جزئیات انتشار بازی Inside Limbo Double Pack PS4 کمپانی Playdead

جزئیات انتشار بازی Inside Limbo Double Pack PS4 کمپانی Playdead

جزئیات انتشار بازی Inside Limbo Double Pack PS4 کمپانی Playdead
جزئیات انتشار بازی Inside Limbo Double Pack PS4 کمپانی Playdead 

پیش زمینه ای برای معرفی بازی Inside / Limbo Double Pack برای پلی استیشن ۴
کمپانی playdead این بار برای کاربرانی که همیشه منتظر محصولات آن هستند پک دیگری از بازی های خود را روانه بازار پلی استور کرد. بازی Inside / Limbo Double Pack برای پلی استیشن ۴ که شامل دو مجموعه جذاب و دیدنی است امروز به کنسول پلی استیشن ۴ شما افزوده خواهد شد. در این بازی تعدادی پوست و همچنین کارهای هنری نیز به چشم میخورد. بازی limibo در اوایل در سال ۲۰۱۰ که برای اولین بار منتشر شد مخصوص ایکس باکس ۳۶۰ بود. این بازی آنقدر در جذب مخاطبان موفق بود که شرکت سازنده بازی اصلا باور نمی کردند که کاربران توانسته اند با بازی رابطه خوبی برقرار کنند. حال پس از این همه سال بازی خود را دل کاربران با کنسول های مختلف جای داده و شما باید به استودیوی سازنده بازی احسنت بگویید.

جزئیات انتشار بازی Inside Limbo Double Pack  PS4 کمپانی Playdead
جزئیات انتشار بازی Inside Limbo Double Pack PS4 کمپانی Playdead

داستان بازی Inside / Limbo Double Pack برای پلی استیشن ۴
داستان بازی از این قرار است که پسری بی نام و نشان در این بازی به دنبال خواهر گمشده خودش میگردد. او برای پیدا کردن خواهرش دست به سفر در دنیای سفید و سیاه میزند و در مسیر خود باید پازلهای خطرناکی را پشت سر بگذارد. مردمانی مسخ شده در بازی شما را آنچنان در بهت خود فرو میبرد که گویی هر لحظه قرار است اتفاق دیگری بیفتد و واقعا هم همینطور است. بازی Inside / Limbo Double Pack برای پلی استیشن ۴ را نمیتوان پیش بینی کرد.
این مجموعه از بازی با تمام بازیهایی که در قالب پک دیده اید کاملا متفاوت است. شاید با خودتان بگویید که مخاطب این بازی کودکان و نوجوانان هستند. اما این بازی خیلی ماهرانه تر از این حرفا عمل کرده است و شما را این بار در تمام سنین به پای خودش می نشاند تا بازگو کننده یکی از بهترین بازیهای عصر خود شود. در کنار یکدیگر می توانید این پک بازی را دنبال کنید و از سفر به دنیای عجیب و غریب با اتفاقات دیدنی لذت ببرید.

گرافیک بازی Inside / Limbo Double Pack برای پلی استیشن ۴
خب اگر بخواهید به نکاتی درباره گرافیک بازی Inside / Limbo Double Pack برای پلی استیشن ۴ اشاره کنیم میتوان در ابتدا به صحنه های بازی اشاره کرد. از صحنه هایی که در آن مردم را طوری بازگو کرده اند که گویی در جهان آخرت به سر میبرید. واقعا به شما اینطور تلقی میکنند که گویی دنیا به پایان رسیده است. رفت و آمد مرد و ماموریت های شما برای پیدا کردن خواهر گمشده تان در بازی جلوه خاصی را این بار به دنبال خواهد داشت.
صداگذاری در بازی اینبار خیلی حرفه ای تر عمل کرده است. در بازی Inside / Limbo Double Pack برای پلی استیشن ۴ صداگذاری روی شخصیت ها و حرکات جالب کاراکتر ها و همینطور زمانی که با پازها روبرو می شوید و شما را لحظه به لحظه با خطر روبرو میکند باید برای بهتر ماندن و بهتر عمل کردن واکنش سریع خود را نشان دهید این صداگذاریها این بار خیلی حرفه ای تر عمل میکنند.

جزئیات انتشار بازی Inside Limbo Double Pack  PS4 کمپانی Playdead
جزئیات انتشار بازی Inside Limbo Double Pack PS4 کمپانی Playdead

در بازی Inside / Limbo Double Pack برای Playstation شما اگر خوب دقت کنید میدانید که در هر صحنه موسیقی خاصی نواخته میشود. گاهی برای شما صدای خطری را به همراه دارد و گاهی هم شما را از نوید یک پیروزی و عبور از آن مرحله خبر میدهد. بازی Inside / Limbo Double Pack برای پلی استیشن ۴ در صحنه هایی که با خطر مواجه هستید بسیار حرفه ای تر عمل میکند.
گرافیک صحنه هایی که در زیر آب هستید و یا از روی پشت بام ها عبور میکنید و در فصلهای متفاوتی قدم می زنید و یا در شب بازی را تجربه می کنید و خیلی صحنه های دیگر که در محیط های گوناگون تجربه میکنید جذابیت خاصی دارد که از بازی زده نمی شوید. این که قرار است به هر گونه محیطی که فکرش را میکنید قدم بگذارید ممکن است حتی تجربه ای باشد که تا بحال نظیرش را ندیده اید.
اگر بخواهیم بازی Inside / Limbo Double Pack برای پلی استیشن ۴ را از نظر گرافیکی به خوبی توضیح دهیم باید شما بخش هایی از بازی را دنبال کرده باشید تا به خوبی متوجه شوید. در مجموع باید گفت که این بازی نه تنها یک بازی ماجراجویانه است بلکه میتوانید رکوردهای بی شماری را با دوستانتان بگذارید و حتی با آنها هم مسابقه دهید چرا که بازی Inside / Limbo Double Pack برای پلی استیشن ۴ آنقدر متنوع است .
که پای این بازی نشستن و همراهی کردن کاراکتر بازی تا آخر داستان شما را به هیچ عنوان زده نمیکند. زمانی که شما پای این بازی بنشینید خواهید دید که جلوه های گرافیکی و طراحی صحنه ها و فیزیک بازی بسیار منحصر بفرد است که مخصوصا اگر در رده سنی نوجوان باشید حتما بسیاری از صحنه های بازی برای شما یک خاطره میشود.

مرکزخرید دات کام

کلیدواژه : بازی Rabbids Invasion
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × دو =