جزئیات انتشار بازی just cause 3،ایکس باکس وان Avalanche Studios

جزئیات انتشار بازی just cause 3،ایکس باکس وان Avalanche Studios

جزئیات انتشار بازی just cause 3،ایکس باکس وان Avalanche Studios

جزئیات انتشار بازی just cause 3،ایکس باکس وان Avalanche Studios

اگر تجربه بازی Just Cause 3 را داشته باشید، مطمئنا خاطرات خوبی از آن در ذهن دارید. اگر هم تا کنون Just Cause 3 را بازی نکرده اید، پیشنهاد می کنیم که حتما به سراغش بروید. شک نداشته باشید که این بازی Xbox می تواند تا جای ممکن شما را درگیر اتفاقات ساده اش کند. عده ای از مخاطبان و گیمرها تصور می کنند برای اینکه یک بازی به موفقیت برسد، باید بخش های پیچیده و اتفاقات درامی را در بر داشته باشد.
اما Just Cause 3 به خوبی ثابت کرده است که چنین تفکری اصلا درست نیست. یک بازی می تواند بسیار ساده باشد، اما در عین حال فاکتورهای لازم برای محبوب شدن در نزد مخاطبان را داشته باشد.
به نظر می رسد که “استودیوی آوالانچ” به خوبی این کار را بلد بوده است و با ساخت بازی Just Cause 3 لحظاتی مفرح را برای مخاطب رقم زده است.
باور کنید همین که بتوان مخاطب را برای ادامه بازی به سمت کنسول کشید، اتفاق بزرگی است که گاهی بسیاری از کمپانی های بزرگ سازنده بازی های ویدئویی از پس آن بر نمی آیند.
شاید با همین تعاریف، تصور کنید که Just Cause 3 یک اتفاق عجیب و منحصر به فرد است. باید اعتراف کنیم که داستان اصلا از این قرار نیست! اتفاقا Just Cause 3 یک بازی معمولی است که قدرت بالایی در کشش مخاطب به سمت خود دارد.
در طول این بازی با باگ های خنده داری مواجه خواهید شد و شاید از گرافیک و صداگذاری ضعیف بازی متعجب شوید. اما مطمئن باشید تمامی این موارد در کنار هم، باز هم شما را از ادامه بازی دلسرد نخواهد کرد. اینجاست که می گوییم آوالانچ کارش را به خوبی بلد بوده است. واقعا هنر می خواهد که بتوان در دنیای هفت رنگ این روزهای بازی های ویدئویی، درکنار تمامی ضعف ها باز هم مخاطب را در کنار خودت نگه داری!

اگر تمایل دارید کمی بیشتر با ویژگی های بازی Just Cause 3 در کنسول ایکس باکس وان آشنا شوید، در ادامه مقاله با ما باشید.

جزئیات انتشار بازی just cause 3،ایکس باکس وان Avalanche Studios
جزئیات انتشار بازی just cause 3،ایکس باکس وان Avalanche Studios

