جزئیات انتشار بازی Girl And Robot-Deluxe PS4 کمپانی Flying Carpets Games

جزئیات انتشار بازی Girl And Robot-Deluxe PS4 کمپانی Flying Carpets Games

جزئیات انتشار بازی Girl And Robot-Deluxe PS4 کمپانی Flying Carpets Games

Girl and robot یک بازی جالب در حالت سوم است که درون مایه ی ماجراجویانه، اکشن ومعمایی دارد . این بازی در ۲۲ سپتامبر سال گذشته توسط flying carpet games معرفی شده و درآینده ای نزدیک نسخه ی physical edition of pharonic نیز منتشر خواهد شد . شما در این بازی نقش یک دختر جوان را دارید که در تلاش برای فرار از قصر ملکه ی شیطانی است ، او در این راه با یک ربات اسرارآمیز آشنا میشود که توسط یک ریموت کنترل میشود.
و در این داستان آنها به همراه یکدیگر چالش های مختلفی را تجربه خواهند کرد و با نیروهای شیطانی و جادویی خواهند جنگید و در نهایت به قدرت دوستی پی خواهند برد.این بازی پی اس ۴ اولین بازی از سری داستان های پری است.در مراحل مختلف این بازی کاربر باید هم در نقش دختر و هم در نقش ربات عمل کند این آزادی عمل به این دلیل است که دختر جوان توانایی حل معما ها را دارد و میتواند به مناطق کوچک و صعب العبور برود و از قدرت خود در مبارزات استفاده کند.

جزئیات انتشار بازی Girl And Robot-Deluxe PS4 کمپانی Flying Carpets Games
جزئیات انتشار بازی Girl And Robot-Deluxe PS4 کمپانی Flying Carpets Games

و خود را در حالت های مختلف قرار دهد تا در آنها پیروز شود .در این بازی داستان به همکاری دختر جوان و ربات پرداخته تا بتوانند از دست جادوگر قصر شیطان فرار کنند . طراحان و نویسندگان این بازی اظهار داشتند که عنوان این بازی از Legend of Zelda گرفته شده، این بازی ترکیبی از هیجان و یک بازی فکری است و توانسته در خیلی از جشنواره ها و در بین منتشر کننده ها توجهات را به خود جلب کند .

ویژگی ها
تجربه ی یک محیط اسرارآمیز و هیجانی که به تمرکز و دقت بالای کاربر نیاز دارد و این ویژگی ها در کنار هم توانسته علاقه مندان را جذب کند . داستانی که میتواند استرس فرار از دست یک جادوگر را به خوبی منتقل کند.گیم پلی قوی که به شما قابلیت جابجا کردن شخصیت در طول بازی و استفاده از ویژگی های هر دو آنها و این موضوع توانسته یک محیط بازی متنوع و متفاوت را برای کاربر ایجاد کند.
اینکه برای حل هر معما از هر کدام از شخصیت استفاده میشود یک ایده ی بسیار خلاقانه است .
با اینکه سیستم بازی شبیه و نزدیک به محیط یک انیمیشن است اما طراحان و نویسندگان بازی به خوبی توانسته اند آن را به صورتیکه همه ی توقعات را برآورده کند با یکدیگر ترکیب کنند و به آن روح یک بازی جذاب را بدمند.
Robot and girl یک بازی معمایی است ولی با درون مایه ی قوی خود توانسته در بعضی از مرحله ها لحظات اکشن و مبارزه ای را برای کاربر بسازد ، در هنگام جستجوی راه فرار از دفاع از خود و جنگ با دشمنان غافل نشوید. به گفته ی برخی از منتقدان این بازی میتوانست بیشتر از این در طراحی جزئیات دقت میکرده و حتی در برخی از صحنه ها به علت مبارزات زیاد کنترل بازی با ضعف مواجه است و این موضوع یک حس نوستالژیک را برای کاربر ایجاد میکند .
زیرا این مشکلات ها نیز در بازی لاک پشت های نینجا نیز وجود داشتند.اما نباید از این موضوع غافل شویم که نبود پیچیدگی و گرافیک بالا این بازی را برای بسیاری از کاربران کم سن وسال جذاب کرده و بسیاری از آنها از شباهت این بازی به انیمیشن های کارتونی رضایت دارند و آنرا لذت بخش و دارای حس زیبایی می دانند .
داستان این بازی حتی توانسته تعداد زیادی از بزرگ سالان را به این بازی PS4 جذب کند چرا که داستان جالب در کنار محیط شیرین آن برای بسیاری از بزرگسالان یادآور دوران بچگی آنهاست و یا حتی بسیاری از آنها در کنار فرزندانشان به انجام این بازی میپردازند .

طبق اظهار بسیاری از کارشناسان این بازی به دلیل نداشتن خشونت زیاد و صحنه های خشن برای رده ی سنی خردسالان نیز توصیه می گردد و وجود معماهای ساده و شیرین میتواند به خلاقیت آنها کمک کند و همین ویژگی های مثبت باعث شده تا این بازی در جشنواره های زیادی برنده ی جوایزی شود .

جزئیات انتشار بازی Girl And Robot-Deluxe PS4 کمپانی Flying Carpets Games
جزئیات انتشار بازی Girl And Robot-Deluxe PS4 کمپانی Flying Carpets Games

وقتی صحبت از الگو به میان می آید میتوان کمی از آن انتقاد کرد زیرا قسمت های زیادی از این بازی در مارپیچ های به هم پیوسته و سرپوشیده انجام میگیرد که کمی آنرا یکنواخت و خسته کننده کرده اما طراحی معماها و مبارزات مختلف توانسته تا حدودی این نقص را جبران کند و آن را کمرنگ سازد .
بسیاری از کاربران از جالب و بانمک بودن این بازی احساس رضایت میکنند و حتی از آن به عنوان یک بازی مثبت نام میبرند ، نبود یک راهنمایی جامع و واحد ، تقسیم وظایف بین دو شخصیت و قابلیت امتحان راه های مختلف این بازی را برای سنین پایین جذاب کرده و والدین نیز از اینکه این بازی آنها را به خشونت دعوت نمیکند خوش حال هستند .
کوتاهی داستان ، بازی اهمیت هر دو شخصیت و پیام با ارزش آن باعث شده تا همه از کمپانی سازنده و منتشرکننده آن به خوبی یاد کنند.آمار فروش این بازی در سایت های اصلی شرکت های توزیع کننده و نظرات مثبت کاربران در این سایت ها باعث شده تا تعداد زیادی از گیمر ها حتی برای یکبار این بازی را امتحان کنند .
البته امکان دارد این بازی برای دسته ای از کاربران کمی کسل کننده باشد اما باید فراموش نکنیم که سلیقه ها متفاوت هستند و کمپانی های تولید کننده بازی ها باید بتوانند تمام توقع ها را برآورده کنند . حتما تلاش کنید تریلر این بازی زیبا را ببینید و یا حتی محیط جالب و داستان پر طرفدار آن را تجربه کنید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 4 =