جزئیات انتشار بازی forza motorsport 6 Xbox One کمپانی Turn 10 Studios

جزئیات انتشار بازی forza motorsport 6 Xbox One کمپانی Turn 10 Studios

جزئیات انتشار بازی forza motorsport 6 Xbox One کمپانی Turn 10 Studios
جزئیات انتشار بازی forza motorsport 6 Xbox One کمپانی Turn 10 Studios
این بار می خواهیم در مورد بازی Forza Motorsport 6 با شما صحبت کنیم. این بازی ویدئویی در دسته بازی های شبیه ساز رانندگی جای می گیرد که برای کنسول های بازی ایکس باکس وان در دسترس است. اگر بیشتر از این نسخه پنجم از این سری بازی را تجربه کرده اید، احتمالا در انتخاب سری ششم این بازی ها کمی دچار تریدد خواهید بود. البته حق هم دارید. زیرا نسخه پنجم این بازی ایکس باکس با شکست رو به رو شد و تا حد زیادی مخاطبان را به این سری بازی ها بدبین کرد.
برای اینکه به یک باور درست در مورد Forza Motorsport 6 برسید، پیشنهاد می کنیم در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا بیشتر در مورد آن بدانید.
کمی بیشتر در مورد بازی Forza Motorsport 6 بدانیم
همان طور که گفتیم نسخه پنجم سری بازی های Forza با استقبال خوبی از سوی مخاطبان همراه نشد. اگر چه این نسخه فاکتورهای خوبی برای درخشش داشت، اما از سوی مخاطبان و طرفداران بازی های شبیه ساز رانندگی رد شد. Forza Motorsport 5 گیم پلی جذابی داشت و از گرافیک بسیار خوبی هم برخوردار بود.
حتما از خودتان می پرسید پس چه چیزی موجب شکست این بازی در میان مخاطبان شد؟ در پاسخ باید بگوییم نبود لیستی کامل و جامع از اتومبیل ها روند بازی را یکنواخت کرده بود و موجب شده بود تا مخاطب به آن چیزی که از بازی انتظار دارد، نرسد.

برای “ترن تن” به عنوان سازنده بازی که راه ساخت بازی را تا میانه بسیار خوب رفته بود، خیلی سخت بود که ببیند بازی که از گیم پلی و گرافیک قابل قبولی برخوردار است، این گونه شکست بخورد. به همین علت تصمیم گرفت تا از المان های موثر در شکست نسخه پنجم درس بگیرد و ضمن برطرف کردن آنها نسخه ششم را به مخاطبان معرفی کند.

جزئیات انتشار بازی forza motorsport 6 Xbox One کمپانی Turn 10 Studios
جزئیات انتشار بازی forza motorsport 6 Xbox One کمپانی Turn 10 Studios

اوضاع در نسخه ششم هم به نقطه اوج خود بازگشت. ترن تن توانست در این نسخه از یک ابرخودرو در بازی رونمایی کند و با پرداختن دقیق به جزئیات، Forza را مجددا به روزهای طلایی خود برساند. البته باید اعتراف کرد که مخاطبان این بازی شبیه ساز رانندگی، همیشه از ترن تن انتظار کیفیت دارند. ترن تن ثابت کرده است که در تمامی نسخه های بازی شبیه ساز رانندگی خود، به خوبی به جزئیات توجه می کند و همواره بر کیفیت گرافیک و گیم پلی بازی تاکید دارد.
ناگفته نماند که ترن تن برای نسخه پنجم این سری بازی ها راه تازه ای را در پیش گرفته بود. این کمپانی سعی داشت تا با استفاده از خودروها و مسیرهای جدیدی که تا کنون در هیچ یک از نسخه ها استفاده نشده است، راه تازه ای را برود. قطعا چنین کاری برای سری بازی های Forza که به یک موفقیت نسبی رسیده بود، کار اصلا ساده ای نبود. این مسیر مملوء از چالش و پیچ و خم هایی بود که در نهایت موجب شکست Forza Motorsport 5 شد. اما خوشبختانه سازنده خیلی زود متوجه خطاهای خود شد و توانست با عرضه نسخه ششم تمام کاستی های نسخه قبل را برطرف کند.
پس از اینکه بازی Forza Motorsport 6 را تجربه می کنید، خیلی زود می توانید متوجه تفاوت های فاحش این بازی با نمونه های مشابه شوید. مطمئن باشید در طول بازی از پرداختن به جزئیات ماشین های مسابقه و همچنین مسیرها شگفت زده خواهید شد. Forza Motorsport 6 در این زمینه یک سر و گردن از تمامی رقبای خود جلوتر است.
نکته جالب اینکه ترن تن برای کسانی که تجربه بازی Xbox با نسخه پنجم را داشته اند، جایزه تعریف کرده است. جالب تر اینکه هر چقدر مدت استفاده شما از نسخه پنجم بیشتر باشد، اوضاع جایزه های شما هم بهتر خواهد شد. به نظر می رسد این کار یک نوع معذرت خواهی از مخاطبانی است که از نسخه پنجم چندان دل خوشی نداشته اند! شما می توانید با پولی که از راه امتیاز ها به دست می آورید از میان اتومبیل ها یکی را خریداری کنید.

جزئیات انتشار بازی forza motorsport 6 Xbox One کمپانی Turn 10 Studios
جزئیات انتشار بازی forza motorsport 6 Xbox One کمپانی Turn 10 Studios

البته کیفیت این اتومبیل ها چندان چنگی به دل نمی زند. در صورتی که از میان این اتومبیل ها یکی را انتخاب کنید، می توانید به بخش داستانی بازی وارد شوید. یادتان باشد هرچقدر امتیازهای بیشتری کسب کنید، فرصت پیشرفت بیشتری در بازی خواهید داشت. با کمک امتیازها و پول ها می توانید ماشین مسابقه را ارتقا دهید و شرایط را برای خودتان بهتر از قبل کنید.
اگر در زمینه بازی های شبیه ساز رانندگی تازه کار هستید، نگران نباشید! Forza Motorsport 6 هم برای شما مناسب است و هم برای افراد حرفه ای و کار بلد! این موضوع بیانگر توانمندی و قابلیت های بالای این بازی است.
شما می توانید به تنظیمات بازی بروید و شرایط را متناسب با وضعیت خودتان تغییر دهید. می توانید خودتان شرایط سختی بازی را تغییر دهید و خلاصه همه چیز را باب میل خودتان بچینید.
باید اعتراف کرد که گیم پلی بازی بیش از اندازه واقعی است. شاید این واقعی بودن بیش از اندازه در برخی از مواقع موجب شود تا صدای ضربان قلبتان را بشنوید!
این نکته را به خاطر داشته باشید که قلق هرماشین با دیگری متفاوت است. بنابراین در صورتی که قصد داشته باشید تا اتومبیلتان را تعویض کنید، بهتر است تا کمی با آن بچرخید تا در مسابقات غافلگیر نشوید.
حرف آخر
یک بازی خوب باید از نظر گرافیک، گیم پلی، صداگذاری و جذابیت در وضعیت قابل قبولی قرار داشته باشد تا بتواند مخاطب رابه سمت خود جذب کند. تمامی این المان ها به خوبی در Forza Motorsport 6 احساس می شود. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم تا حتما حتی برای یک بار این بازی شبیه ساز رانندگی را تجربه کنید و ببینید که چطور به آن معتاد می شوید!

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × پنج =