جزئیات انتشار بازی Immortal Unchained XBox کمپانی Toadman Interactive قسمت دوم

جزئیات انتشار بازی Immortal Unchained XBox کمپانی Toadman Interactive

جزئیات انتشار بازی Immortal Unchained XBox کمپانی Toadman Interactive قسمت دوم

به طور با پیش بردن روند بازی دشمن های بیشتری سر راه شما سبز خواهند شد که با استفاده از شیوهای گوناگون قصد دارند شما را از پای درآورند اما در عوض اسلحه های به روز تری نیز در دسترس خواهید داشت یا حتی می توانید سلاح های خود را ارتقا ببخشید. نبردهایی که در آن با دشمن ها برخورد خواهید کرد استفاده کردن از تفنگ کردن کار شما را بسیار راحت تر از استفاده کردن از شمشیر و سلاح سرد خواهد کرد.
البته سیستم نشانه گیری بازی XBox نیز خالی از مشکل نمی باشد و گاها با توجه بر اینکه شما نشانه گیری را به درستی انجام می دهید اما گلوله ای که پرتاب می کنید به هدفتان برخورد نخواهد کرد اما نبردهایی که با شمشیر آن ها را پیش خواهید برد به طرز فاجعه آوری ساده طراحی شده اند به گونه ای که ما تیراندازی با هدف گیری نادرست را ترجیح خواهیم داد.

جزئیات انتشار بازی Immortal Unchained XBox کمپانی Toadman Interactive
جزئیات انتشار بازی Immortal Unchained XBox کمپانی Toadman Interactive

بهره گیری از شمشیرها تنها با استفاده کردن از یک شیوه امکان پذیر خواهد بود که در صورت استفاده کردن از آن روند بازی برایتان تکراری خواهد شد.اما پیدا نکردن گلوله گاها شما را وادار خواهد ساخت که از سلاح های استفاده نمایید.همچنین بازی از قایلیت کاور گرفتن یا دفاع کردن برخوردار نمی باشد و این موضوع در برخی موارد باعث از بین رفتن بالانس بازی خواهد شد و سطح سختی بازی را غیر منطقی دشوار می کند.
به طور مثال هنگامی که شما تصمیم میگیرید در مقابل یک دشمن ظاهر شوید و با بهره گیری از سلاح او را از پادر اورید ناگهان با یک مسلسل در مقابل شما ظاهر خواهد شد و شروع میکند به پرتاب نمودن گلوله به طرف شما و شما تنها قادر هستید روی زمین دراز شوید .
بازی از هشت باس فایت تشکیل شده است که روبرو شدن و پیروزی یافتن بر آن ها لذت بی انتهایی را برای شما رقم خواهد زد.گاهی نیز به خاطر وجود امکاناتی که باس ها دارای آن می باشند سطح سختی بازی به صورت غیر منطقی بالا خواهد رفت که شما باید چندین بار به تکرار کردن این مرحله بپردازید تا در نهایت بتوانید این مرحله راپشت سر بگذارید.
شما هرگز موفق نخواهید شدکه بازی را به صورت مخفی کاری پیش ببرید اما اگر یک اسلحه اسنایپر در دسترس داشته باشید گاها می توانید با پرتاب کردن گلوله از راه دور باعث نابودی دشمن هایتان شوید.جست و جو کردن در فضای بازی نیز باعث می شود که شما موفق به دست آوردن ایتم های خوبی شوید .

گرافیک بازی
گرافیک بازی از تنوع خوبی برخوردار می باشد.استفاده کردن از طراحی تو در تو به عاملی تبدیل شده است که ما به طور مداوم با مکان های تازه ای برخورد داشته باشیم و این موضوع به عاملی تبدیل می شود که بازی برایتان حالتی تکراری پیدا نکند.نورپردازی ها نیز به خوبی در بازی به کار رفته ست و کاملا متناسب با شرایط بازی طراحی شده است.
بافت ها چندان از کیفیت خوبی برخوردار نمی باشند. اما فضای بازی که تاریک و خوفناک طراحی شده است باعث جذابیت چندبرابربازی شده است. در پیش بردن روند بازی ایکس باکس با فضاهای بسته ای همچون ناحیه های زیر زمینی و فضاهای بازی مانند جنگل ها و کوهستان های برفی و آتشفشانی برخورد خواهیم کرد که تنوع خوبی را به فضا سازی داده اند.
البته اگر جزئیات دقیق تر در بازی به کار گرفته می شد و رنگ های به کار گرفته شده در بازی کمی بهترطراحی شده بود گرافیک هنری می توانست خیلی بهتر نیز باشد. گرافیک فنی بازی نیز از پست و بلندی های زیادی تشکیل یافته است و گاها ما تکسچرهای که فاقد کیفیت می باشند برخورد خواهیم کرد.

جزئیات انتشار بازی Immortal Unchained XBox کمپانی Toadman Interactive
جزئیات انتشار بازی Immortal Unchained XBox کمپانی Toadman Interactive

به طور مثال در قسمتی از بازی در گوشه ای از دیوار گرفتارخواهید شد و هرچقدر که برای فرار کردن تلاش کنید فایده ای نخواهد داشت تا در نهایت باس من شما را از پا در بیاورد .یا از نظر با تاخیر لود شدن تکسچرها می توان به این نکته اشاره کرد که هنگامی که شما دارید به سمت یک بخش حرکت میکنید و به زودی به آنجا خواهید رسید ناگهان گل و گیاهان آن منطقه مقابل شما ظاهر خواهند شد.

صداگذاری بازی
صداگذاری مبهم بازی باعث شده است تا قدم برداشتن در دنیای بازی باعث ایجاد وحشت در بازیکن شود و این ازنکات مثبت صداگذاری و بازی محسوب می شود.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =