جزئیات انتشار بازی Immortal Unchained XBox کمپانی Toadman Interactive قسمت اول

جزئیات انتشار بازی Immortal Unchained XBox کمپانی Toadman Interactive

جزئیات انتشار بازی Immortal Unchained XBox کمپانی Toadman Interactive قسمت اول

این بازی توسط استودیو سوئدی تودمن ساخته شده است و شباهت عجیبی به بازی سه گانه میازاکی دار بازی های زیادی تاکنون ساخته شده است که از سولز الهام گرفته است. هیچ کدام از بازی ها موفق نبوده اند بازی به خوبی سولز باشند اما این بازی نسبت به سایر بازی ها در این سبک باعث تحسین طرفداران زیادی شده است.اما منتقدین به دلیل کپی بودن این اثر اکثرا نمره بالایی برای این بازی درنظر نگرفته اند.

جزئیات انتشار بازی Immortal Unchained XBox کمپانی Toadman Interactive
جزئیات انتشار بازی Immortal Unchained XBox کمپانی Toadman Interactive

روند بازی
داستان بازی دارای روایت ساده ای می باشد. شما این بازی ایکس باکس را در قالب جنگ جویی که سال های زیادی رادر اسارت سپری کرده است پیش خواهید برد و قصد دارید که به نجات دادن جهان سه گانه ازدست گروهای متجاوز بپردازید.در این داستان قهرمان باید سه هیولارا از پا درآورد و سه تکه از قلب آن ها را دربیاورد به یکدیگر متصل نماید تا موفق شود به شیطان واقعی نزدیک شود او را نابود کند تا بتواند به نجات دادن دنیا مشغول شود.
شخصیت پردازی در بازی کیفیت خوبی ندارد و بعد از گذشتن یک ساعت از بازی خاطره ای از آن ها در ذهن شما باقی نخواهد ماند. هنگامی که شما بازی را آغاز میکنید اطلاعات محدودی در دسترس خواهید داشت.شما همچنین هیچ نقشه ای نخواهید داشت و مجبور هستید که خودتان به جست و جو کردن دنیای های گوناگون مشغول شوید و تلاش کنید که باس فایت ها را از پا در بیاورید.
اطلاعات بازی نیز به واسطه متن های کوتاه دز حالیکه مشغول پیش بردن بازی هستید در اختیارتان قرار خواهد گرفت. قسمت دوم بازی بسیار دوست داشتنی تر از قسمت اول آن طراحی شده است و این به خاطر این است که دیگر شما خواهید فهمید قصد یافتن چه چیزی را دارید وچه هدفی را دنبال می کنید. پایان بندی بازی نیز انچنان که باید طراحی نشده است واین امر به این علت است که مقدمه چینی صحیح قبل از به تصویر کشیدن پایان بازی انجام داده نشده است.
به طور مثال در بازی شخصیتی حضور دارد تا انتهای بازی هیچ صدایی از او نخواهیم شنید اما در بخش آخر بازی دیالوگ هایی را بر زبان خواهد آورد که چندان برای بازیکن قابل قبول نخواهد بود. گیم پلی بازی نیز انچنان که باید عملکرد مطلوبی از خود نشان نداده است. سازنده بازی XBox تمام تلاش خود را برای پیاده کردن مکانیزم های سه گانه سولز به کار گرفته است اما اشتباهاتی در این زمینه مرتکب شده است .
به طور مثال گاها شاهد بهم ریختن بالانس بازی خواهیم شد و این موضوع به عاملی تبدیل می شود که با ما با سختی کاملا دور از انتظار مواجه شویم. البته باید اضافه کنیم که تنها در قسمت های محدودی از بازی درگیر این مسئله خواهید شد و سایر قسمت های بازی با سطح سختی معقولی طراحی شده اند و پیش بردن ان ها برای شما باعث لذت خواهد شد.

جزئیات انتشار بازی Immortal Unchained XBox کمپانی Toadman Interactive
جزئیات انتشار بازی Immortal Unchained XBox کمپانی Toadman Interactive

بازی از جایگاهی برخوردار می باشد که اسم آن آبلسک می باشد و در آنجا بازیکن قادر است تا بازی را سیو نماید همچنین به تعویض نمودن و ارتقا بخشیدن اسلحه هایش بپردازد.قبل از اینکه شما بازی را آغاز کنید باید به انتخاب کردن کلاس کاراکتر خود بپردازید. سازنده بازی کلاس های متنوعی را برای بازی در نظر گرفته است. تا بازیکن بتواند کلاسی را که با سبک بازی اش دارای هماهنگی می باشدرا انتخاب کند .
تفاوت قابل توجهی که در کلاس ها مشاهده خواهیم کرد شامل سلاح های ابتدایی ومقدار قدرتی که شما در زمینه های متنوع از آن برخوردار هستید می باشد.البته باید بیان کرد که تمامی موارد را با گذشت زمان می توان ارتقا بخشید و تغییر داد. این تغییرات همچنین باعث بهتر شدن عملکرد کاراکتر اصلی خواهند شد. همین موضوع به دلیلی تبدیل خواهد شد تا شما از امتیازهای خود برای پیشرفت سبک نبردهایتان و ارتقا دادن قابلیت های خود استفاده نمایید.
این پیشرفت ها از مواردی همچون تلاش برای بالا بردن نوارسلامتی ؛ تلاش برای بالا بردن آسیب هایی که به دشمن های خود وارد کرده اید و یا کاهش دادن صدمه هایی که به شما وارد شده است می باشد. همچنین سازنده این بازی تنوع گسترده ای را در قسمت های که حائز اهمیت می باشند به کار گرفته است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 5 =