جزئیات انتشار بازی Kingdom Hearts 3 XBox کمپانی Square Enix Co

جزئیات انتشار بازی Kingdom Hearts 3 XBox کمپانی Square Enix Co

جزئیات انتشار بازی Kingdom Hearts 3 XBox کمپانی Square Enix Co

اگر جزو افرادی هستید که از کارتون های دیزنی خاطرات زیادی دارید و به شخصیت های آن علاقه مند می باشید، امکان ندارد که با بازی Kingdom Hearts آشنایی نداشته باشید. هم اکنون عمر این بازی به حداقل ۱۷ سال می رسد که تا کنون چیزی حدود ۱۲ نسخه از خود منتشر کرده است. جدیدترین نسخه این بازی Kingdom Hearts 3 می باشد که توسط شرکت اسکوئر انیکس ساخته شده است.
در جدیدترین نسخه این بازی آیتم های گوناگونی گنجانده شده است که باعث می شود این بازی علاوه بر حفظ کاربران قدیمی خود، کاربران جدیدی را نیز به سمت خود جذب کند. اگر مایلید که در مورد ویژگی های این بازی اطلاعاتی بدست آورید، پس در ادامه این مقاله همراه ما باشد .

مکالمات طولانی کاراکترها ممکن است منجر به خسته کردن گیمر شود شاید یکی از ایراداتی که بتوان به این بازی گرفت، مکالمات بیش از حد کاراکترهای بازی ایکس باکس باشد. شما در Kingdom Hearts 3 شاهد مکالمات طولانی بین شخصیت ها هستید به گونه ای که ممکن است گاهی از این موضوع خسته شوید.

جزئیات انتشار بازی Kingdom Hearts 3 XBox کمپانی Square Enix Co
جزئیات انتشار بازی Kingdom Hearts 3 XBox کمپانی Square Enix Co

زیرا حتی برای جواب های کوتاه نیز مکث بیش از حدی به خرج می دهند. یعنی ممکن است دادن یک جواب کوتاه مثبت یا منفی، تا چند ثانیه طول بکشد. همچنین واکنش های کاراکترها به هنگام مواجهه با یک اتفاق جالب یا تعجب برانگیز نیز ممکن است تا حد کسل کننده ای به طول بیانجامد.

گرافیک کاراکترهای بازی Kingdom Hearts 3
سازندگان این بازی تمام سعی و تلاش خود را بکار گرفته اند تا کاراکترهای این بازی با کیفیتی مثال زدنی در دسترس مخاطبان و کاربرانش قرار گیرند. این دقت و ظرافت در طراحی کاراکترها به قدری مورد توجه قرار گرفته که شما به راحتی متوجه حالت های بدن کاراکترها و نیز حالت دستانشان می شوید و ممکن است با خود اینگونه تصور کنید که کاراکترهای بازی نسبت به جایگاه اصلیشان در فیلم های دیزنی، از کیفیت بالاتر و بهتری برخوردار هستند.
البته در این زمینه نکته جالبی وجود دارد که اشاره کردن به آن خالی از لطف نیست. ما به شما گفتیم که کاراکترهای Kingdom Hearts 3 از کیفیت دقیق و بالایی برخوردار هستند. اما همین کاراکترها در برخی نقاط بازی ممکن است این کیفیت را از دست بدهند. یعنی در بخش های مختلف بازی ممکن است که ظاهر کاراکترها تا حدودی دستخوش تغییر و تحول شود! با یک مثال ساده موضوع را برای شما واضح خواهیم کرد.
مثلا ممکن است هنگامی که سورا که در اصل شما کنترل آن را برعهده دارید به همراه یاران و دوستانش وارد دنیای اسباب بازی در بخشی از بازی Kingdom Hearts 3 می شوند، ظاهر با کیفیت خود را از دست بدهند و حالتی کارتونی به خود بگیرند. البته نکته قابل توجهی که در این باره وجود دارد این است که حتی با کارتونی و نوعی غیر عادی شدن کاراکترها نسبت به حالت های عادیشان، شما از آنها دلزده نخواهید شد و از تجربه آن خسته و پشیمان نیز نخواهید شد.
بلکه حتی ممکن است که از ایجاد یک وضعیت جدید موقتی در بازی XBox نیز احساس رضایت کنید.
حتی با برخور کاراکتر شما با موانع، خللی در کیفیت و روند حرکت بازی ایجاد نمی شود ما به شما توضیح دادیم که در این بازی شاهد کیفیت بالایی هستید. این موضوع در حرکت کاراکترها و نیز انیمیشن بازی نیز صدق می کند. به این معنا که شما وقتی کنترل سورا را بدست دارید، اگر با مانعی مانند یک دیوار یا هر چیز مشابه دیگر برخورد کردید.
تغییری در روند حرکت انیمیشن بازی ایجاد نخواهد شد و شما همواره شاهد حرکتی روان در روند بازی به سوی جلو هستید. در بسیاری از بازی ها ممکن است با برخورد کاراکتر اصلی بازی با یک مانع، بازی برای چند لحظه متوقف شود و بازگشت به حالت اولیه اش تا چند ثانیه طول بکشد که این امر معمولا باعث کلافگی گیمر می شود. بنابراین شما در بازی Kingdom Hearts 3 با مشکلی که ممکن است برای بعضی بازی ها پیش بیاید، مواجه نخواهید بود.

جزئیات انتشار بازی Kingdom Hearts 3 XBox کمپانی Square Enix Co
جزئیات انتشار بازی Kingdom Hearts 3 XBox کمپانی Square Enix Co

ویژگی سلاح های گوناگون در بازی Kingdom Hearts 3
شما در این بازی شاهد انواع سلاح ها خواهید بود که استفاده از هرکدام آنها ساز و کاری متفاوت دارد. بدین معنی که هر نوع سلاح نحوه برخورد شما در مبارزه را مشخص می کند. همچنین در کنار آن شاهد ایجاد یک نوع جادو که باعث افزایش هیجان برای گیمر شده و جذابیت بازی را برای او چند برابر می کند نیز هستیم. به گونه ای که شما علاقه مند خواهید بود که تمامی سلاح های این بازی را بدست آورید تا تجربه بهره گیری از هر کدام آنها را بدست آورید.

تنظیمات موسیقی بازی Kingdom Hearts 3
تنظیمات موسیقی این اثر همانند نسخه های پیشین آن همچنان بر عهده یوکو شیمومورا می باشد. شما در هر بخش این بازی با موسیقی مربوط به آن بخش مواجه خواهید بود. یعنی موسیقی ها مانند یکدیگر نبوده و هرکدام با توجه به دنیایشان طراحی شده است تا مخاطب بتواند خود را با آن همراه و همدل کند.
در پایان به شما توصیه می کنیم که از تجربه این بازی غافل نشوید. زیرا این بازی دارای محتویات بیشماری است که مخاطب را به سمت خود جذب خواهد کرد. حال اگر شما یک کاربر قدیمی باشید، برایتان ذوق و شوق بیشتری به همراه خواهد داشت و اگر کاربر جدید و تازه کاری باشید، به تجربه این اثر بینظیر ترغیب و مشتاق خواهید شد.

مرکزخرید دات کام

کلیدواژه : بازی Kingdom Hearts 3
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − 2 =