جزئیات انتشار بازی John Wick Hex PS4 کمپانی Mike Bithell

جزئیات انتشار بازی John Wick Hex PS4 کمپانی Mike Bithell

جزئیات انتشار بازی John Wick Hex PS4 کمپانی Mike Bithell

اگر از طرفداران سری فیلم های جان ویک هستید و دوست دارید تا در مبارزات مهیجی که جان ویک داشته شرکت کنید و هیجان اینچنین مبارزات را شما هم تجربه کنید ، چه خبری می تواند خوشحال کننده تر از این باشد مدیر شرکت بیتل، مایک بیتل از بازی جدیدی که در حال ساخت توسط این شرکت است خبر می دهد. با توجه به اطلاعات به دست آمده این بازی به صورت اکشن، ماجراجویی و به صورت استراتژیکی است، که بر اساس سری فیلم های جان ویک ساخته می شود.
این بازی بر مبنای موضوع خود فیلم است یعنی داستان بازی Playstation 4 بر گرفته از خود فیلم بودهو تغییری در داستان آن صورت نگرفته. بازی کنان در حین بازی می بایست در لحظه تصمیم بگیرند و درست ترین نوع حرکت و حمله را در بازی انتخاب کنند. تمام حرکات مربوط به شخصیت بازی مانند خود جان ویک در فیلم ، بازسازی شده است بنابراین در حین بازی کردن، بازی کن بایستی مثل جان ویک قبل از هر عملی به درستی فکر کرده و بهترین حالت را در بازی اننتخاب کند.

جزئیات انتشار بازی John Wick Hex PS4 کمپانی Mike Bithell
جزئیات انتشار بازی John Wick Hex PS4 کمپانی Mike Bithell

با اینکه در فیلم جان ویک فقط از یک مدل اسلحه استفاده می کرد اما در بازی در هر وضعیتی بازیکنان قادر هستند تا در مقابله با دشمنان اسلحه ی مناسب را انتخاب کنند اما اسلحه ها هم در بازی محدود است و تمام کاری که بازی کنان می توانند انجام دهند برنامه ریزی و استراتژی دقیق و مناسب در بازی است تا با حداقل ترین امکانات بهترین نبرد و مبارزه با دشمنان را داشته باشند. از دیگر نکاتی که قابل ذکر بوده این است که طراحی فضای بازی به سبک نویر ارت (noir art) یا طراحی با رنگ های قرمز و سیاه بوده ، که تداعی کننده ی ترکیب رنگ های موجود در خود فیلم است.
همچنین در صدا گذاری نیز ایان مک شین صداگذاری شخصیت جان ویک را به عهده دارد، همچنین لنس ردیک نیز در صدا گذاری شرکت دارد اما فعلا شخص دیگری معرفی نشده است و هنوز مشخص نیست کنو ریووز که نقش ویک را در فیلم به عهده داشت، آیا در بازی نیز حضور دارد یا نه. با این حال، این اولین بازی با این موضوع نبوده چرا که در سال گذشته نیز بازی با نام John Wick Chronicles منتشر شده است اما انتظار می رود با این اطلاعات به دست آمده ما شاهد یک بازی متفاوت اما کاملا بر مبنای خود فیلم باشیم که به نوعی شخصیت اصلی آن را ما هدایت می کنیم و روند داستان به بازی ما و انتخاب درست توسط ما بستگی دارد.
با این حال کمپانی بیتل اولین تریلر این بازی را که یک تریلر ۵۹ ثانیه ای  است درتاریخ می ۲۰۱۹  از این بازی را منتشر کرده است. با توجه به این تریلر می توان گفت از نظر ساخت ، بازی از گرافیک ساده ی برخوردار بوده و به جزئیات اهمیتی نداده اند، حتی در ساخت شخصیت های بازی نیز همین اتفاق افتاده و زمان زیادی برای ساخت شخصیت های آن صرف نشده است. با این حال تم رنگی بازی بسیار جالب توجه است.

جزئیات انتشار بازی John Wick Hex PS4 کمپانی Mike Bithell
جزئیات انتشار بازی John Wick Hex PS4 کمپانی Mike Bithell

هرچند که فعلا تاریخ انتشار بازی هنوز مشخص نیست و این کمپانی فقط قصد داشت تا با انتشار این ویدئو خبر ساخت بازی را منتشر کند و هدفی جز این نداشته به همین علت به جزئیات بازی نپرداخته و تطلاعات اضافی در باره ی بازی منتشر نکرده است. این بازی فعلا برای پلت فرم های پی سی و مک طراحی شده است ولی هنوز از انتشار آن برای کنسول ها خبری نیست.
فیلم جان ویک یکی از پر فروش ترین فیلم ها محسوب می شود که با توجه به این موضوع انتظار می رود این بازی نیز به اندازه ی خود فیلم محبوب وجذاب باشد، و بازیکنان وعلاقمندان را راضی کند. هر چند انتظار می رفت تا در ساخت گرافیک بازی Playstation بیشتر کار می شد و بازی را از حالت ساختی ساده خارج می کرد؛ اما یکی از محاسن این بازی این است که تمام حرکات جان ویک در بازی وجود دارد، در نتیجه بازی کنان نه تنها از اسحله برای مقابله با دشمنان استفاده می کنند بلکه از حرکات رزمی نیز در حین مبارزات خودبهره می برند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =