جزئیات انتشار بازی Gravity Rush 2 PS4 کمپانی SIE Japan Studio

جزئیات انتشار بازی Gravity Rush 2 PS4 کمپانی SIE Japan Studio

جزئیات انتشار بازی Gravity Rush 2 PS4 کمپانی SIE Japan Studio

جزئیات انتشار بازی Gravity Rush 2 PS4 کمپانی SIE Japan Studio

بازی Gravity Rush 2 برای پلی استیشن ۴

شاید تا کنون اسم بازی Gravity Rush 2 را شنیده باشید. بازی که می تواند به بسیاری از رویاهای قدیمی همه انسان ها رنگ و روی حقیقت ببخشد. اگر بخواهیم در مورد بازی Gravity Rush 2 صحبت کنیم، شاید بد نباشد قبلش کمی هم به یکی از آرزوهای قدیمی و مشترک بین اکثر انسان ها بپردازیم. به نظر شما رویای بسیاری از مردم از گذشته تا کنون چه بوده است؟ بله درست است پرواز! پرواز و حس بی وزنی داشتن از زمان های گذشته برای بسیاری از آدم ها یک مبحث دست نیافتنی و البته جذاب بوده است.
همین جذابیت باعث شد تا انسان ها به فکر اختراع بالن، هواپیما، موشک و حتی فضاپیما بیفتد. در واقع هرچیزی که بتواند برای لحظاتی آدم ها را از زمین زندگی آنها جدا سازد، برایشان جذاب است.
باید اعتراف کرد در زمان ساخت بازی های ویدئویی به آرزوها و خواسته های آدم ها توجه زیادی می شود. بی شک بازی هایی که بتوانند به رویاهای قدیمی و آرزوهای نشدنی افراد، رنگ و روی واقعیت بپاشند، جذاب خواهند بود.
این رویاها می توانند توانایی راه رفتن روی آب باشند و یا پرواز کردن در میان ابرها با کمک دو بال فرشته!
در ساخت بازی ویدئویی Gravity Rush به این دست از آرزوها توجه شد و یک بازی پلی استیشن  ویدئویی جذاب به دست علاقمندان رسید. Gravity Rush هر آن چیزی که می توانست نگاه منتقدان و مخاطبان را به خود خیره کند، داشت. این بازی برای کنسول های پلی استیشن ویتا مناسب بود و خیلی زود در میان گیمرها شناخته شد.

جزئیات انتشار بازی Gravity Rush 2 PS4 کمپانی SIE Japan Studio
جزئیات انتشار بازی Gravity Rush 2 PS4 کمپانی SIE Japan Studio

پس ازگذشت ۳ سال از استقبال با شکوه از Gravity Rush ، زمزمه هایی مبنی بر نسخه بازسازی شده این بازی برای پلی استیشن ۴ به گوش رسید. کماکان استقبال از بازی بسیار خوب بود و همین امر سازندگان آن را به فکر ساخت نسخه دوم انداخت. سرانجام نسخه دوم این بازی با عنوان Gravity Rush 2 به بازار عرضه شد. اگر تمایل دارید تا در مورد این بازی بیشتر بدانید، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. در ادامه بررسی می کنیم که آیا نسخه دوم این بازی توانسته مانند نسخه اول نگاه منتقدان و مخاطبان را به خود خیره کند یا خیر؟
کمی بیشتر در مورد بازی Gravity Rush 2 بدانیم

Gravity Rush 2 سبکی اکشن دارد و شما را در طول بازی با اتفاقات و ماجراجویی های متفاوت مواجه می سازد. ضمن اینکه دوربین در وضعیت سوم شخص قرار دارد. اگر بخواهیم خیلی کوتاه وضعیت این بازی را شرح دهیم، باید بگوییم که Gravity Rush 2 یک دنباله بسیار ایده آل برای نسخه اول این بازی است. به طوری که در تمامی بخش های آن کیفیت و ارتقا احساس می شود. شما از همان ابتدای بازی و درست از زمانی که کنترلر را دست می گیرید، می توانید تفاوت را احساس کنید.
بازی که شما در وضعیت بی وزنی قرار می دهد و حسابی درگیرتان می کند.
باید اعتراف کرد تیم سازنده در طراحی کاراکتر اصلی بازی که “کت” نام دارد، حسابی وقت صرف کرده است. همه حرکات و رفتارها در کت به حدی طبیعی، جذاب و جالب هستند که شما را شگفت زده می کند. به طوری که شاید شما در برخی از مراحل به کلی ادامه بازی را فراموش کنید و به دنبال راهی باشید تا با ویژگی های بیشتر و تو در توی کت و حرکات بی نظیرش بیشتر از گذشته آشنا شوید.
زیرا وضعیت و حرکات کت در بخش های مختلف شهر و با توجه به جاذبه متفاوت است و همین موضوع می تواند برای مدت ها سرگرمتان کند.
یادتان باشد که برای چرخاندن کت در شهر محدودیت دارید. تا زمانی که نوار آبی رنگ کت جا دارد، می توانید از وضعیت تغییر جاذبه اش استفاده کنید. ولی به محض تمام شدن آن، کت بر روی زمین سقوط خواهد کرد. البته سازنده فکر اینجا را هم کرده است.

جزئیات انتشار بازی Gravity Rush 2 PS4 کمپانی SIE Japan Studio
جزئیات انتشار بازی Gravity Rush 2 PS4 کمپانی SIE Japan Studio

زیرا زمانی که نوار آبی رنگ به میزان یک چهارم برسد، یک زنگ هشدار به گوش می رسد و وضعیت کت را به شما گوشزد می کند.مبارزاتی که در دل بازی Playstation 4 شکل می گیرند، از جذابیت بالایی برخوردار هستند و حسابی شما را جذب می کنند. کت کارش را خوب بلد است و می تواند با کمترین تعدا ضربات، دشمنانش را از میدان به در کند. وقتی می گوییم Gravity Rush 2 دنباله ای بی نقص از نسخه اول است، اصلا مبالغه نکرده ایم.
همه چیز به میزان قابل توجهی ارتقا یافته است و سیر داستانی Gravity Rush 2 هم درست از ادامه نسخه اول شروع می شود. کت در نسخه دوم با ماموریت های مختلفی مواجه است که هر کدام به نحوی سرگرم کننده هستند. Gravity Rush 2
را می توان تلفیقی کامل از طراحی قوی و گیم پلی جذاب دانست. شما در طول بازی می توانید به بخش های مختلف شهر بروید و نقاط مختلف را از نزدیک ببینید.
گویا سازنده قصد داشته تا با این کار تبحر و توانایی بالایش در طراحی را به رخ بکشد که انصافا به خوبی هم این کار را کرده است. اگر در نقد و بررسی بازی های ویدئویی بسیار سخت گیر باشید، مطمئن باشید به این راحتی ها نمی توانید از Gravity Rush 2 ایرادی بگیرید. شخصیت پردازی، گیم پلی، طراحی و گرافیک بازی در وضعیت بسیار مناسبی قرار دارد و می تواند برای مدت ها سرگرمتان کند.
اگر به بازی های اکشن علاقمند هستید، حتما بازی Gravity Rush 2 را امتحان کنید.
این بازی ساختاری اکشن دارد اما در آن خبری از خونریزی نیست. شما در طول بازی در میان اتفاقات ماجراجویانه غرق خواهید شد و به اوج خلاقیت در گیم پلی بازی پی خواهید برد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × چهار =