جزئیات انتشار بازی just dance 2017 -نسخه PS4 کمپانی Ubisoft

جزئیات انتشار بازی just dance 2017 -نسخه PS4 کمپانی Ubisoft

جزئیات انتشار بازی just dance 2017 -نسخه PS4 کمپانی Ubisoft

جزئیات انتشار بازی just dance 2017 -نسخه PS4 کمپانی Ubisoft 4

با پیشرفت تکنولوژی و پا گذاشتن دنیای مدرن به زندگی روزمره همه ما، زندگی دستخوش تغییرات زیادی شده است. این تغییرات دنیای بازی های ویدئویی و کنسول های پلی استیشن را هم در بر گرفته است. در چند سال گذشته که بازار بازی های ویدئویی بسیار داغ شده بود، شاهد کم تحرک شدن گیمرها بودیم. این اتفاق اصلا خوشایند نبود و نیست. برخی از بازی های ویدئویی می توانند برای ساعت ها مخاطب را به خود جذب کنند و این اتفاق اصلا خوشایند نیست.
تصورش را بکنید که یک گیمر در طول روز ساعت ها در یک کنج از خانه جا خوش کرده باشد و به یک نقطه مشخص یا همان مانیتور چشم دوخته باشد. این اتفاق می تواند در دراز مدت سلامتی و پویایی گیمر را هدف بگیرد و او را با اتفاقات ناخوشایندی مواجه سازد. همین مسئله موجب شد تا بسیاری از والدین به دلیل نگرانی برای فرزندانشان، زمان استفاده آنها از کنسول ها را محدود کنند و یا حتی آنها را از استفاده از بازی های ویدئویی محروم سازند.

همین مسئله موجب شد تا کمپانی های سازنده بازی های ویدئویی به فکر یک راه چاره باشند تا بتوانند با کمک آن از این رکودی که در طول بازی های ویدئویی ایجاد می شود، جلوگیری کنند. نخستین بار نینتندو سوییچ بود که تصمیم گرفت بازی های ویدئویی را با تحرک مخاطب تلفیق کند و بازی های تازه ای را به بازار عرضه نماید. این کمپانی با معرفی کنسول های wii انقلاب تازه ای را در صنعت بازی های ویدئویی ایجاد کرد.
با کمک کنسول های wii دیگر خبری از رکود گذشته نبود و همه چیز عوض شده بود. حالا دیگر شاهد جنب و جوش گیمرها بودیم. اتفاقی که خلا آن پیش از این به خوبی احساس می شد.
نینتندو سوییچ توانست با معرفی کنسول wii به محبوبیت بالا و البته درآمدی فوق العاده برسد. همین موضوع کمپانی ها مطرح سونی و مایکروسافت را بر آن داشت تا با استفاده از این ایده ناب، خودشان را به جایگاه خوبی در این عرصه پر رقابت برسانند.
به همین دلیل طولی نکشید که کمپانی مایکروسافت کنسول Kinect و کمپانی سونی کنسول ps eye و ps move را به بازار عرضه کرد. استقبال از سه کنسول این سه کمپانی مطرح بسیار شگفت آور بود. هر یک از این کنسول ها ویژگی های منحصر به فردی داشتند که می توانستند به نوعی نظر مخاطب را به خود جلب کنند.

جزئیات انتشار بازی just dance 2017 -نسخه PS4 کمپانی Ubisoft
جزئیات انتشار بازی just dance 2017 -نسخه PS4 کمپانی Ubisoft

استقبال از این کنسول های تازه وارد به حدی بود که کمپانی ها و استودیوهای سازنده بازی های ویدئویی را وسوسه کرد تا هر چه زودتر خودشان را به این بازار پر درآمد برسانند. به همین دلیل پس از مدتی بازی های متنوعی برای این کنسول ها به مخاطبان معرفی شد.
حتما تا کنون نام ” یوبی سافت” به گوشتان خورده است. کمپانی که خلاقیت بالایی در طراحی و ساخت بازی های ویدئویی دارد و دقیقا می داند که چه می خواهد. این کمپانی موفق پس از اینکه با کنسول های تازه وارد آشنا شد، تصمیم به عرضه بازی تازه ای به نام just dance گرفت. این سری بازی ها برای پلتفرم های حرکتی مناسب بودند و می توانستند لحظاتی پرتحرک را برای مخاطب به ارمغان بیاورند.
گیمرها می توانستند در این سری از بازی به صورت تک نفره یا گروهی در مسابقات رقص و آواز شرکت کنند و به امتیازهای مختلف برسند. به طور کلی just dance همان طور که از نامش پیداست، بر پایه رقص و آواز طراحی شده بود و می توانست مخاطبان را به سمت خود جذب کند.
اگر چه ضعف هایی در گیم پلی بازی وجود داشت، اما ویژگی های منحصر به فرد این بازی موجب می شد تا همه روزه استقبال از این سری بازی ها افزایش پیدا کند. ما در ادامه نسخه ۲۰۱۷ این بازی را بر روی کنسول پلی استیشن ۴ بررسی خواهیم کرد.
بررسی بازی just dance نسخه ۲۰۱۷ بر روی کنسول پلی استیشن ۴
نخستین چیزی که در بازی just dance بر روی کنسول پلی استیشن ۴ نظرتان را به خودش جلب می کند، توانایی بالای بازی در تبدیل حرکات رقص شما است. وقتی متوجه شوید این کار با قدرت و شبیه سازی زیادی اتفاق می افتد، مشتاق می شوید تا در مسابقات بیشتری شرکت کنید. در این نسخه به خوبی به تمامی حرکات دست و پا توجه می شود و همه چیز به حرکات کلی بدن خلاصه نمی شود.

جزئیات انتشار بازی just dance 2017 -نسخه PS4 کمپانی Ubisoft
جزئیات انتشار بازی just dance 2017 -نسخه PS4 کمپانی Ubisoft

just dance 2017 را می توان یک مشوق خوب برای پیشرفت در رقص دانست! زیرا شما مشتاق می شوید تا با تقویت حرکات رقص خود به امتیاز بالاتری درمسابقات برسید. در just dance 2017 موسیقی های متنوع و زیادی وجود دارد. همین اتفاق را می توان به عنوان یکی از ویژگی های مهم و مثبت این نسخه نام برد.
در این نسخه یک سرویس نامحدود هم وجود دارد که با استفاده از آن می توانید به موسیقی های بیشتر و همچنین موسیقی های نسخه های پیشین هم دسترسی داشته باشید.
طراحی در just dance 2017 بسیار جذاب، شاد و نوآورانه است. فضای طراحی شده برای بازی Playstation 4 به خوبی با مضمون آن هماهنگی دارد و می تواند انرژی و روحیه شما را دو چندان کند.
رنگ بندی فضا ها بسیار شاد است و می تواند ذهنتان را برای فعالیت های بیشتر آماده کند. اما ممکن است پس از مدتی احساس کنید که رنگ ها چشمانتان را اذیت می کنند که البته حق هم دارید!

در آخر باید بگوییم که just dance 2017 به عنوان یک نسخه معتبر و آبرومندانه از این سری بازی ها به شمار می رود. در این نسخه ویژگی های مثبت سایر نسخه های پیشین دیده می شود. این ویژگی های مثبت گذشته کمی با ایده های نو و ابتکارات تازه تلفیق شده است و در نهایت مخاطب را در برابر یک محصول خوب و مورد تائید قرار داده است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × پنج =