جزئیات انتشار بازی Gear Club Unlimited نینتندوسوئیچ کمپانی Codemasters

جزئیات انتشار بازی Gear Club Unlimited نینتندوسوئیچ کمپانی Codemasters

جزئیات انتشار بازی Gear Club Unlimited نینتندوسوئیچ کمپانی Codemasters
جزئیات انتشار بازی Gear Club Unlimited نینتندوسوئیچ کمپانی Codemasters

بازی Gear Club Unlimited که توسط استودیوی Eden Games توسعه داده شده، نخستین بار در سال ۲۰۱۷ برای کنسول نینتندوسوئیچ توسط شرکت Microids انتشار جهانی یافته است. این بازی مسابقه ای در کنار بازی های مطرحی مانندNeed For Speed و مجموعه Froza و… توانسته جایگاه خود را به خوبی حفظ کند و طرفداران بسیاری برای خود کسب نماید. در ادامه از شما می خواهیم با ما همراه باشید تا در این مقاله اطلاعات جامعی در مورد این بازی در اختیار شما قرار دهیم.

جزئیات انتشار بازی Gear Club Unlimited نینتندوسوئیچ کمپانی Codemasters
جزئیات انتشار بازی Gear Club Unlimited نینتندوسوئیچ کمپانی Codemasters

توصیف ویژگی های بازی Gear Club Unlimited
این بازی که در قالب مسابقه طراحی شده، اولین بازی پلی استیشن با این سبک است که در آن از بیش از حدود ۴۰۰ اتومبیل واقعی استفاده شده که از هر کدام از آنها در سه حالت می توان استفاده کرد. این سه حالت با عنوان های Rally ،Time Trialو Derbyمطرح می شوند که هر کدام از آنها در تعداد ماشین های مسابقه به هنگام برگزاری مسابقات با یکدیگر تفاوت دارند. در حالت Rally، چهار اتومبیل با یکدیگر رقابت دارند که هر کدام از آنها بر روی دریفت کردن متمرکزاند.
حالت Derby نیز دربرگیرنده مسابقات هشت نفره است که در آن هشت اتومبیل به رقابت با یکدیگر می پردازند. گیمرها پس از هر قهرمانی، به ماشین ها و ویژگی های جدیدی ارتقا می یابند که از این بابت می توانند تجربه های جدیدی را کسب کنند و از بازی لذت بیشتری ببرند. همچنین این بازی به گیمر این امکان را می دهد که با دوستان خود به انجام این بازی بپردازد.
یعنی شرایط ذکر شده به گونه ای است که امکان شرکت چهار نفر در صفحه بازی به طور همزمان وجود دارد و تنها کافی است که با مراجعه به گزینه Multiplayer تنظیمات آن را انجام داده و با دوستان خود در مسابقه ای هیجان انگیز وارد رقابت شوید. در اولین نسخه از این بازی شما می توانید بدون آنکه نیاز داشته باشید فایل کمکی اضافه ای را بر روی کنسول خود نصب کنید، چالش های زیادی را تجربه نمایید.
منظور ما از تجربه چالش های زیاد، چهار یا پنج چالش و یا به عبارتی چالش های اندک و محدود نمی باشد بلکه چیزی حدود بیش از ۴۰۰ چالش مقصود و منظور ماست! شگفت آور است نه؟ تجربه ۴۰۰ چالش در یک بازی با گرافیک زیبا و منحصر به فرد خود همراه با هیجانات مختص خودش نهایت لذت را برای گیمر در بر خواهد داشت.

