جزئیات انتشار بازی Grimshade PS4 کمپانی TALEROCK

جزئیات انتشار بازی Grimshade PS4 کمپانی TALEROCK

جزئیات انتشار بازی Grimshade PS4 کمپانی TALEROCK

این روز ها با پیشرفت تکنولوژی و همچنین توسعه یافتن موتور های بازی سازی روز به روز بازی های پیشرفته تر می شوند و گرافیک ها و مکانیک های بازی ها بهتر می شود شاید یک نمونه ی عالی از این پیشرفت رو بشه توی بازی رد دد ردمشن ۲ دید که واقعا حیرت انگیز می باشد و باعث می شود حس خوبی به بازی کردن داشته باشیم ، در این بین بازی هایی هم هستن که کاری به حس بازی های جدید ندارند و حس نوستالژیک ما رو هدف گرفته اند .
یعنی بازسازی بازی های قدیمی و یا ساخت بازی پلی استیشن ۴ به سبک بازی های قدیمی ، که البته این کار خوب هم جواب داده و بازی های خوبی هم در این زمینه ساخته شده است، شاید یکی از بهترین و جدیدترین این باز سازی ها رو بشه توی بازی رزیدنت اویل ۲ دید که بازی رو بازسازی کردن و نتیجه کار فوق العاده بود و گیمر ها اندازه یک بازی جدید ازش استقبال کردند البته ممکن هم هست در این بین بعضی از بازی ها هم نگیرند و اون طور که باید خوب درست نشوند .

جزئیات انتشار بازی Grimshade PS4 کمپانی TALEROCK
جزئیات انتشار بازی Grimshade PS4 کمپانی TALEROCK

در این مطلب سراغ یکی از همین بازی ها رفتیم بازی Grimshade از اون دسته بازی هایی هست که به ما قول یک بازی با حس نوستالژیک رو داده بود ولی در عمل فقط شاید چند درصد به مخاطب این حس القا میشد. شرکت کوچک TALEROCK با این وعده که بازی ای کی می سازیم زیباست و نوستالژیک است پول جمع کرد و بازی رو هم بعد چند ماه تاخیر عرضه کرد،در ابتدا سراغ داستان این بازی می پردازیم.
داستان درباره یک سرزمین است که به طور ناگهانی توسط یک سری نیرو های شیطانی و البته کشور همسایه مورد حمله قرار می گیرد، قهرمان اصلی داستان هم در این بین اول در یک جنگل خودش را مخفی کرده است ولی بعد از یک سری اتفاقاتی که برایش می افتد تصمیم می گیرد به همراه یک دوست که پیدا می کند اماده ی نجات سرزمینش بشود شاید در ابتدا داستان بازی جالب باشد ولی بعد از مدتی متوجه خواهید شد.
دیالوگ هایی که بین شخصیت ها رد و بدل می شود بسیار بد است و حس خاصی رو القا نمی کند که همین باعث می شود هیجان گیمر برای دانستن داستان بازی Playstation 4 از بین برود البته یکی دیگر از نکات منفی داستان شخصیت پردازی هم هست یعنی اصلا شخصیت ها رو نتوانستند خوب معرفی و اراعه کنند ، شاید بد ترین نقطعه ضعف بازی رو بشه این دونست که بازی اونطوری که قول داده بود.
گیم پلی خوب ندارد و بازی کردن بعد از مدتی برایتان کسل اور می شود که هیچ در همان ابتدای بازی هم اصلا جالب نیست، از نکات بد دیگر این بازی می توان به این اشاره کرد که در حین مبارزات بازی افت فریم شدیدی اتفاق می افتد که واقعا برای گیمر عذاب اور است، ولی بهتر است یکمم از خوبی های این بازی بگوییم ،یکی از نقاط قوت این بازی رو می توان توی ساختن شخصیت ها دانست که نشان می دهد طراحی خوبی در بازی شده است .

جزئیات انتشار بازی Grimshade PS4 کمپانی TALEROCK
جزئیات انتشار بازی Grimshade PS4 کمپانی TALEROCK

البته این طراحی خوب نه در بازی بلکه در محیط هم نشان می دهد که این باعث می شود ان گیم پلی بد بازی کمتر خودش رو نشون بده و حس خوبی رو تا مقداری به کاربر بدهد ، بازی نکات مثبت دیگری هم البته دارد مثلا این که موسیقی که در بازی استفاده شده است زیبا است و روی بازی و محیط بازی خوب نشسته است.البته این موسیقی خوب از صداگذاری بازی جداست و باید گفت صداگذاری بازی اصلا به خوبی انجام نشده است.
و همان طور که خود دیالوگ ها کسل کننده است بلکه صدا هم بد است ،در پایان برسیم به جمع بندی این بازی، باید گفت این بازی افتضاح است و بازی کردن این بازی رو اصلا بهتون توصیه نمی کنم که با توجه به دلایلی هم که گفته شد تا همین الانم قانع شده اید که چرا این رو می گویم ، این بازی حداقل یک سال دیگر زمان نیاز دارد تا خودش رو باز سازی کند و در پایان شاید بتوان نمره این بازی رو در بهترین حالت ۳ در نظر گرفت که اصلا نمره خوبی برای یک بازی در حد عرضه ی تجاری نیست.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − سه =