جزئیات انتشار بازی Far Cry New Dawn PS4 کمپانی Ubisoft Montreal

جزئیات انتشار بازی Far Cry New Dawn PS4 کمپانی Ubisoft Montreal

جزئیات انتشار بازی Far Cry New Dawn PS4 کمپانی Ubisoft Montreal

مروری بر بازی Far Cry New Dawn

ویژگی های اصلی:

  • تاریخ عرضه: ۱۵ فوریه ۲۰۱۹
  • شرکت توسعه دهنده: یوبیسافت
  • پلتفرم ها: پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، کامپیوتر
  • ژانر: FPS

تاریخ عرضه بازی Far Cry New Dawn

شرکت یوبیسافت تایید کرده است که بازی Far Cry New Dawn در تاریخ ۱۵ فوریه سال ۲۰۱۹ برای کنسول های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و کامپیوتر عرضه می شوند.

پیش نمایش بازی Far Cry New Dawn

بازی Far Cry 5 تغییرات قابل توجهی داشته و به این مجموعه تبدیل شده است، اما تغییراتی که ساختار از پیش تعیین شده ای را که برای یک دهه به عنوان بهترین بخش بازی معرفی می شد، را تغییر داده است. در سال ۲۰۱۸، بازی Far Cry 5، بازیکنان را به سرزمین های هوپ کانتی (Hope County)، مونتانا (Montana)، منطقه ای روستایی تحت کنترل رهبر فرقه انسانی “پدر” جوزف سید، برد. فوریه امسال، بازیFar Cry New Dawn نیز قرار است ما را به همان سرزمین ها ببرد، اما اکنون دنیای بازی، یک جهان پسا آخرالزمانی است.
بخش هایی اصلی بازی به همان صورت باقی مانده اند، اما روایت بازی تکامل بیشتری یافته، مکانیسم گیم پلی تغییر کرده و چشم اندازی به این موضوع که برای پدر چه اتفاقی افتاده باعث می شود چشم هایتان را به بازی بدوزید. اگر بازی Far Cry 5 را تمام کرده باشید، اکنون ایده های خوبی دارید که چرا منطقه هوپ کانتی اکنون در یک کشور ویرانگر قرار دارد. حتی اگر این کار را نکرده باشید، بازی Far Cry New Dawn یک بازی مستقل است که از نظر تکنیکی نیازی نیست که حتما بازی های قبلی این مجموعه را انجام داده باشید.

جزئیات انتشار بازی Thronebreaker: The Witcher Tales، کمپانی CD Projekt Red
جزئیات انتشار بازی Thronebreaker: The Witcher Tales، کمپانی CD Projekt Red

می توانید بازی های قبلی و مرجع اصلی این بازی را انجام ندهید و تنها داستان آن را بشنوید، سری جدید بازی PlayStation ۴ Far Cry New Dawn هویت خود را ساخته است. تنها ۱۷ سال گذشته ، اما شرایط کاملا تغییر کرده است. دنیا رویدادهای خاص آخرالزمانی را تجربه کرده و خوشبختانه تعداد کمی از بازماندگان پایه خانه ها را بنا کرده اند. شما به عنوان کاپیتان امنیت بازی می کنید، مردی معمولی یا شخصیتی زنانه، درست شبیه به شخصیت معروف بازی Far Cry 5. اگر این را به عنوان شانس در نظر بگیرید، باید بگوییم که توماس راش دستگیر شده است، و این به بازیکن بستگی دارد که دوباره تهدید جدید را متوقف کند: راهزنان خطرناکی که توسط دوقلوهای سخت جان مایکی و لو رهبری می شوند.
ظاهر و اقدامات دوقلوها به طرز شگفت انگیزی شیطانی است، و باید ببینیم این دو چگونه بزرگ می شوند، و باید چیزهای بیشتری از انگیزه های درونی آن ها بدانیم. نسخه آزمایشی بازی با موفقیت شروع می شود، اما آزادیم که منطقه شمال را بررسی کنیم. اکثر جزئیات گیم پلی مشابه است: جهانی بزرگ برای بررسی، ماموریت های اصلی و جانبی که اکثرا شامل تیراندازی به مردم زیادی می شوند، ساختار پیشرفتی که جوایزی را به همراه دارد. ترفندها و انتقادات مربوط به بازی Far Cry 5 بود که باعث شد این تغییرات در نسخه جدید ایجاد شود. هوپ کانتی در یک منطقه پسا آخرالزمانی قرار دارد، و در عین حال هنوز هم زیبا و روشن است.
طبیعت بر  مرزها غلبه کرده است، گل ها مناطق وسیعی را پوشانده اند، اما همه چیز به نظر ساکت است، مثل اینکه غمی بزرگ وجود دارد. طرح کلی جهان بازی احتمالا آشنا به نظر می رسد، اما جو موجود به قدری فرق می کند که باعث ایجاد تغییرات زیادی در زمین می شود. ضربات موسیقی الکترونیکی سریع، بیشتر یادآور ماموریت های جاسوسی است تا گیتار آکوستیک بازی قبلی، اما همه چیز به نظر مناسب است.

