جزئیات انتشار بازی Grip: Combat Racing PS4 کمپانی Canadian studio Caged Element

جزئیات انتشار بازی Grip: Combat Racing PS4 کمپانی Canadian studio Caged Element

جزئیات انتشار بازی Grip: Combat Racing PS4 کمپانی Canadian studio Caged Element

بررسی بازی Grip: Combat Racing
بازی Grip: Combat Racing که اغلب به صورت Grip خلاصه می شود، یک بازی ویدیویی مسابقه ای است که توسط استودیویی کانادایی Caged Element توسعه یافته و توسط شرکت Wired Production برای پلتفرم های ویندوز مایکروسافت، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و نینتدو سوییچ تولید شده است. بازی های مسابقه ای جنگی به طرز قابل توجهی در بازار بازی های ویدیویی غایب بوده اند. مسابقات اتومبیل رانی به لطف در دسترس بودن و جذابیتشان همچنان به کار خود ادامه داده اند، اما به نظر می رسد بازی های مسابقه ای جنگی مدرن مشکلاتی در ورود به آگاهی عمومی بازی ها داشته اند.
بازی GRIP به دنبال برگشت این ژانر فراموش شده است، در حالی که کنترل های سخت و حس تندی و سرعت را به همراه دارد، اما کیفیت ناسازگاری آن در مقابل بازی هایی که طرفدار نداشته اند، قرار نگرفته است. قدرت اصلی بازی GRIP حسی است که منتقل می کند: فرمان دادن واکنشی رضایت بخش است، افزایش هیجان کاربر، جذاب است، و استفاده از سلاح ها لذت بخش است همه چیز زمانی که پشت فرمان وسیله نقلیه می نشینید و کنترل آن را بدست می گیرید جذاب تر از چیزی است که ساختار بزرگ آن ها نشان می دهد. زمانی که قابلیت های کنترلی شما در سرعت بالا متوقف می شود، حرکت در اطراف و گوشه ها و تنظیمات موقعیتی برای اجرا با ورودی های دقیق امکان پذیر است.

جزئیات انتشار بازی Grip: Combat Racing PS4 کمپانی Canadian studio Caged Element
جزئیات انتشار بازی Grip: Combat Racing PS4 کمپانی Canadian studio Caged Element

اکثر مرور ها بازی های GRIP: Combat Racing و PS1 classic Rollcage را در یک جمله مشابه ذکر کرده اند. اگر چه این درست است، اما در واقع GRIP به هیچ وجه نخواسته جانشین موفق برای Rollcage باشد.مسیرهای تونل مانند و ماشین هایی که به سمت بالا و پایین قابل هدایت هستند مشخص می کند که نوستالژی عامل مهمی در بازی است؛ اما همین نقطه سقوط و نقطه اصلی فروش بازی GRIP بوده است.
به طور خلاصه، گیم پلی بازی PlayStation ۴ GRIP ترکیبی از Wipeout و Mario Kart است، در این بازی رقابت مسابقه دهندگان را در مقابل یکدیگر در مسیرهای متغیری مشاهده می کنید که ممکن است به صورت ناگهانی عمودی شوند، در تمام طول مسابقه، تلاش کاربر باید بر این باشد که در مقابل سرعت رو به افزایش مقاومت کند، قدرت و سلاح جمع کرده و بهتر از رقبای دیگر عمل کند. به طور کلی این تجربه بسیار سرگرم کننده است، و به این بستگی دارد که سختی سطوح به اندازه کافی چالش برانگیز باشد.
کنترل احساسات و حضور موشک های گرمایی و اصلحه های گاتلینک عنصر جذابیت را به بازی اضافه کرده است. با این حال، یکی از بزرگترین مشکلات بازی GRIP، این است که انتخاب نقشه بسیار متناقض است. ۲۳ نقشه در بازی وجود دارد، این بدان معناست که مقدار بزرگی از انتخاب ها وجود خواهد داشت، اما کیفیت بسیار متفاوت است. برخی از بهترین بازی ها، آن هایی هستند که دوره ها اعتماد به نفس ندارند و بسیار پیچیده هستند؛ هر زاویه ای پیشبینی نشده و ممکن است به شما ضربه بزند، و ممکن است شما را به آخر خط بفرستد.
این نقشه ها درست جایی هستند که GRIP می درخشد، اما متاسفانه، اکثر مسابقات در مسیرهای بسیار گسترده و بازی اتفاق می افتند که قدرت نقش کم اهمیتی را بازی می کند. انتخاب حالت مسابقه ای بسیار منحصر به فرد است. مسابقات عادی و حذفی وجود دارد، اما حالت پرچمدار بازی GRIP ترکیبی از مسابقه و مبارزات و در نهایت Combat Racing است. در این حالت شما می توانید امتیازات را بر اساس تعداد دفعاتی که به مخالفانتان آسیب می زنید، بدست بیاورید.
این بازی پیچیدگی سرگرم کننده ای دارد، و تمرکز متفاوتی را به هر مسابقه اضافه می کند و شما را به فدا کردن سرعت برای حمله به رقیبان دیگر، تشویق می کند. همچنین حالت های مسابقه ای Twisted Metal هم وجود دارند که شما را در حالت مرگ یا تسخیر سبک پرچم در مقابل دیگر رقبا قرار می دهد. اگرچه داشتن این تغییرات خوب است، اما نبود سرعت باعث می شود بی مزگی به بازی اضافه شود، و بازی بیش از حد بر دسته بندی سلاح ها تمرکز داشته باشد.

جزئیات انتشار بازی Grip: Combat Racing PS4 کمپانی Canadian studio Caged Element
جزئیات انتشار بازی Grip: Combat Racing PS4 کمپانی Canadian studio Caged Element


سرگرمی بیشتر که در منوهای بازی پنهان است، حالت Carkour است، نمایش فوق العاده ای که به عنوان تمرکز بر خود بازی بسیار خوب عمل می کند. اساسا مسیرهای تفریحی نقطه به نقطه ای را ارائه می دهد که در طول مسیر باید کلکسیون هایی را جمع آوری کرد، ۱۹ مسیر این حالت سواری های فوق العاده ای را ارائه می دهند، و پس از اینکه مسیر را بدون وقفه به پایان رساندید، ترکیب سختی ها و حس رضایت بخشی را به شما القا خواهد کرد.
در نهایت، اگرچه این بازی سرگرم کننده است، اما مشکل اصلی GRIP این است که کمی قدیمی است چیزی که اغلب بازی های نوستالژیک با آن مشکل دارند. وقتی مسابقات شبانه را انجام می دهید، ظاهرا عالی است، اما مسیرهای طول روز کسل کننده اند، و گویی برای نسل های قبل هستند.
صفحه نمایش منوها نیز بهترین نیستند، و در حالی که مکانیسم سفارشی سازی کامل بازی بسار جذاب است، وسایل نقلیه زیاد خوب به نظر نمی رسند. بازی GRIP: Combat Racing به اندازه کافی قوی است تا بازی خوبی را برای طرفداران Rollcage به ارمغان بیاورد، اما به نظر می رسد آن بازیکنان بازی های مسابقه ای به دنبال چیز جدیدی هستند، که با این بازی به آن نمی رسند. البته این بازی اصلا بد نیست، اما تنظیم پالس مسابقه ای کافی را نیز دارا نیست.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + ده =