جزئیات انتشار بازی Just Cause 4 PS4 استودیو Avalanche

به دلیل وجود محیط جدید، موتور گیم پلی و سیستم اقلیمی، بازی Cause 4 قرار است بهترین بازی در بین سری­ های قبلی بازی­ های مشابه باشد. استودیوی Avalanche به بخش­ هایی از بازی­ های قبلی که طرفداران آن ها را بیشتر دوست داشتند توجه کرده است.

بازی Just Cause 4 چیست؟

بازی Just Cause 4، سری بعدی بازی بمبی Just Cause است. “آب و هوای طوفانی” نیز تغییراتی در نحوه­ ی کنترل بازی بوجود آورده است.

تاریخ انتشار بازی Just Cause 4– این بازی چه زمانی عرضه می ­شود؟

خوشبختانه نیاز نیست زیاد منتظر انتشار این بازی باشیم، زیرا تایید شده که این بازی در تاریخ ۴ دسامبر سال ۲۰۱۸ منتشر می ­شود.

تایید شده که این بازی برای پلتفرم­ های پلی استین ۴، ایکس باکس وان و کامپیوتر عرضه خواهد شد.

تریلر بازی Playstation ۴ Just Cause 4

تا به امروز دو تریلر از بازی Just Cause 4 منتشر شده است، تریلر اول در واقع اعلام ساخت بازی بود و تریلر دوم که طولانی­ تر بود، گیم پلی بازی را عرضه کرد.

پیش نمایش گیم پلی بازی Just Cause 4

در E3 2018، گیم پلی توسعه یافته ی این بازی را مشاهده کردیم، به عنوان یک عضو تیم توسعه، این بازی قابلیت گسترش چنگک های توسعه یافته ی بازی و “آب و هوای بسیار طوفانی” را که ممکن است به طور جدی روز شما را در بازی نابود کند، به ما نشان داد.

در اصل، این چنگال ها برای  قلاب گیری هاست. شما می توانید اجزای محیط خود را با چنگک ها به دام بیاندازید یا دو چیز مختلف را تو سط آن بدست بیاورید.

قابلیت تنظیم آن، ویژگی جدیدی این سری بازی است. لیستی در این بازی وجود دارد که می توانید با کمک آن عملکرد چنگک ها را تغییر دهید و در نتیجه به جای جذب دو چیز به طور همزمان، می توانید آن ها را از هم دور کنید، یا آن ها را در هوا پرتاب کنید.

آن ویژگی در نمایش ما از یک نظر بسیار مفید بود، و آن زمانی بود که نحوه ی استفاده از آن برای گرفتن جرثقیل و چرخش آن روی محور مورد نظر را نشان دادیم، و کانتینر حملی که توپ های مخرب را با خود حمل می کرد، منحرف کردیم.

به همین ترتیب، می­ توانید بالن های کوچکی را به آن متصل کنید، درست مانند فالتون های استخراج کننده ای که در سری بازی های Metal Gear مشاهده کردیم، در نتیجه باید اشیاء را در هوا معلق کنید. به همراه تشدید کننده هایی که در بالا به آن ها اشاره شد، می توانید اقلام را به چرخش در بیاوریدف پرتاب کنید و توسط میله های مخصوص آن ها را بشکنید.

کلیدواژه : starfield
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 6 =