جزئیات انتشار بازی Guilty Gear PS4 کمپانی Arc System Works

جزئیات انتشار بازی Guilty Gear PS4 کمپانی Arc System Works

جزئیات انتشار بازی Guilty Gear PS4 کمپانی Arc System Works

بازی Guilty Gear Xrd SIGN عنوانی است که در سبک مبارزه‌ ای استراتژیک می‌ باشد و توسط استودیوی بازی سازی Arc System Works توسعه یافته و توسط کمپانی Arc System Works، Aksys Games، Sony Computer Entertainment، PQube نیز به انتشار رسیده است. بازی Guilty Gear Xrd: Rev 2 نسبت به نسخه اول گسترده‌ تر و کاراکترهای جدید باقابلیت‌ های مبارزه‌ ای نو دارد، همچنین تغییرات گسترده‌ای نیز در بخش گیم پلی بازی ایجاد شده است.
Guilty Gear Xrd 2 دارای بخش داستانی نیست و شما فقط باید در بازی به مبارزه بپردازید، البته بخشی در بازی وجود دارد که مانند بازی کمبت طراحی شده و شما باید در آنجا با تمامی کاراکترهای درون بازی مبارزه کنید و آن ها را شکست داده و به مراحل بالاتر بروید تا به غول بازی برسید و پس از شکست دادن غول بازی کاراکتری جدید برای شما آزاد می شود که می‌ توانید از آن در بازی پلی استیشن استفاده کنید.

جزئیات انتشار بازی Guilty Gear PS4 کمپانی Arc System Works
جزئیات انتشار بازی Guilty Gear PS4 کمپانی Arc System Works

گسترش REVELATOR می تواند به عنوان محتوای قابل دانلود و یا به عنوان نسخه مستقل خریداری شود. Rev 2 یک زوج از شخصیت های جدید را به فهرست قابل پخش اضافه و در طول چند مرحله جدید به ۲۵ نفر برخورد می کند. همچنین ویژگی های مختلف مانند تغییرات تعادل، محتوای داستان جدید را مشخص می کند و حرکت های جدیدی را به  ارمغان می آورد و به بازیکنان اجازه می دهد تا ابزارهای بیشتری برای بازی در دسترس داشته باشند.
Guilty Gear Xrd 2 دارای گرافیک کارتونی است که آن را  مهیج و جذاب می سازد. Guilty Gear یک سری بازی های مبارزه ای طولانی مدت است. این بازی، جنگی با خشونت های خاص، حرکات ویژه و مهیج را به نمایش می گذارد و دارای سرعت و سبک دیوانه کننده ای است. برای تازه واردها، Guilty Gear همیشه یک بازی ترسناک، پر از اصطلاحات فنی و شخصیت های متنوع به نظر می رسد.
به عبارت دیگر، زمان زیادی طول می کشد تا به بازیکن حرفه ای Guilty Gear تبدیل شوید. Guilty Gear Xrd  یک بازی بسیار دشوار است. دراین بازی از پنج دکمه استفاده می شود که عبارتند از: punch ،kick ،slash ،hard slash and dust  و همراه با گزینه های تحرکی بسیار بیشتری نسبت به بازی Street Fighter یا Mortal Kombat است.
می توانید پرش کنید، به طرف  حریف یا دور از آن در هوا حرکت کنید، می توانید از کشش بدنیتان برای لغو حملات عادی یا کشتن آنی حریف مانند فیلم های سینمایی استفاده کنید. همچنین انواع قابل توجهی از الگو های اصلی شخصیتی وجود دارد، بعضی از آنها روش های منحصر به فردی را برای برخورد با یک حرکت از سمت حریف در کل بازی ارائه می دهند. اگر در رابطه با این بازی تجربه کمی دارید انجام آن می تواند برای شما دشوار باشد اما مواجه شدن با آن سیستم آموزشی را برایتان فراهم می کند که شما را از اصول اولیه برای همه بازی ها تا سطح فوق العاده ای ارتقاء می دهد.
همچنین برخی از مینی بازی های فوق العاده ای را ایجاد می کند که سرگرم کننده هستند و در عین حال که گاهی برخی از اجزای مبارزات کلیدی را به شما آموزش می دهند. با این حال، Guilty Gear اساسا پیچیده تر از همتایانش است؛ برای مثال، چند راه مختلف برای مانع شدن در مقابل حریف در آن وجود دارد. بنابراین این آموزش های فوق العاده، برای تازه واردین خیلی مفید خواهد بود. به گونه ای که اگر طرفداران بازی Rev 2 با هم بازی کنند، این بازی چند ساعت طول می کشد.

جزئیات انتشار بازی Guilty Gear PS4 کمپانی Arc System Works
جزئیات انتشار بازی Guilty Gear PS4 کمپانی Arc System Works

با این وجود Guilty Gear همچنان دستیابی تا سطح بالایی از بازی را برای هواداران آنلاین در یک بازی Playstation مبارزه ای ایجاد می کند. اساسا در “بازی مجازی” اینگونه است که در آن بازیکنان با جنگنده های خود به راه می افتند و در کابین می نشینند و منتظر حریف هستند. این بازی این امکان را فراهم می کند تا بازیکنان دو به دو کنار هم قرار گیرند و محیطی شاد و جذاب را ایجاد کنند. Guilty Gear یک بازی مبارزه ای پر از محتوا است. این بازی شما را در یک سیستم مبارزه ای چند منظوره و جالب قرار می دهد که به شما اجازه می دهد تا خودتان را به گونه ای نشان دهید که تاکنون در بسیاری از بازی های مبارزه ای دیگر اینگونه نبوده اید.

مرکزخرید دات کام

کلیدواژه : بازی Guilty Gear PS4
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =