جزئیات انتشار بازی Kingdom Hearts: The Story So Far PS4

جزئیات انتشار بازی Kingdom Hearts: The Story So Far PS4 کمپانی Square Enix

جزئیات انتشار بازی Kingdom Hearts: The Story So Far PS4

بازی Kingdom Hearts: The Story So Far از بازی هایی است که به سبک نقش آفرینی و هک اند اسلش بوده و با کاراکتر های جذاب و دوست داشتنی اش جزو بازی های محبوب و فراموش نشدنی است هر چند بازی Kingdom Hearts یک مجموعه بازی است که سری The Story So Far آن در بهمن سال گذشته به بازار عرضه شد. داستان بازی درباره ی سه موجود جادویی به نام های سورا (sora) ، دونالد داک (Donald duck) ، گوفی (goofy) است که به همراه دوستانشان به دنبال یافتن موجود ظالمی هستند تا جلوی اورا بگیرند چرا که او در پی نابودی دنیای آنها است.

جزئیات انتشار بازی Kingdom Hearts: The Story So Far PS4 کمپانی Square Enix
جزئیات انتشار بازی Kingdom Hearts: The Story So Far PS4

در ادامه ی استان آنها به نقاط مختلف دیزنی لندسفر می کنند و با شخصیت های محبوب دیزنی لند و فاینال فانتزی متحد می شوند تا این اهریمن را نابود کنند و نور و روشنایی را به دنیای خود برگردانند. این مجموعه شامل بازی های زیر است:

  • KINGDOM HEARTS FINAL MIX
  • KINGDOM HEARTS Re:Chain of Memories
  • KINGDOM HEARTS 358/2 Days
  • KINGDOM HEARTS II FINAL MIX
  • KINGDOM HEARTS Birth by Sleep Final MIX
  • KINGDOM HEARTS Re:coded
  • KINGDOM HEARTS Dream Drop Distance HD
  • KINGDOM HEARTS 0.2 Birth by Sleep A fragmentary passage
  • KINGDOM HEARTS χ Back Cover

که KINGDOM HEARTS χ Back Cover یک انیمیشن سینمایی است. بازی در تاریخ ۳۰ اکتبر ۲۰۱۸ منتشر شده است . بازی که توسط شرکت Square تولید و منتشر سده است برای بازی کنانی که از پلت فرم های Platform(s) PlayStation 2، Game Boy Advance، mobile phone، Nintendo DS، PlayStation Portable، Nintendo 3DS، PlayStation 3، Web browser، PlayStation 4، Xbox One، Android، iOS استفاده می کنند، قابل اجرا بوده است.
درواقع شرکت اسکوئر (Square) با گسترش دادن دسترسی به بازی توسط بازی کنان، کاربران خود را افزایش داده است. اما قابل ذکر است که این مجموعه بازی پلی استیشن ۴ که اولین باز سری اول ان در تاریخ ۲۸ مارچ ۲۰۰۲ منتشر شده تا الان که حدودا ۱۷ سال از انتشار آن می گذرد به اندازه ی کافی در دل بازی بازان جا باز کرده است و به عنوان یکی از مجموعه های نام آشنا در دنیای بازی خودی نشان داده است. اما آخرین سری از این مجموعه بازی بسیار خوش درخشیده و توانسته محبوبیت ویژه ای کسب کند.
با این حال همکاری و اتحاد دو گروه بسیار محبوب می تواند موضوع جالبی برای برای بازی بازان و دوست دارات این دو گروه باشد ، چرا که هردو گروه شخصیت های جذابی داشته اند که برای هر کدام بیشمار مخاطب و علاقه مند وجود دارد. هرچند می توان این موضوع را از سیاست های شرکت سازنده ی این بازی دانست چرا که با این روش و تکنیک به مجموعه ی مخاطبان خود می افزاید و خود را محبوب تر و مطرح تر از قبل نشان می دهد.

جزئیات انتشار بازی Kingdom Hearts: The Story So Far PS4 کمپانی Square Enix
جزئیات انتشار بازی Kingdom Hearts: The Story So Far PS4

بازی Kingdom Hearts: The Story So Far را می توان یکی از محبوب ترین بخش های این مجموعه دانست که با تغییرات در ساختار به شکلی بهتر و کیفیت گرافیکی عالی نسبت به سری های قبلی توانسته خود را پررنگتر نشان دهد. از طرفی بازی که به صورت داستان محور بوده با داستان و موضوع جالب خود به قدری خوش درخشیده است که اگر در مجموعه بازی kingdom hearts هم نبود همچنان محبوبیتش را حفظ می کرد.
با این حال این بازی یک بازی بی نقص نیست و مثل تمامی بازی ها دارای نوقصی بوده هرچند کوچک که دیگر به چشم نمی آید و طراحی و داستان و فضای بازی، حتی بخش های دیگر به قدری قوی هستند که این اشکالات یا نقص ها را کمرنگ کرده، به قدری که کم اهمیت شده اند. در هر صورت این سری از بازی های kingdom hearts را نمی توان به سادگی گذشت و به آن بی توجهی کرد.
اگر به بازی هایی که به سبک نقش آفرینی هستند علاقه مند هستید، پیشنهاد میشود این سری از این مجموعه بازی معروف و محبوب را امتحان کنید ، چرا که حداقل ارزش یک بار امتحان آن را دارد. هر چند دیگر نیازی به توضیح زیاد در باره ی این بازی PS4، مقداری زیاده روی محسوب می شود چرا که این بازی یکی از شناخته شده ها در دنیای بازی می توان دانست.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 3 =