جزئیات انتشار بازی Genesis Alpha One PS4 :کمپانی Radiation Blue

جزئیات انتشار بازی Genesis Alpha One PS4 کمپانی Radiation Blue

جزئیات انتشار بازی Genesis Alpha One PS4 :کمپانی Radiation Blue
مروری بر بازی Genesis Alpha One

Team 17 و شرکت توسعه دهنده Radiation Blue بازی Genesis Alpha One را برای کنسول ها و کامپیوتر منتشر کرد.
این عنوان قبلا برای استیم عرضه شده بود، اما بعدا وارد فروشگاه بازی های حماسی شد. داستان بازی پلی استیشن نسبتا به سمت جلو در حرکت است، بازی کهکشان را برای یافتن خانه ای جدید جستجو کرد، زیرا جنگ تمامی راحتی و آسایش انسان ها را از بین برده و نسل آن ها رو به انقراض است.
کار شما به عنوان فرمانده کشتی Genesis این است که سیاره ای قابل سکونت پیدا کرده و در آنجا ساکن شوید. همه چیز به نظر ساده است، اینطور نیست؟
بازی Genesis Alpha One تعدادی از سبک های مختلف بازی را ادغام کرده است. بخشی از آن بازی سرنوشت ساز، تیراندازی اول شخص و چیزهای دیگر در این بازی قرار دارند.
چیزی که ساخت یک سفینه فضایی را با قطعات ساده آغاز می کند، آن را به یک عملیات کامل برای نجات تبدیل می کند.
بازیکنان کشتی خود را می سازند، و سپس وارد فضا می شوند و به دنبال منابع مختلف در سیاره ها شده و اعضای خدمه ی جدیدی را ایجاد می کنند.

مروری بر بازی Genesis Alpha One
مروری بر بازی Genesis Alpha One

با توجه به تولید هوا و مواد توسط کشتی در مقایسه با استفاده از خدمه، اقدامات متعادلی انجام می شود.
بازیکنان در سطح سیاره به جستجو می پردازند و به دنبال منابع مختلف هستند، این کار هم با همکاری همراهان Al در کشتی و هم بدون کمک آن ها انجام می شود.
با وجود اجزای کافی، تصفیه یا ذخیره شده، اعضای خدمه جدید به نیروی انسانی بازی اضافه می شوند.
شما به عنوان یک کاپیتان باید وظایف خدمه روی کشتی را مشخص کنید. به نظر می رسد همه این کارها به خوبی انجام می شود، البته تا زمانی که شکاف ها پدیدار شوند.
شروع بازی Playstation 4 مانند یک بازی کودکانه است، و در عین حال به نظر می رسد در ابتدا کمی دلهره آور است، و تجربه محدودی برای کاربران وجود دارد که می توانند به راحتی نجات پیدا کنند.
با این حال، زمانی که اکتشافات فراتر از ساختار اولیه کشتی رود و بازیکنان بتوانند با محیط خارجی ارتباط برقرار کنند، خطرات ظاهر می شوند.

