جزئیات انتشار بازی injustice 2،ایکس باکس وان کمپانی NetherRealm Studios

جزئیات انتشار بازی injustice 2،ایکس باکس وان کمپانی NetherRealm Studios

جزئیات انتشار بازی injustice 2،ایکس باکس وان کمپانی NetherRealm Studios

جزئیات انتشار بازی injustice 2،ایکس باکس وان کمپانی NetherRealm Studios

بررسی بازی injustice 2 – ایکس باکس وان

مهم نیست که به بازی های مبارزه ای علاقه دارید و یا به دنبال بازی های ابرقهرمانی می گردید، زیرا در هر دو صورت ما به شما بازی Injustice 2 را پیشنهاد می کنیم. بازی که به قدر کافی جذاب است و می تواند توقعتان را در هر یک از این دو سبک تامین نماید. قطعا می دانید که سبک مبارزه ای از جذاب ترین و البته قدیمی ترین سبک های بازی ایکس باکس در میان بازی های ویدئویی به شمار می روند.
همه ما تجربه بازی های مبارزه ای را در دوران کودکی داشته ایم. یکی از پرطرفدارترین این سبک ها، Mortal Kombat بود که شما می توانستید با انتخاب یک کاراکتر به جان طرف مقابل بیفتید و تا جای ممکن حرصتان را بر سرش خالی کنید. البته که Mortal Kombat و بازی های مشابه آن جذابیت های خاص خودشان را داشتند. اما در صورتی که گیمر قصد داشت تا این بازی ها را به بازی های تخصصی خود تبدیل کند، خیلی زود از روند کند و یکنواخت بازی خسته می شد.
از قدیم الایم رسیدگی به بخش تک نفره این کاراکترها به قدری ضعیف بود که می شد به جرات گفت در این بخش حرف زیادی برای گفتن نداشتند.
ما تصمیم داریم تا در این مقاله یک بازی مبارزه ای جذاب و بسیار متفاوت را به شما معرفی کنیم. بازی که شباهت زیادی به نمونه های مشابه ندارد و قرار است شما را با اتفاقات تازه و جذابی مواجه کند. “استودیو ندرلم” ثابت کرده که می توان با تفکرات تازه و ایده های ناب، در ارائه بازی های مبارزه ای متفاوت عمل کرد.
این استودیو با عرضه بازی Injustice 2 همه چیز را در بازار پر رقابت بازی های ویدئویی زیر و رو کرد.
اگر تمایل دارید تا در مورد بازی Injustice 2 در ایکس باکس وان بیشتر بدانید، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

جزئیات انتشار بازی injustice 2،ایکس باکس وان کمپانی NetherRealm Studios
جزئیات انتشار بازی injustice 2،ایکس باکس وان کمپانی NetherRealm Studios

بررسی بازی Injustice 2
افرادی که Injustice 2 را تجربه کرده اند، می دانند که محتوای این بازی در وضعیت نرمال و قابل قبولی قرار دارد. ضمن اینکه در طراحی و پردازش شخصیت های بازی هم دقت زیادی خرج شده است. اگر عاشق بازی های مبارزه ای هستید و به بازی های داستانی هم علاقمند هستید، Injustice 2 می تواند شما را با اتفاقات هیجان انگیز و متفاوتی مواجه سازد. این بازی دارای یک سیر داستانی است. اتفاقی که کمتر در سایر بازی های این سبکی شاهد آن هستیم.
اگر پیشتر تجربه بازی Injustice: Gods Among Us را داشته باشید، حتما همه چیز در Injustice 2 برایتان راحت تر پیش خواهد رفت. زیرا Injustice 2 دنباله ای از نسخه پیشینش است. البته این اصلا به این معنا نیست که برای تجربه بازی Injustice 2 نیاز به تجربه Injustice: Gods Among Us دارید. در Injustice 2 همه چیز سر راست و رو به راه است و شما بدون هیچ پیش زمینه قبلی می توانید به راحتی در آن پیش بروید.
یادتان باشد که Injustice 2 را جدی بگیرید. شاید سیر داستانی بازی Xbox سر راست باشد، اما این اصلا به معنای آسانی بازی نیست. مطمئن باشید Injustice 2 می تواند در فراز و فرود های مختلف حسابی غافلگیرتان کند. این بازی از لحظه شروع تا پایان شما را درگیر اتفاقات جذابی می کند و می تواند خیلی راحت شما را جذب خودش کند.
“استودیوی ندرلم” پیش از اینکه بازی Injustice 2 را به بازار عرضه کند، به مخاطبانش قول داده بود آنها را با درکنار هم چیدن قهرمان ها و ضد قهرمان ها شگفت زده کند. باید اعتراف کرد که این استودیو به قولش وفادار ماند و توانست حسابی مخاطبانش را بر سر ذوق بیاورد. شما در طول بازی با قهرمانان و ضد قهرمانان زیادی مواجه خواهید شد که از طراحی خوبی هم برخوردار هستند.
به همین جهت می توان گفت کیفیت و کمیت به خوبی در Injustice 2 در کنار یکدیگر گنجانده شده است.
کاراکتر پردازی در این بازی جای هیچ حرفی را باقی نگذاشته است. شما باید در طول روند بازی و برای پیشبرد اهداف مختلف، هدایت و کنترل کاراکترهای بازی را در دست بگیرید و همه چیز را به بهترین شکل ممکن تغییر دهید. نکته جالب اینکه هدایت و کنترل یک قهرمان هیچ شباهتی به کنترل قهرمان دیگر ندارد.

جزئیات انتشار بازی injustice 2،ایکس باکس وان کمپانی NetherRealm Studios
جزئیات انتشار بازی injustice 2،ایکس باکس وان کمپانی NetherRealm Studios

هر کاراکتر مثبت بازی ویژگی های منحصر به فرد خودش را دارد که شما برای کنترل آن باید مهارت داشته باشید. در نهایت از تمامی قهرمان ها انتظار می رود تا به خوبی در برابر دشمنان و ضد قهرمان های داستان ایستادگی کنند. استودیو ندرلم به حدی در طراحی قهرمان ها وسواس به خرج داده است، که دوست دارید تا جای ممکن در ویژگی های منحصر به فرد هر قهرمان غرق شوید.
هر یک از این قهرمان ها ویژگی های عجیبی دارند که می توانید از این ویژگی ها در مبارزات استفاده کنید. یادتان باشد که توانمندی این قهرمانان بسیار بیشتر از یک مشت و لگد ساده است. پس سعی کنید در طول مبارزات اتفاقات تازه تری را رقم بزنید. به عنوان مثال می توانید در زمان هدایت سوپرمن و سوپرگرل بر روی قدرت پرواز عجیبشان و همچنین توان پرتاب اشعه از چشمانشان حساب کنید.

اگر می خواهید با جذابیت واقعی Injustice 2 آشنا شوید، حتما به بخش آنلاین بازی وارد شوید. شما می توانید در این بخش تجربه بازی های یک به یک یا چند نفره را داشته باشید. از لحاط گرافیکی هم نمی توان هیچ ایراد خاصی به Injustice 2 وارد کرد. این بازی در بخش گرافیک فنی و بصری بسیار قدرتمند عمل کرده است و هیچ چیزی در این میان توی ذوق مخاطب نمی زند. انیمیشن ها، کاراکترها و فضاها به خوبی طراحی شده اند و مخاطب را به آن چیزی که انتظار دارد، می رساند.
در آخر باید بگوییم که Injustice 2 با صداگذاری درست، گرافیک مورد قبول و شخصیت پردازی قوی سبک جدیدی از بازی های مبارزه ای را به علاقمندان معرفی کرده است که حتما ارزش امتحان کردن را خواهد داشت.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + هشت =