در مورد بازی Just Cause 3 بیشتر بدانیم
به نظر می رسد که Just Cause 3 به دنبال ادعاهای بزرگ نیست و قرار نیست تا چیزی را به کسی ثابت کند. انگار این بازی فقط به قصد داشتن لحظاتی مفرح و جالب طراحی و تولید شده است. این ویژگی Just Cause 3 را می توان یکی از مهم ترین نقاط قوتش دانست. اتفاقی که این روزها خیلی کم در میان بازی های ویدئویی و البته کمپانی های سازنده آن به چشم می خورد.
برخی از کمپانی های سازنده بازی های ویدئویی به دنبال خلق یک اثر هنری فوق العاده هستند که تا سال ها در موردش صحبت شود. متاسفانه برخی از این کمپانی ها در گیر و دار این طراحی ها هدف اصلی خود که سرگرم کردن مخاطب است را فراموش می کنند و در نهایت ما شاهد محصولی هستیم که فاکتورهای لازم برای سرگرمی را ندارد. بدین ترتیب باید به این آثار بیشتر به چشم یک اثر سینمایی نگاه کرد تا یک بازی ویدئویی.
حالا آوالانچ با تولید Just Cause 3 ثابت کرده است که در نقطه مقابل این تفکر قرار دارد و می تواند بدون داشتن فاکتورهای خیلی درخشان، مخاطب را در جای خود میخکوب کند. اگر چه در این میان نواقص ریز و درشتی به چشم می خورد، اما وقتی یک نگاه کلی به بازی می اندازید، می توانید نمره قابل قبولی به آن بدهید.
شما در Just Cause 3 با یک سیر داستانی مواجه هستید که گویا قرار است از این طریق به اطلاعاتی در مورد گیم پلی بازی برسید. شاید چند مرحله نخست بازی به نظرتان خیلی ساده باشد و برای پیشروی در بازی ناامیدتان کند. اما یادتان باشد که این مراحل بیشتر جنبه آموزشی دارند و پس از اینکه در مراحل پیش رفتید، همه چیز تغییر خواهد کرد.
شما در همان مراحل اولیه با چند ماموریت مواجه خواهید بود که باید آنها را به سرانجام برسانید. اما درست وقتی که احساس می کنید از این ماموریت های داستانی خسته شده اید، می توانید در شهربازی که در دسترس است، وارد شوید و لحظات شاد و متفاوتی را تجربه کنید. در کنار تمامی این مراحل و سرگرمی ها کارهای دیگری هم خواهید داشت. مثلا باید بتوانید پایگاه های نظامی و شهرک ها را آزاد کنید و یا درگیر اتفاقات و چالش های تازه شوید.

جزئیات انتشار بازی just cause 3،ایکس باکس وان Avalanche Studios
جزئیات انتشار بازی just cause 3،ایکس باکس وان Avalanche Studios

در این میان با ماموریت های کوچک و اتفاقات جانبی هم مواجه خواهید شد که چندان وقتتان را نمی گیرند. مثلا ممکن است مامور شوید تا یک ماشین را به همراه یکی از چهره های مطرح شهر بدزدید و به دنبال راهی باشید تا او را سر به نیست کنید.
چیزی که در گیم پلی بازی ایکس باکس بسیار مشهود است، بررسی و حمله کردن به نقاطی است که در نقشه بازی با رنگ قرمز مشخص شده است.
این مناطق مشخص گاهی بزرگ هستند و گاهی کوچک،نکته ای که در مورد این مناطق وجود دارد، این است که هر کدام سیستم دفاعی خاص و منحصر به فرد خودشان را دارند که شما باید با در نظر گرفتن شرایط هرکدام، استراتژی و تاکتیک های ویژه ای را برای آزادیشان بچینید.

پس از اینکه توانستید تا مناطق مختلف را آزاد کنید، با چالش های متفاوتی مواجه می شوید که می توانید با عبور از آنها به ارتقا و به روزرسانی اتفاقات در پیش روی بازی، کمک کنید. مثلا می توانید با تمرین تیراندازی یا شرکت در مسابقات زمینی یا هوایی صاحب امتیاز شوید. این امتیازها که در قالب چرخ دنده هستند در بهبود کیفیت اتفاقات مختلف بازی به شما کمک می کنند.
ما سعی کردیم تا یک دید کلی در مورد Just Cause 3 به شما بدهیم. در آخر باید بگوییم که این بازی روی هم رفته اصلا بد نیست. اتفاقا می تواند در کنار تمام کاستی ها برای ساعت ها شما را سرگرم خودش کند. اگر جنبه سرگرمی بازی ها برایتان بسیار مهم است، مطمئن باشید از Just Cause 3 راضی خواهید بود.

مرکزخرید دات کام

کلیدواژه : بازی just cause 3
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 4 =