توصیف نمای بازی
شما به هنگام بازی متوجه تعدادی نماد در صفحه می شوید. با وجود اینکه معنا و مفهوم هر یک از این نمادها ساده است و هرکس نهایتا با یکی دو بار بازی کردن متوجه کارایی آن نمادها می شود، اما باز هم ما به توضیح و تشریح آنها خواهیم پرداخت.
قبل از هر چیز از جایگاه نقشه راهی که باید طی کنید صحبت میکنیم که به محض شروع بازی، توجهتان را به آن جلب کنید تا با استفاده از آن زودتر بتوانید مسیر را بپیمایید و سایر رقبای خود را شکست دهید.
نقشه زمینی که در آن قرار دارید و مشغول رقابت با سایر اتومبیل ها هستید، تقریبا در سمت چپ یعنی درست در قسمت میانی آن قرار دارد که برای اینکه حواس شما را از اصل موضوع که در واقع همان مسابقه است پرت نکند، به صورت نیمه محو وجود دارد تا هم شما مسیر را گم نکنید و تنها با انداختن نیم نگاهی به آن، با سرعت هرچه تمام تر مسیریابی کرده و به سوی خط پایان حرکت کنید و هم در طول مسابقه حواستان به آن پرت نشود و تمام توجه خود را به زمین بازی دهید.
در قسمت بالای سمت راست صفحه بازی، نماد کیلومتر شماری را مشاهده می کنید که از اسم آن پر واضح است که سرعت گیمر را بر حسب Km/s ثبت می کند. در دور تا دور همان کیلومتر شمار، دور موتور اتومبیل شما نمایش داده می شود. در قسمت بالای سمت چپ صفحه نیز تعداد دورهایی که باقی مانده تا مسابقه را به پایان برسانید نمایش داده می شود.

جزئیات انتشار بازی Gear Club Unlimited نینتندوسوئیچ کمپانی Codemasters
جزئیات انتشار بازی Gear Club Unlimited نینتندوسوئیچ کمپانی Codemasters

لاین سرعت در زمین مسابقه
شما از همان ابتدای شروع بازی Playstation 4 ، با تعدادی لاین سرعت به رنگ های قرمز و سبز مواجه میشوید. لاین سرعت قرمز برای جلوگیری از شتاب و سرعت اتومبیل، یا به عبارتی کاهنده سرعت خودرو است. از لاین سرعت قرمز معمولا بر سر پیچ جاده استفاده می شود تا شما به هنگام دور زدن، کنترل اتومبیل خود را از دست نداده و از میدان اصلی خارج نشوید. لاین سرعت سبز رنگ نیز برای افزایش سرعت اتومبیل طراحی شده است و معمولا از آن در طول مسیرهای باز و آزاد استفاده می شود تا سرعت شما بهبود یافته و با هیجان و لذت بیشتری به سوی خط پایان حرکت کنید.

صحبت از یک تقلب کارآمد و جالب در بازی Gear Club Unlimited
تا به حال شده که به هنگام بازی بر اثر داشتن سرعت بالا، از جاده و مسیر رو به رویتان خارج شوید و یا حتی بدتر از آن به اتومبیل رقیب برخورد کنید؟ قطعا برای همه گیمرها این اتفاق افتاده است. بدیهی است که این اتفاقات منجر به افت سرعت شما و به طبع، عقب افتادن شما از جریان بازی می شود. نتیجه چنین امری چیزی جز عصبانیت و ناراحتی نخواهد بود. اما ما به شما یک راهکار ساده را معرفی خواهیم کرد که با استفاده از آن دیگر در حین لحظات جذاب بازی عصبی و ناراحت نشوید.
اگر زمانی این اتفاقات افتاد، هیچ نگران و ناراحت نباشید که ریتم منظم بازیتان از بین رفته است چون تنها کافی است که وارد تنظیمات Gameplay شوید و با انتخاب دکمه Rewinde، جریانات و اتفاقات بازی را برای ۱۰ تا ۱۵ ثانیه به عقب برگردانید تا به راحتی بتوانید اشتباهات خود را جبران نمایید و دیگر از مسیر مسابقه خارج نشده و یا به اتومبیل حریف برخورد نداشته باشید. این آپشن بیشتر شبیه به یک تقلب می ماند که استفاده از آن کارآمد و سودمند به نظر می رسد.
در پایان به شما توصیه میکنیم که اگر تجربه این بازی را نداشته اید، به سرعت آن را نصب نموده و از آن لذت ببرید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 6 =