جزئیات انتشار بازی Katana Zero PS4 کمپانی Askiisoft

جزئیات انتشار بازی Katana Zero PS4 کمپانی Askiisoft

جزئیات انتشار بازی Katana Zero PS4 کمپانی Askiisoft

جزئیات انتشار بازی Katana Zero PS4 کمپانی Askiisoft

اگر به بازی های پلتفرمر علاقه دارید، حتما عنوان Katana Zero را امتحان کنید. این بازی فضایی دو بعدی دارد و از تمامی المان ها برای جلب رضایت مخاطبان برخوردار است. اگر دارای کنسول PlayStation4 هستید، با ما همراه شوید تا در کنار هم بخش های مختلف Katana Zero را بررسی کنیم.

آشنایی بیشتر با بازی Katana Zero
به نظر می رسد کمپانی Askiisoft در کار ساخت این عنوان موفق بوده است. زیرا Katana Zero پس از معرفی به بازار فروش، مورد تائید مخاطبان و بازی بازان قرار گرفت. به طور کلی این بازی از بخش های متنوع و قدرتمند به وجود آمده است. شما در طول بازی با روایتی خوب از داستان بازی مواجه می شوید و می توانید در امتداد این روایت، گیم پلی منحصر به فرد بازی را تجربه کنید.

جزئیات انتشار بازی Katana Zero PS4 کمپانی Askiisoft
جزئیات انتشار بازی Katana Zero PS4 کمپانی Askiisoft

در همین حین می توانید از دیدن جلوه های بصری بازی و شنیدن موسیقی بی نظیری که در مراحل مختلف احساس می شود، با شور و انگیزه بیشتری با اتفاقات رو به رو شوید. تا کنون بازی های ویدئویی نسل هشتمی زیادی به مخاطبان معرفی شده است که نقش اول آن به عهده یک سامورایی خشن سپرده شده است. این کاراکترها از کشتن دشمنان و مخالفانشان هیچ ابایی ندارند و فضایی مبارزه ای را در بازی به وجود می آورند.
اگر به بازی هایی با این سبک و سیاق علاقه داشته باشید، حتما از Katana Zero خوشتان خواهد آمد. این عنوان از همان ابتدای کار توجهتان را به خودش جلب می کند. در Katana Zero گیم پلی سرگرم کننده بازی با ریتم جذاب و خشونت های هیجان انگیز تلفیق شده است تا بتواند گیمر را برای ساعت ها میخکوب کند. لازم است بدانید که کار ساخت Katana Zero، ۶ سال به طول انجامیده است.
در واقع این عنوان ثمره تلاش و دقت های زیاد تیم سازنده است که در نهایت به محـصولی قابل قبول و باکیـفیـت منجر شده است. نخستین جاذبه Katana Zero به داستان تاریک و پیچیده اش مربوط است. زمانی که شما با ابهامات و علامت سوال های زیادی به دل داستان بازی می زنید و در ادامه با فضاسازی های منحصر به فرد و جهان عمیق Katana Zero به ادامه بازی مشتاق می شوید.

آشنایی بیشتر با داستان بازی Katana Zero
همان طور که پیشتر هم گفتیم داستان بازی به صورت پیچیده و اسرارآمیز شروع می شود. شما در این بازی در نقش یک کاراکتر منفی خواهید بود. در واقع شما یک قاتل حرفه ای هستید که برای از میان بردن قربانیان از سلاح های سرد استفاده می کند. در طول بازی بیشتر با کاراکتر اصلی بازی آشنا می شوید. در مراحل آشنایی با قاتل داستان، احساس می کنید که در حال مشاهده یک فیلم سینمایی هستید.

جزئیات انتشار بازی Katana Zero PS4 کمپانی Askiisoft
جزئیات انتشار بازی Katana Zero PS4 کمپانی Askiisoft

او هر روز از خواب بیدار می شود و پس از کشتن قربانی مورد نظرش، برای خوردن چای به خانه بر می گردد. سپس کمی تلویزیون نگاه می کند و در انتهای شب می خوابد. او تمام شب را از فشارهای عصبی و دیدن کابوس های مختلف رنج می برد. به همین دلیل صبح زود به سراغ روانپزشکش می رود تا در مورد فشارهایی که بر او وارد می شود، صحبت کند. جالب است بدانید که قاتل بازی ما، یک قهرمان قدرتمند جنگ است که به خاطر رشادت های بی بدیلش صاحب مدال افتخار شده است. او این مدال را همواره با خود به همراه دارد.
زیرا از دیدنش آرامش می گیرد. این قاتل حرفه ای برای اینکه زنده بماند، نیازمند تزریق یک محلول خاص دارد که این کار را روانپزشکش به طور روزانه انجام می دهد. تا اینجای کار کمی با کاراکتر اصلی بازی و ویژگی های مختلف او آشنا شدید. حالا بهتر است کمی در مورد روال کلی داستان بازی صحبت کنیم. شما در Katana Zero به شهری تاریک و کم انرژی سفر خواهید کرد. شهری که تحت تاثیر یک جنگ قدیمی قرار گرفته است و حالا بیشتر به یک شهر مرده شباهت دارد.
شما در طول بازی با شخصیت های مختلفی آشنا خواهید شد که هر کدام برای رنگ و لعاب بخشیدن هر چه بیشتر به بازی وارد شده اند. به احتمال زیاد بدون دردسر با این کاراکترها ارتباط برقرار کنید. زیرا همگی آنها به خوبی ساخته و شخصیت پردازی شده اند. البته باید اعتراف کرد که قدرت نفوذ هیچ یک به اندازه کاراکتر اصلی بازی نیست. این بازی به سیستم دیالوگ متفاوتی مجهز است که می توانید بنا به خواسته خود از میان این دیالوگ ها انتخاب کنید.
یادتان باشد که انتخاب دیالوگ ها بر شکل گیری شخصیت کاراکتر اصلی بازی نقش خواهد داشت. پس سعی کنید در انتخاب دیالوگ ها بی گدار به آب نزنید. سیستم انتخاب دیالوگ تا پایان بازی با شما همراه خواهد بود و در پایان بندی Katana Zero تاثیری مستقیم خواهد داشت.

حرف آخر در مورد Katana Zero
Katana Zero یک بازی جذاب و مورد تائید از سوی کارشناسان و منتقدان است که وجوه مثبت آن بسیار بیشتر از وجوه منفی اش است. شما کارتان را در میان داستانی پیچیده شروع می کنید و با توجه به سیستم هوشمندانه دیالوگ های بازی، شخصیت داستان و پایان بندی بازی را با توجه به خواسته خود تغییر می دهید. البته در میان این بازی، مراحلی ساده و کسل کننده هم وجود دارد که اگر از انها چشم پوشی کنیم، مابقی المان ها در Katana Zero به درستی به کار گرفته شده است.

مرکزخرید دات کام

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =