جزئیات انتشار بازی Gravel Xbox One کمپانی Milestone S.r.l

جزئیات انتشار بازی Gravel Xbox One کمپانی Milestone S.r.l

جزئیات انتشار بازی Gravel Xbox One کمپانی Milestone S.r.l

جزئیات انتشار بازی Gravel Xbox One کمپانی Milestone S.r.l

پیش زمینه بازی
خب زمانی که صحبت از بازیهای رانندگی میشود و تنها به مسابقات فکر میکنیم برخی موارد هستند که باید به نقد و بررسی آنها پرداخت. در بازیهایی که شما با لاین مسابقه و رقابت سروکار دارید باید از برخی نکات بازی ایکس باکس در بهترین موقعیت باشید. معیارهایی که یک بازی مسابقه رانندگی را به چالش میکشد .
یکی هوش مصنوعی و دیگری گرافیک صحنه ها و فریم تصاویر و رابطه صدا و تصویر با یکدیگر و همینطور به مواردی همچون حاشیه بازی و قدرت خودرو ها و محاسبات فنی خودرو اشاره داشت. خب ما در این مورد یکی از بهترین های بازیهای مسابقات رانندگی را به شما معرفی میکنیم و این بازی Gravel برای ایکس باکس وان نام دارد. بازی Gravel برای ایکس باکس وان برای اولین بار برای کنسول ایکس باکس قرار است تا دنیای دیگر از واقعیت ها ما را بکشاند.
شما در بخش مسابقات رانندگی آنقدر از محیط بازی شگفت زده میشوید که گویی هیچ بازی در کار نیست و شما در واقع با یکی از واقعی ترین بازیهای رانندگی و رقابت همراه هستید. از رانندگی و رقابت روی جاده های خاکی و گلی و همینطور گرد و خاک به پا کردن شما در این بازی تا انتخاب بهترین محیط ها در بازی و بخش آنلاین بازی که بیش از پیش شما را به وجد خواهد آورد همگی در بازی Gravel برای ایکس باکس وان گردآوری شده اند.
در این بازی از محیط های تکراری و بخش های کسل کننده بازی دیگر خبری نیست و جذابیت بازی را در هر لحظه میتوانید حس کنید. با کمتر بازیهایی روبرو میشویم که در زمان رانندگی و طی کردن مسیر مسابقه علاوه بر گرافیک انیمیشن بازی روی بخش تغییرات خودرو در مسیر و طبیعی جلوه دادن آن بعد از برخورد با موانع خودرو روبرو شویم.
اما در بازی Gravel برای ایکس باکس وان شما حتی زمانی که با جاده های گلی روبرو می شوید میتوانید به مرور تاثیرات آن را روی خودرو ببینید چه برسد به تغییرات بدنه خودرو. حال که میخواهید با یکی از بهترین رالی های قرن آشنا شوید و در شان کنسول ایکس باکس خود یک بازی جذاب تهیه کنید ما به شما بازی Gravel برای ایکس باکس وان را پیشنهاد میکنیم. بازیهای زیادی در حیطه مسابقات رانندگی عرضه شده است.

جزئیات انتشار بازی Gravel Xbox One کمپانی Milestone S.r.l
جزئیات انتشار بازی Gravel Xbox One کمپانی Milestone S.r.l

اما اینبار باید همه این رقابت ها را به خاطرات بسپارید شاید با روی کار آمدن بازی Gravel برای ایکس باکس وان جایی برای به رقابت پرداختن سایر بازیهای مسابقه ای باقی نماند. تصویری از کنسول های بازی ایکس باکس وان را اینبار با یک مجموعه مسابقاتی جذاب به بازی Gravel برای ایکس باکس وان همراه میکنیم. تنوعی که در این بازی رخ میدهد تا مدتها درگیر مسابقات رانندگی چند نفره و یا دونفره و یا رکوردشکنی در بازی شوید.
این دسته از بازیها اگر در جلوه های ویژه بازی و انیمیشن ها در کنار بازی بتوانند کاربران را جذب کنند، میتوانند در برخی از نواقص بازی هم به چشم نیایند چرا که کاربران با توجه به ویژگیهایی که در بازی Xbox میبینند از برخی کم کاریهای در بازی چشم پوشی میکنند.

گرافیک بازی Gravel برای ایکس باکس وان
هیجان در بازیها باید به دلیل طبیعی جلوه دادن بازی باشد. اگر بازیهای مورد نظر شما از موارد طبیعی بازی استاندارد به دور باشد هرگز هیجان مناسبی را در روند یک بازی تجربه نخواهید کرد. در بازی Gravel برای ایکس باکس وان شما در هر ثانیه خودتان را میتوانید با بازی جفت و جور کنید. بازی از ویژگیهای خاصی برخوردار است.
استفاده از ابزارآلات رانندگی و آپشنهای بازی و طبیعی جلوه دادن بازی با محیط و توجه بیشتر استودیوی سازنده به تنوع در محیط های بازی بسیار براین جذابیت افزوده است. بازی Gravel برای ایکس باکس وان شما را به دنیایی از جاده های بی نظیر دعوت میکند. صداگذاری در بازی Gravel برای ایکس باکس وان هم اینبار شاهکار کرده است. از حاشیه های بازی تا روند مسابقه شما با مجموعه کاملی از یک نت بی نظیر و موسیقی هایی در خور مسابقات رانندگی همراه هستید.

جزئیات انتشار بازی Gravel Xbox One کمپانی Milestone S.r.l
جزئیات انتشار بازی Gravel Xbox One کمپانی Milestone S.r.l

بازی Gravel برای ایکس باکس وان را از دست ندهید. برای یک بار هم که شده این بازی را امتحان کنید تا برای همیشه مشتری پروپاقرص این بازی شوید. شاید ایجاد این همه جذابیت در بازی را جایی دیگر تجربه نکنید. بازی Gravel برای ایکس باکس وان از برخی موارد همانند رکورد زدن در بازی و یک لذت بی پایان در بخش آنلاین بازی و همراهی با سایر کاربران ایکس باکس حرف اول را میزند.
ایجاد یک محیط جذاب و دیدنی با شرایط جوی بسیار متنوع و متفاوت در بازی این بار میخواهد شما را برای همیشه با خاطراتی از این بازی همراه کند. خب تا جایی که میتوانید از یک رقابت واقعی لذت ببرید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + 15 =