مروری بر بازی Genesis Alpha One
مروری بر بازی Genesis Alpha One

در ابتدا، یک تراکتور به جمع آوری منابع در محیط خارج از کشتی می پردازد، با این حال، این باعث می شود خطر سوار شدن بیگانگان بیشتر شود.
البته در همان زمان های ابتدایی، این اتفاق مشکل خیلی بزرگی نیست، زیرا موجودات کوچک به راحتی و با چند شلیک از بین می روند.
پیشرفت به سطح کهکشانی، کم کم خطرناک تر شده و دشمنانی را ظاهر می کند که به ناگاه وارد کشتی شده و تمامی خدمه را می کشند.
بازیکنان می توانند با برج ها و سپرها موارد دفاعی بسازند، اتاق های گشت زنی اعضای خدمه را تجهیز کنند و البته شخصیت شما می تواند در هر زمان در این فرایندها مداخله داشته باشد.
چیزی که به نظر کمی اذیت کننده است، این است که علیرغم دفاع بازی پلی استیشن ۴ ، به نظر می رسد همیشه به ارتباط با شما نیاز دارد. نمیتوانید اعضا را به حال خودشان رها کنید تا تمامی کارها را طبق چیزی که انتظار داشتید انجام دهند.
برای مثال، دقت برج های متحرک بسیار ضعیف است و همین باعث می شود دشمنان بتوانند از زیر زمینه کشتی حملات مخفیانه ای داشته باشند. و قبل از اینکه متوجه شوید، احتمالا تمامی کشتی در خطر انقراض قرار خواهد گرفت.
همین اتفاق ممکن است برای فرود در سیاره ها برای جمع آوری منابع نیز رخ دهد. اگر همه کارها را به عهده اعضای کشتی بگذارید، احتمالا باید انتظار پیوستن ناخواسته حزب های دیگر را داشته باشید.
مادامی که از یک محل به محل دیگر می روید، به این موضوع هم توجه کنید که فضا محل خطرناکی است.
خوشبختانه سطح تهدیدها بر اسکنرهای شما نمایان می شوند و در نتیجه به شما کمک می کند تا از ریسک ها در امان بمانید.

مروری بر بازی Genesis Alpha One
مروری بر بازی Genesis Alpha One

اما برای دستیابی به موفقیت، همیشه امکان اجتناب از درگیری ها و خطراتی مانند طبیعت حیوانات نیست.
از نظر بصری، عملکرد گرافیکی ساده بازی به قدری خوب است که کل بازی را به یک مدرسه قدیمی تبدیل می کند.
آثار زیباشناسی به اندازه کافی عمل می کنند اما طبق استانداردهای امروزه، بسیار ابتدایی هستند.
گفتنی است، برخی اجزا به صورت تصادفی در مسیر شما را غافلگیر می کنند. از نظر عملکردی، حداقل در کامپیوتر بازی پلستیشن با وضوح تصویر بالا بهینه سازی شده است.
تیراندازی، علیرغم آثار پایه، به اندازه کافی خوب است. با این حال، با توجه به ماهیت بصری تصاویر، مزایای تغییر وضوح تصویر به کیفیت ۴K به قدر کافی و مورد انتظار تاثیر گذار نبوده است.
گزینه های مختلفی برای انطباق با افراد وجود دارند که برای متخصصان مناسب هستند.
زمانی که معیارهای خاص بدست آمدند، بازیکنان موارد جدیدی را نسبت به بازی های قبلی آزاد می کنند. اگرچه، با توجه به پیچیدگی و تصادفی بودن اجزا مبارزات یک ساعتی کمی سخت خواهد بود.
مرگ و شروع دوباره یک احتمال است، در نتیجه کاملا به بازیکن بستگی دارد که چقدر با بازی ارتباط برقرار کند. اگر با بازی های سرکش مانند به خوبی ارتباط برقرار کرده اید، پس از این بازی نیز لذت می برید.
بازیکنان دیگر ممکن است حس کنند طراحی بازی کمی خسته کننده است. با وجود اجزای تصادفی که هر بازی را تا حدودی متفاوت می کنند، بازیکنان می توانند هر مرحله را دوباره اجرا کرده و عناصر دیگری بدست آورند.
بازی Playstation Genesis Alpha One یک بازی با تم علمی تخیلی جذاب ارائه داده است.
این بازی رابط کاربری آسانی دارد، و به قدری ساده است که هرکس می تواند آن را انتخاب و بازی کند.
اگرچه قطعا بازی برای سلایق خاصی طراحی شده است. افرادی که به دنبال یک بازی تیراندازی اکشن هستند، بهتر است این بازی را امتحان نکنند، و افرادی که می خواهند مدیریت کنند، احتمالا همه چیز را برای خودشان سخت تر می کنند.
باید تمامی ویژگی ها را در نظر بگیرید تا بتوانید از بازی لذت ببرید.

مرکزخرید دات کام

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × یک =