جزئیات انتشار بازی Gravel PS4 کمپانی Milestone S.r.l

جزئیات انتشار بازی Gravel PS4 کمپانی Milestone S.r.l

جزئیات انتشار بازی Gravel PS4 کمپانی Milestone S.r.l

جزئیات انتشار بازی Gravel PS4 کمپانی Milestone S.r.l

پیش زمینه معرفی بازی
خب کنسول پلی استیشن که نیازی به معرفی ندارد. اما اینکه ببینیم این کنسول تا اینجا توانسته است تا چه حدی نظر کاربران را جلب کند. از ویژگیهایی خوب و کمبودهایی که در این کنسول به گوش میرسد دلیلی شده تا شرکت سونی روز به روز به قابلیت این کنسول بیفزاید و برای همگان جلوه ای از یک کنسول گیم پلی را به نمایش بگذارد. حال با توجه به این قابلیت ها باید در برخی موارد سونی هم خود را در رقابت تنگاتنگ با سایر کنسول ها قرار دهد.
خب ظاهرا همیشه کنسول پلی استیشن ۴ قرار است یک قدم جلوتر از ما بردارد. اوایل ارائه این کنسول ما انتظار داشتیم دسته های بازی از کیفیت بهتری برخوردار باشد تا اینکه به روی کار آمدن دسته های جدید، دیدیم که حتی از انتظارات ما هم چیزی بالاتر بود. همزمان پس از مدتی به گرافیک و تکراری بودن محیط ها در بازیهایی نسل جدید اشاره داشتیم.
چیزی نگذشت که بازیهای آنلاین که به صورت بازیهای چند نفره تقسیم می شد پا به میدان گذاشت و تا آمدیم به خودمان بیاییم بازیها از قابلیت کواپ بی نظیری برخوردار شد. زمانی ظاهر کنسول ها برایمان از اهمیت برخوردار شد و داشت کم کم برای ما با شکل تکراری و ساده جلوه میشد ک ناگهان با ورود اسکین ها به بازار پلی استور ما را حیرت زده کرد.
در این بین از مواردی همچون قابلیت های بلوتوثی و وای فای و به میان آمدن هندزفری های بی سیم گرفته تا میکروفون های جالب فکر ما را به خود مشغول کرد. همچنین چیزی نگذشت که بازیها در یک رقابت مستقیم و با مکانیزم های مشخص با یکدیگر بودند که ناگهان شایعه ای مبتنی بر بازیهای واقعیت مجازی شد.

جزئیات انتشار بازی Gravel PS4 کمپانی Milestone S.r.l
جزئیات انتشار بازی Gravel PS4 کمپانی Milestone S.r.l

اما کسی باورش نمیشد که چنین اتفاقاتی در توان شرکت سونی باشد چرا که همه فکر میکردیم برای این قابلیت باید کنسول پلی استیشن ۴ را کنار گذاشته و کنسول جدیدی با چندین برابر قیمت خریداری کنیم. اما شرکت جادویی سونی که در زمان تولد کنسول پلی استیشن ۴ فکر همه اینها را کرده بود تنها با وارد کردن هدست های واقعیت مجازی ما را حیرت زده کرد و مثل همیشه برای ما بهترین سورپرایز سال را ارائه کرد.
حال دیگر با ورود این بازیهای واقعیت مجازی و بیشتر شدن روزانه آنها چیزی برای گفتن نداریم. کنسول پلی استیشن ۴ همیشه بهترینها را عرضه کرده است. اما اینکه کاربران و شرکت های سازنده بازیهای کنسول پلی استیشن چگونه از این امانت محافظت میکنند دیگر به خودمان بستگی دارد. با ورود بازیهای واقعیت مجازی باز هم از طرف شرکت سونی غافلگیر شدیم و برای بار دیگر شاهد نبوغ این شرکت شدیم چرا که برای بهتر و جذاب تر شدن فضای بازیها دیگر همان دسته های فابریک بازی باید جای خود را به دسته های مخصوص واقعیت مجازی بدهد.
این دسته های قلمی که برای هر کاربر دو عدد در نظر گرفته میشود خیلی کار را راحت تر میکند. اما اینکه این نکات باعث میشود که ما دیگر به سمت بازیهای دو بعدی کنسول Playstation 4 نرویم. نه اینطور نیست هنوز بازی هایی هستند که از گرافیک خارق العاده خود صحنه هایی جذاب و دیدنی را به یادگار می گذارد. بازی هایی که برای یک بار امتحان کردن به میدان نیامده اند. یکی از این بازیها که در دسته بندی مسابقات رانندگی قرار دارد بازی Gravel برای PS4 نام دارد .

معرفی بازی Gravel برای PS4
در بین بازیهای سبک مسابقه ای بازی Gravel برای PS4 از جایگاه ویژه ای برخوردار است. شما در واقع با یکی از بهترین های بازیهای مسابقه ای همراه هستید. صحنه هایی از جاده های واقعی با گرافیک بی نظیر و دوست داشتنی از بازیهای فرمول ۱ باز حاشیه های زیاد بازی و جلوه های ویژه ای از یک رقابت چشمگیر با رفقای خود در یک قالب گرافیکی پر از حادثه و مهیج را قرار است همگی در یک بازی مهیج به نام بازی Gravel برای PS4 تجربه کنید. از همان ابتدای بازی با جزییات ریز و دقیق بازی با یک شروع عالی و یک موسیقی بی نظیر همراه شوید تا با جذابیت واقعی یک مسابقه بتوانید ارتباط خوبی برقرار کنید.

جزئیات انتشار بازی Gravel PS4 کمپانی Milestone S.r.l
جزئیات انتشار بازی Gravel PS4 کمپانی Milestone S.r.l

گرافیک در بازی Gravel برای PS4
صداگذاری در بازی Gravel برای PS4 یکی از مواردی است که باید برای آن به استودیوی بازی یک آفرین گفت. شما در هر لحظه از بازی با موسیقی هایی همراه هستید که درخور بازی باشد. اما این ملودیها در قالب آهنگ نیست بلکه بیشتر در جریان هیجان بازی صداگذاری شده است. خب حالا که انیمیشن بازی مخصوصا در اوایل بازی شما را بیشتر با یک فیلم هالیوودی آشنا میکند شما نیز میتوانید.
در کنار محیط های جذاب بازی از منوی زیبای بازی به پرداختن در سفارشی سازی کردن بازی بپردازید تا آنچه را که برای شما در نظر گرفته شده است را با یک امتیاز مثبت همراهی کنید و این بازی را بتوانید با جزئیات دقیق مورد نقد و بررسی قرار دهید. ما از استودیوی سازنده این بازی سپاسگذار هستیم که توانسته ایم فضای رقابتی را به خوبی حفظ کند. پس این شما و این هم بازی Gravel برای PS4

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 3 =