جزئیات انتشار بازی kinect sport Rivals Xbox one کمپانی Rare

جزئیات انتشار بازی kinect sport Rivals Xbox one کمپانی Rare
جزئیات انتشار بازی kinect sport Rivals Xbox one کمپانی Rare

این بازی، یک بازی بسیار جذاب و جهانی است .که برای ایکس باکس ساخته شده است.که شما را تبدیل به یک قهرمان جهانی می کند. با این بازی می توانید حس یک رقابت زنده را تجربه کنید و با دوستان و خانواده خود تنیس, بولینگ, فوتبال, تیراندازی هدفمند و کوهنوردی را تجربه کنید.
اسکن از شما به عنوان یک قهرمان:
فن آوری کاملا جدید و بی نظیر kinect بلافاصله شما را اسکن میکند و مثل شما را به عنوان یک قهرمان میسازد. در بازی همه چیز را شما اداره می کنید , چگونه نگاه کنید, چگونه شما عمل می کنید و چگونه رقابت کنید.
فن آوری سنسور جدید Xbox one
این فناوری یک بازی حرکتی را بازسازی میکند. با ردیابی خاص و نه تنها اندامها , بلکه انگشتان دست, حرکات دست حتی حرکات صورت و عبارات شما را بازسازی میکند. و این ها باعث ایجاد رقابتی جذاب و زنده در این بازی فوق العاده میشوند.
تجربه های جدید:
این بازی امکان تجربه چندین نوع ورزش را در چندین منطقه دارد, شما خود را وسط دنیای بازی و ماجراجویی میبینید.و بازی طبق سلیقه ها, مهارت ها و تجربیات شما پیشرفت می کند.
پیوستن به یک تیم حرفه ای:
تیم های متنوع به شما یک تجربه فوق العاده را اظافه می کنند و بازی ایکس باکس را به رقابت های هیجان انگیز می اندازند. وقتی که یک بازی را انتخاب میکنید می توانید با اعضایی که دوست دارید بازی کنید.

جزئیات انتشار بازی kinect sport Rivals Xbox one کمپانی Rare
جزئیات انتشار بازی kinect sport Rivals Xbox one کمپانی Rare

امکانات و جزئیات :
این بازی قدرتمند برای ایکس باکس ساخته شده و شما را به یک دنیای رقابت واقعی با دقیقترین پاسخ های بازی وارد می کند.فناوری کینکت بی نظیر و کاملا جدید فورا شما را بعنوان یک قهرمان که به شما شباهت دارد اسکن می کند. بنابراین در این بازی همه چیز در مورد شما است. چگونه نگاه کنید , چگونه رفتار کنید و چگونه رقابت کنید.
با استفاده از فن آوری های واقعی و Xbox one , قهرمان شما می آموزد که فن آوری حسگر جدید Xbox one بازی را از طریق حسگرها ردیابی و به طور دقیق پاسخگویی و بازیابی کند. رقبا در kinect sport رقابت واقعی را در زندگی واقعی به ارمغان می آورند .
اینچ ها و سرعت و مهارت مهم است . دقت کافی باعث شما در بازی میشود , حرکات سریع و ظریف , صخره های سنگین در صعود و یا هدف گیری در تیراندازی به هدف هواداران بازی فوتبال یک بازی جهانی فوتبال را تجربه خواهند کرد در حالی که هرکس می تواند یک تیم جدید را اضافه کند. تیم ها تقسیم شده و زندگی و تجربه جدیدی را به رقابت ها تزریق می کنند.
درباره kinect sportRivals_Xbox one بیشتر بدانید:
یک بازی ورزشی کنترل شده با کنترلر دوربین Xbox است. این به این معنی است که شما فعالیت های مختلف را بدون نگه داشتن چیزی بازی می کنید، در حالی که بازی حرکات بدن شما را تشخیص می دهد. پس از Kinect Sports در Xbox 360 نسخه جدیدی از بازی برای Xbox One منتشر شد. کنسول جدیدی از مایکروسافت به طور پیش فرض دوربین Kinect 2.0 را ارائه می دهد و برای بازی،رقابت دقیق تری را تعریف می کند.
برای شروع بازی Kinect Sports Rivals ابتدا هر یک از اعضای خانواده را با دوربین کینکت اسکن کنید. این یک نسخه دیجیتالی از شما است که در بازی استفاده می شود. فوتبال، بولینگ و تنیس , تیراندازی، کوهنوردی را می توانید بازی کنید. خانواده ها طیف گسترده ای از بازیکنان را می توانند انتخاب کنند، چیزی که در تمرکز بیشتر بر بازی های رقابتی در این نسخه از بازی تاثیر می گذارد .

جزئیات انتشار بازی kinect sport Rivals Xbox one کمپانی Rare
جزئیات انتشار بازی kinect sport Rivals Xbox one کمپانی Rare

یک ویدئو ورزشی که توسط مایکرو سافت و برای Xbox one ساخته و منتشر شده است. این سومین بازی در سری Kinect است و از دوربین کنسول sports استفاده میکند. این بازی در رویداد مطبوعاتی مایکروسافت و در۸ آوریل ۲۰۱۴ اعلام شد و در تاریخ ۲۰۱۳ منتشر شد.این بازی ویژگی های ورزش هایی مانند بولینگ , مسابقه جت اسکی , صخره نوردی , فوتبال , تیراندازی هدفمند و تنیس را دارد.
توسعه دهنده Ex_Rare Gavin در مورد توسعه بازی در سال ۲۰۱۵ توضیح داد: در طول توسعه بازی های Rivals , نوع kinect کاملا ناگهانی اتفاق افتاد و شاید به این دلیل بود که ما از تعویق انتشار بازی خسته شده بودیم . ما توانستیم یک نسخه نمایشی جت اسکی برای راه اندازی Xbox one ایجاد کنیم و هم چنین ایجاد آواتار مبتنی بر تشخیص چهره نیز داشتیم.
این بازی میانگین بالاترین امتیازات را توانست دریافت کند .نمرات ۷.۳/۱۰از ۷/۱۰ را از مجله رسمی ایکس باکس Uk و ۶/۱۰ را دیگر مجلات دریافت کرد.
با توجه با بررسی Game Rankings و متاکریتیک , بازی میانگین نمره بازی را به ترتیب ۶۴.۱۸% و ۶۰/۱۰۰ دریافت کرد.

مشخصات کالا:
تاریخ انتشار: آوریل ۸، ۲۰۱۴
ابعاد محصول: ۶.۷ x 5.3 x 0.5 i
وزن: ۰.۳۲
رتبه فروش: ۸۰۱۸

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =