاراکترهای بازی میبیند را برخی از کاربران روی خودشان پیاده کرده اند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 1 =