جزئیات انتشار بازی Thronebreaker: The Witcher Tales، کمپانی CD Projekt Red
جزئیات انتشار بازی Thronebreaker: The Witcher Tales، کمپانی CD Projekt Red

پناهگاه بازماندگان، بیشتر شبیه به پایه خانه است تا شهر اصلی در بازی Far Cry 5. امکانات متعددی وجود دارد که به طور مستقیم به بازیکن کمک می کند، برای مثال، باغ شفا دهنده کارایی کمک ها را ارتقاء می دهد، و نقشه کش، نقشه های اطلاعاتی را ارائه می دهد. می توانید از اتانول اصلی برای ارتقء هر یک از این سرویس ها استفاده کنید، به طور که بهبود بخش درمانگاه، سلامت شما را به حداکثر می رساند. میز کار نیز یکی از امکانات ویژه است که به شما اجازه می دهد با استفاده از غنایم بدست آمده سلاح های جدید را بسازید، که حس RPG خوبی هم به بازی اضافه می کند.
رتبه دشمنان همچنین نشان دهنده جزئیات RPG است. راهزنان فاسد سه سطح و همچنین رتبه های ویژه ای برای تقویت دارند. افرادی که رتبه بالاتری دارند سلامت بیشتری دارند و به طور کلی سخت تر هستند. هدف این است که از بی رتبه بودن و در نهایت تبدیل شدن به یک دشمن بی رتبه ، دوری کنید. با این وجود، گرفتن و کشتن یکی از افراد قوی به نظر راضی کننده است. ماموریت نجات توماس راش هم تلاشی مشابه بود.
باید به صورت پنهانی به دژ دشمن برویم، سپس با سربازان زیرزمینی بجنگیم تا راهمان را باز کنیم، تنها به این خاطر که توماس راش اسیر شده را پیدا کنیم و فردی که او را دستگیر کرده شکست دهیم . در نهایت باید خودرویی را تعقیب کنیم و باید به فرد راهزن شلیک کنیم، این در حالی است که راش روی زمین افتاده است. زمانی که این ماموریت پایان یافت ماموریت بعدی ارتقاء Prosperity است، که باید دو متخصص را نجات دهیم و سه مورد از تجهیزات را ارتقاء دهیم.
در این بازی احتمالا متوجه وجود شخصیت های مشابه بازی Far Cry 5، خواهید شد که به عنوان متخصصین بازی می کنند، افرادی مانند Grace، Pastor Jerome و Hurk. هیچ شکی نیست که پایان جهان بر این شخصیت ها اثر می گذارد، و دیدن اینکه آن ها چگونه تغییر می کنند و سازگار می شوند بسیار جالب است. جذابیت بیشتر زمانی است که تصاویری را به دست می آورید که نشاندهنده منطقه هوپ کانتی در سال گذشته است.
زمانی که عکس ها را در منطقه مربوطه نگه دارید می توانید ببینید هوپ کانتی چگونه تغییر کرده است. مهم تر از همه اینکه می توانید بفهمید چه اتفاقی برای دشمن بازی قبلی یعنی جوزف سید و شخصیت اصلی، معاون افتاده است. چیزهای بیشتری درباره بازی Far Cry New Dawn وجود دارد، اما می توانیم با اطمینان بگوییم که همگی یادآور خاطرات سرگرم کننده ای هستند که هنگام بررسی منطقه هوپ کانتی در بازی Far Cry 5 داشتیم.
این جهان آشنا است، و اینطور نیست که هر کهنه سربازی بخواهد این زمین جدید را بازسازی کند. با این حال، کسانی که از بازی قبلی لذت برده اند نفس هایشان در سینه حبس شده و منتظرند ببینند چه اتفاقی قرار است بیافتد. زمانی که شرکت یوبیسافت در تاریخ ۱۵ فوریه ۲۰۱۹ بازی Far Cry New Dawn را عرضه کرد، بازیکنان می توانند به منطقه پسا آخرالزمانی مونتانا بازگردند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 4 =