جزئیات انتشار بازی For Honor PS4 کمپانی Ubisoft قسمت دوم

جزئیات انتشار بازی For Honor PS4 کمپانی Ubisoft قسمت دوم

.

جزئیات انتشار بازی For Honor PS4 کمپانی Ubisoft قسمت دوم

بررسی بازی For Honor (قسمت دوم)

حالت چند نفره

همانند حالت تک نفره، حالت چند نفره بازی نیز دارای همان ویژگیهای سود و امتیازگیری، همراهان Al و سیستم “هنر جنگ” است. چون حالت چند نفره بازی بصورت رقابتی و مانند بازیهای تیراندازی است سازنده بازی به این حالت نام ” تیراندازان شمشیر به دست” داده است. حالت “حمله به دوستان” نیز در این بازی وجود دارد.
بازیکنان در این حالت اگر بصورت تصادفی و یا از قصد با سلاح­ هایشان به همگروهی­ های ضربه بزنند، به آنها آسیب خواهد رسید. حالت چند نفره همچنین به بازیکنان این اجازه را میدهد که شخصیت مورد نظر خود را سفارشی کنند. به عنوان مثال، زرهی که شخصیت ­ها میپوشند قابل تغییر و ویرایش است. ۷ حالت در بازی PlayStation ۴ For Honor وجود دارد:

جزئیات انتشار بازی For Honor PS4 کمپانی Ubisoft قسمت دوم

  • حالت Dominion: یک حالت جنگ چهار نفر مقابل چهار نفر است که در آن بازیکنان باید چندین منطقه را در میدان جنگ تصاحب کنند. امتیازات از طریق اشغال مناطق جنگی بدست می ­آیند و اگر در نقاط A و C بمانید امتیازاتتان دو برابر خواهد شد. زمانیکه یکی از تیم­ ها به اندازه کافی امتیاز جمع کند، باید بازیکنان تیم حریف را از بین ببرد تا برنده مسابقه شود.
  • حالت Brawl: یک حالت جنگ دو نفر مقابل دو نفر است که در آن برای برنده شدن باید تمامی اعضای تیم حریف را از بین ببرید.
  • حالت Duel: یک حالت جنگ نفر به نفر است که در آن بازیکن باید دشمن خود را بکشد تا پیروز شود.
  • حالت Skirmish: یک حالت جنگ چهار نفر مقابل چهار نفر است که در آن بازیکنان با کشتن اعضای تیم حریف امتیاز کسب میکنند و زمانیکه یکی از تیم­ ها به اندازه کافی امتیاز کسب کند برای برنده شدن باید تمام اعضای تیم حریف را از بین ببرد.
  • حالت Elimination: بازیکنان یک تیم باید تمام اعضای تیم دشمن را در حالت چهار به چهار از بین ببرند. تیمی که هنوز برخی از جنگجویانش زنده مانده ­اند، بطور خودکار بعنوان تیم برنده معرفی میشوند.
  • حالت Tribute: یک حالت جنگ چهار نفر مقابل چهار نفر است که تیم­ ها باید پیشکشی ­ها را بدزدند و انها را در معبد خودشان قرار دهند. هر یک از پیشکشی ­ها به هر تیم یک قدرت ویژه میدهد. تیمی که هر سه پیش­ کشی را جمع کند و تا وقتیکه زمان سنج به پایان میرسد از آنها مراقبت کند، برنده محسوب میشود و یا تیمی که بعد از به پایان رسیدن زمان، بیشترین تعداد پیش ­کشی را داشته باشد برنده خواهد شد.
  • حالت Breach: یک حالت جنگ چهار نفر مقابل چهار نفر است که در آن هدف یک تیم حمله است در حالیکه تیم مقابل باید با موفقیت از تمام مکان های هدف، دفاع کند. حمله کنندگان باید مجموعه ­ای از اهداف را اجرا کنند، برای مثال آنها باید چوب کوبنده را به دژ نظامی ببرند و پادشاه یا لرد را بکشند. در عوض، تیم مدافع باید جلوی تیم حمله کننده را بگیرد تا آنها نتوانند اهدافشان را به انجام برسانند.

جنگ جناح­ها

جزئیات انتشار بازی For Honor PS4 کمپانی Ubisoft قسمت دوم

پاداش هر بازی چند نفره آنلاین جنگی براساس نتیجه و عملکرد بازیکن است. این غنایم جنگی را میتوان در بخش جنگ جناح ­ها – که در بین تمام پلتفرم­ ها وجود دارد را برای محافظت از قلمرو متحدین یا تسخیر یکی از قلمروهای همسایه که توسط دشمنانتان اشغال شده است مورد استفاده قرار داد؛ هرچه تعداد غنایم جنگیتان بیشتر باشد احتمال پیروزیتان افزایش می­ یابد. کنترل قلمروها هر ۶ ساعت یکبار بروز رسانی میشوند، در حالیکه هر دوره ۲ هفته طول میکشد و هر فصل ۱۰ هفته ( ۵ دوره) بطول می ­انجامد.
زمانیکه در بازی پلستیشن For Honorجنگ ادامه می­ یابد و قلمروها تغییر میکنند، تغییر جبهه مقدم نشان میدهد که چه نقشه ­ای در حال استفاده است و ظاهر آن چگونه است (هر نقشه با توجه به اینکه تحت کنترل کدامیک از گروه­ ها شوالیه، سامورایی یا وایکینگ ­هاست، عناصر متفاوتی دارد). بازیکنانی که بیشتر تلاش کرده­ و به جناح خود کمک کرده­ و از قلمرو دفاع کرده­ اند، پس از هر دوره و هر فصل، تجهیزاتی با کیفیت بالاتر دریافت خواهند کرد. پس از اتمام هر فصل، نقشه بازی ریست میشود و یک فصل جدید پس از یک دوره کوتاه استراحت، آغاز میشود، اما نتیجه فصل قبلی بر روی داستان فصل جدید تاثیر دارد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + هفت =