web analytics

جزئیات انتشار بازی Hollow Knight: Voidheart Edition PS4 کمپانی Team Cherry

.

جزئیات انتشار بازی Hollow Knight: Voidheart Edition PS4 کمپانی Team Cherry

مروری بر بازی Hollow Knight: Voidheart Edition

قبل از اینکه شروع به انجام بازی جالب، فریبنده و ساده ی بازی پلی استیشن ۴ Hollow Knight:Voidheart Edition کنید، نفسی عمیق بکشید، چون این بازی چیزی جز یک پوسته ی خالی نیست. این بازی سال قبل، تاریخ انتشار رسمی خود را برای پلتفرم های دیگر دریافت کرد، و این زمانی است که صاحبان پلی استیشن می توانند از انتشار مجدد بازی با پکیج الحاقی متشکل از چهار سطح DLC اضافی بهره مند شوند که باعث می شود پلتفرم Metroidvania ارزشمندتر از قبل تلقی شود.
این بازی در واقع کنترل حشرات نامعلومی است که چیزی به جز یک سوزن ندارد که از آن به عنوان سوزن و برای دفاع از خود استفاده می کند. تعاملات در سراسر بازی به خوبی به تصویر کشیده شده اند و اطلاعات کافی برای حفظ اسرارآمیز بودن داستان را ارائه می دهد. اکثر برخوردها با دیگر شخصیت ها بر گفتگوهایی تاکید دارد که گاهی مغز شما را به پرسش درباره ی اعتماد و عقل آن ها وامی دارد. باید این نکته را یادآور شویم که ادامه ی داستان زیاد ساده نیست. در نتیجه، اکتشافات یکپارچه شده تا بتوانید پسزمینه ی بیشتری از جهان را آشکار و کشف کنید.
علیرغم مفهوم خلاء در عنوان بازی، مکان های زیرزمینی ای که کشف می کنید باعث لدت برن بیشتر از سفرتان می شود. Hallownest، کشور فروپاشیده ایست که در بازی وجود دارد و تعداد زیادی از مکان هایی را که باید کشف کنید در خود جای داده است. مادامی که شما دشمنانتان را می کشید و وحشان را می مکید، مبارزه و پلتفرمینگ بازی بارها شما را از بین برده و روحتان آسیب میبیند. همانطور که قبلا ذکر شد، اکتشاف برای پیشرفت بازی، حیاتی است. خوشبختانه، برای کشف مناطق باید هنر پریدن را به خوبی انجام دهید. در ضمن، دشمنان به شما SOUL می بخشند، که به صورت انرژی سفید در اطراف شخصیتتان ظاهر می شود. سپس این انرژی در روح سنج شما ذخیره می شود که می توانید با فشار دادن دکمه ی دایره ای، از آن برای پر کردن نوار سلامتی خود استفاده کنید.
زمانی که در حال مرگ هستید و با اربابان بازی روبرو می شوید، بازی شما را مجبور می کند که عاقلانه فکر کنید، یا از اسپل استفاده کنید و یا سلامتیتان را دوباره کامل کنید، که هر دوی این کارها از SOUL استفاده می کند. اگر در نهایت بمیرید، نه تنها یکی از قسمت های SOUL را از دست می دهید، بلکه روح خودتان را که در قسمت نهایی ظاهر می شود نیز از دست می دهید، و همچنین Geo که معادل پول بازی است را نیز از دست خواهید داد.
این بازی به خصوص با تکیه بر دیالوگ های مختلف در شخصیت پردازی، موفق عمل کرده است. یکی از خصوصیات جالب بازی Hollow Knight تغییر مکان شخصیت ها بر اساس تصمیم گیری های شماست. در یک کلام بازی Playstation ۴ Hollow Knight بسیار جالب و فوق العاده است، اما ایراداتی نیز دارد که مانع از این می شود که بازی به یکی از بهترین بازی های سبک مترویدونیا تبدیل شود. البته بابد به این نکته هم اشاره کنیم که اگر دنبال یک بازی سخت با نقشه ای عظیم، دشمنان مختلف و مکان های متفاوت هستید این بازی مناسب شماست، ولی اگر از مرگ می ترسید و تنها به یک سرگرمی ساده نیاز دارید این بازی مناسب شما نخواهد بود.

مرکز خرید دات کام

دیدگاه‌ها ۰

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of