جزئیات انتشار بازی infamous second son ،PS4 Sucker Punch Productions

جزئیات انتشار بازی infamous second son ،PS4 Sucker Punch Productions

جزئیات انتشار بازی infamous second son ،PS4 Sucker Punch Productions

جزئیات انتشار بازی infamous second son ،PS4 Sucker Punch Productions

شما چه سلیقه ای دارید؟ در بازی های ویدئویی یا فیلم های سینمایی به قهرمان ها علاقمند هستید یا ضد قهرمان ها؟
در گذشته کاراکترهای سیاه و سفید زیادی را در حوزه فیلم، سینما و بازی ها می دیدیم. اما گویا در چند سال اخیر همه چیز فرق کرده است. این روزها طرفداران کاراکترهای خاکستری بسیار بیشتر شده اند. گویا همه به دنبال بخش رمزآلود و متناقضی هستند که در این نوع از کاراکترها به چشم می خورد.
البته ناگفته نماند که هنوز هم خیلی از افراد علاقه دارند تا جای قهرمان داستان ها باشند. کاراکترهایی که به خوبی می توانند سیاهی را شکست دهند و با قدرت های ماورایی که در دست دارند، به محبوبیت بالایی در نزد مردم برسند. شاید شما هم در سال های گذشته در میان آن دسته از افرادی جای داشتید که تمایل داشتید در بازی های پلی استیشن ویدئویی به جای این چهره های محبوب بنشینید و با جای دادن حق به جای باطل، احساس غرور کنید.
شما می توانید با جای گرفتن در میان شخصیت کاراکتر سفید ماجرا، لحظاتی ناب را تجربه کنید و از اینکه رشادت هایتان را به تصویر می کشید، از خودتان راضی باشید. البته شاید هم تمایل داشته باشید که به جای ضد قهرمان داستان بازی باشید. اگر چه این اتفاق برای بسیاری از افراد جالب نیست، اما طرفداران خاص خودش را دارد. اگر چهره های سیاه را در طول بازی انتخاب کنید، خواهید دید که کاراکترهای منفی تا چه اندازه در نزد سایرین منفور و دوست نداشتنی هستند.
از میان بازی های ویدئویی که در آن به خوبی به چهره های سیاه و سفید پرداخته شده است، می توان به Infamous اشاره کرد. این بازی به خوبی توانسته تا با مخاطب ارتباط برقرار کند و او را درگیر یک گیم پلی جذاب کند. “استودیوی ساکر پانچ” به عنوان سازنده این سری بازی های ویدئویی، در نسل هشتم اتفاقات تازه تری را رقم زد. در این نسخه از بازی توانمندی های بیشتری دیده می شد و همه چیز در جای درست خود قرار داشت.

جزئیات انتشار بازی infamous second son ،PS4 Sucker Punch Productions
جزئیات انتشار بازی infamous second son ،PS4 Sucker Punch Productions

این نسخه جدید که Infamous: Second Son نام داشت در سال ۲۰۱۴ میلادی به بازار عرضه شد و خیلی زود به فروش فوق العاده ای رسید. اگر تمایل دارید تا در مورد بازی Infamous: Second Son بیشتر بدانید، با ما همراه باشید. ما این بازی را بر روی کنسول پلی استیشن ۴ بررسی خواهیم کرد.
کمی بیشتر در مورد بازی Infamous: Second Son بدانیم
همان طور که پیشتر هم گفتیم، Infamous: Second Son یک بازی جذاب است که در آن تمامی المان ها به دقت و هوشمندانه در کنار یکدیگر چیده شده اند. شاید نخستین چیزی که پس از تجربه این بازی نظرتان را به خودش جلب کند، به شخصیت اول بازی برگردد. باید اعتراف کرد که ساکر پانچ به خوبی کارش را بلد است و این بار با جای دادن یک کاراکتر جدید و البته جذاب در بازی همه چیز را به نفع خود تمام کرده است.
این شخصیت تازه وارد که “دلسین رو” نام دارد، می تواند شما را در انتهای بازی Playstation 4 راضی کند.
تغییر کاراکتر اصلی بازی از سوی استودیوی ساکر پانچ را می توان اقدامی جسورانه دانست. آن هم در زمانی که در نسخه های پیشین این سری بازی شاهد یک کاراکتر ثابت به نام “مک گراث” بوده ایم. بی شک تغییر کاراکتر اصلی بازی ریسک های زیادی با خود به همراه دارد که گویا ساکر پانچ تمامی این ریسک ها را به جان خریده است و البته در نهایت شاهد موفقیت این استودیو هستیم.
علاوه بر شخصیت اصلی بازی، فضا و دنیای Infamous: Second Son هم نسبت به نسخه های گذشته تغییرات فاحشی داشته است. در این سری از بازی شما شاهد کاراکتری هستید که سرخ پوست است و ویژگی های خاص خودش را دارد. او تا حدی سر به هواست و روحیه ای شوخ دارد. ضمن اینکه شاید در برخی از مواقع شاهد کله شقی های بی موردش باشیم. او یک نقاش خوب است.

جزئیات انتشار بازی infamous second son ،PS4 Sucker Punch Productions
جزئیات انتشار بازی infamous second son ،PS4 Sucker Punch Productions

اما گاهی در انتخاب ابزار مورد نیازش اشتباه عمل می کند. دلسین رو عاشق نقاشی کشیدن با اسپری بر روی دیوارهای شهر است و از آنجایی که برادرش “رجی” کلانتر شهر است، مدام با وی در بگو مگو است. شما در ادامه اتفاقات بازی با موجوداتی مواجه می شوید که به قدرت ماورایی رسیده اند و به آنها “کاندوئیت” گفته می شود. ماجرای بازی از وقتی تغییر می کند که این کاندوئیت ها در حال عبور از شهر هستند و بر طبق اتفاقاتی، دلسین رو را گرفتار خود می کنند.
حالا دلسین رو هم به دنیای کاندوئیت ها وارد شده است و قدرت هایی ماورایی پیدا کرده است. در ادامه دلسین رو به همراه برادرش به دنبال راهی هستند تا بتوانند از چنگال دولت آمریکا جان سالم به در ببرند. زیرا آنها به فکر نابودی این کاندوئیت ها هستند و ادامه زندگی را برای دلسین و برادرش دشوار کرده اند.
به طور کلی Infamous: Second Son از لحاظ داستانی منسجم و قوی است.
اما در آن فراز و فرود های عجیب و غریب و یا حتی شوک های ناگهانی دیده نمی شود. همه چیز به خوبی در کنار هم چیده شده است و می تواند بدون دردسر، گیمر را برای پیش رفتن هرچه بیشتر در بازی ترغیب کند. چیزی که در کشش مخاطب به سمت بازی تاثیر به سزایی دارد، بدون شک شخصیت پردازی فوق العاده و بدون نقص بازی است. شخصیت پردازی دلسین را می توان اوج نبوغ سازنده دانست.
به طوری که شما می توانید خیلی راحت با وی ارتباط برقرار کنید و راحت تر در لحظات و احساساتش درگیر شوید.
به نظر می رسد با توجه به فروش یک بازی بتوان میزان محبوبیت و کیفیتش را به صورت تقریبی تخمین زد. به همین جهت توصیه می کنیم در صورتی که در خرید بازی Infamous: Second Son تردید دارید، میزان فروش و استقبال از این بازی ویدئویی را بررسی کنید. شاید به این ترتیب خیلی راحت تر تصمیم بگیرید.
مطمئن باشید Infamous: Second Son قابلیت های لازم برای سرگرم کردن مخاطب آن هم برای ساعت های متمادی را دارد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 1 =