جزئیات بازی Flipping Death کمپانی Zoink

جزئیات انتشار بازی Flipping Death PS4 کمپانی Zoink

بازی Flipping Death با ژانر ماجراجویانه و معمایی در دنیای ارواح چند صد ساله می باشد. این بازی را استودیوی Zoink Games سازنده این بازی است و آن را در بهار ۲۰۱۸ منتشر کرد. این استودیو زمانی که خبر انتشار بازی را داد اعلام کرد که بازی بر روی پلی استیشن ۴ و Nintendo Switch عرضه می شود و به زودی بر روی کنسول Xbox One و PC نیز عرضه خواهد شد.

نسخه فیزیکی بازی شامل دو بسته کارت از شخصیت‌های بازی است که روی آن‌ ها بیوگرافی و یک کد قرار دارد و با استفاده از کد مورد نظر در بازی Playstation 4، شما می توانید کارت شخصیتی را که دارید آزاد کنید. هنگامی که Penny با آن شرایط مرموز می میرد، ناگهان از خواب بیدار می شود و با چشمان خودش مرگ خود را می بیند. دیدن این صحنه قدرت جدیدی را برای او به ارمغان می آورد و او می تواند بین دنیای زندگان و مردگان تغییر مکان دهد.

جزئیات انتشار بازی Flipping Death PS4 کمپانی Zoink
جزئیات انتشار بازی Flipping Death PS4 کمپانی Zoink

در این سحر و جادوی مسحور کننده که او به آن واقعا نیازمند است عقل اوست که در رمز گشایی راز مرگش به او کمک می کند. توانایی جهش بین پلتفورم ها و حل کردن پازل ها و کمک به بقیه ی مردگان با صلح و تسلط بر زندگی آن ها همراه با رقصیدن در این اوهام محض را در این بازی کمدی که نوشته ی Eisner است می بینیم و همین خصوصیات سبب شد که او برنده جایزه Ryan North شود.

از خصوصیات این بازی می توان به حرکت سریع بین دنیای زندگان و مردگان و همچنین داشتن زندگی برای قهرمان داستان عنوان کرد داشتن زندگی بدین معناست که او می تواند اعضای بدن خود را کنترل نماید و برای حل پازل ها تفکر کند. در این بازی شما می توانید به عنوان یک شخص مرده در دنیا بگردید در این بازی قدرت نهایی مرگ و زندگی در دست شماست و هر وقت بخواهید در دنیای مردگان می روید و هر وقت هم بخواهید به دنیای زندگان بر می گردید.

گرافیک بازی

از لحاظ گرافیکی بازی بسیار غنی و رنگارنگ است. در واقع می توانید در این بازی محیطی همچون کتاب های pop-up را کاوش می کنید و مسیر داستان را آن طور که دوست دارید، می سازید. آنچه این بازی را این چنین جذاب ساخته است، دیالوگ هایی است که برای Penny در نظر گرفته شده است. این خصوصیت همرا با صدایی که صداپیشه بر روی این شخصیت اعمال می کند، سبب ارتباط سریع بین بازیکن و شخصیت Penny خواهد شد.

البته این ویژگی فقط مختص قهرمان داستان نیست بقیه شخصیت های این بازی هم کم تر از Penny نیستند. تیم سازنده به قدری بر شخصیت ها کار کرده اند که بقیه شخصیت ها هم دوست داشتنی هستند. بعد از اینکه penny به دنیای مردگان می رود، فرشته مرگ به مرخصی می رود و او باید نقش او را نیز ایفا کند، در این میان او باید برای اینکه بتواند به دنیای زنده باز گردد به سراغ ارواح برود و به تامین نیازهای آن ها بپردازد.

حال اینکه او چگونه به دنیای زنده ها بر می گردد. شخصی که مرده است فقط یک روح می باشد. اما روح penny می تواند در دنیای زندگان به بدن افراد زنده نفوذ کند و کنترل آن ها را به دست گیرد. در این بازی penny باید افراد زنده را به گونه ای به دنیای مرگ بیاورد و از خصوصیات شخصیتی آن ها برای رفع نیاز هایش استفاده کند. هر بار که این اتفاق بیافتد او توانسته است یک مرحله از بازی پلی استیشن ۴ را با موفقیت پشت سر بگذارد.

جزئیات انتشار بازی Flipping Death PS4 کمپانی Zoink
جزئیات انتشار بازی Flipping Death PS4 کمپانی Zoink

هرچند این ماموریت ها می تواسنت با تنوع و گستردگی بیشتر ی انجام شود که بتواند بازیکن را در حین بازی با چالش های بیشتری مواجه کند اما کاراکترهایی که خیلی بامزه طراحی شده اند سبب می شود که میل شما به انجام بازی زیادتر شود. شخصیت هایی که جنبه کارتونی و مضحک دارند. بهترین قیمت بازی PS4 را از فروشگاه اینترنتی مرکزخرید دات کام بخواهید.

موسیقی با گرافیک تطابق بی نظیری دارد که باعث می شود شما هرگز از نصب این بازی پشیمان نگردید. تنوع زیادی که در این بازی وجود دارد سبب می شود که شما یک بازی تکراری را تجربه نکنید. در هر مرحله شخصیت های متفاوتی را تجربه می کنید که هر کدام گذشته ای جالب دارند. در واقع داستان بی نظیر و تیم سازنده بازی به گونه ای است که شما خودتان را واقعا در چنین دنیایی تصور می کنید و این چیزی است که گیمرها عاشق آن هستند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =