جزئیات انتشار بازی Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends PS4 کمپانی Vicious Cycle Software

جزئیات انتشار بازی Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends PS4 کمپانی Vicious Cycle Software

جزئیات انتشار بازی Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends PS4 کمپانی Vicious Cycle Softwareجزئیات انتشار بازی Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends PS4 کمپانی Vicious Cycle Software

اگر به دنیای انیمیشن علاقه داشته باشید، به احتمال خیلی زیاد پاندای کنگ فو کار را هم می شناسید. منظورمان همان پاندای تپل و بامزه ای است که می توانید خیلی راحت دوستش داشته باشید! به نظر می رسد پاندای کنگ فو کار یکی از بهترین شخصیتهای کارتونی در چند سال اخیر بوده است که خیلی راحت به دل اکثر مخاطبانش نشسته است.
اگر علاوه بر انیمیشن به بازی های ویدئویی هم علاقه داشته باشید، حتما پس از اینکه بفهمید این پاندای دوست داشتنی ما به دنیای گسترده بازی های ویدئویی پا گذاشته است، حسابی خوشحال خواهید شد. در صورتی که شما دارای کنسول پلی استیشن۴ باشید، می توانید بازی Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends را بر روی کنسولتان نصب کنید و تا مدتها با این کاراکتر دوست داشتنی سرگرم شوید.
Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends علاوه بر تمام جنبه های طنزش، سبکی مبارزه ای دارد. شما در طول این بازی در نبردهای خشن و جدی حضور نخواهید داشت. در واقع سبک مبارزه ای این بازی PS4 با سایر بازیهای مبارزه ای جهان متفاوت است. سبک مبارزه ای Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends به خوبی با فانتزی آمیخته شده است و می تواند مخاطب را به دنیایی تازه و دست نخورده وارد کند.
شما در طول این بازی می توانید نبرد میان خیر و شر را به نوعی تازه مشاهده کنید و در ان حضور داشته باشید.
اگر تمایل دارید تا کمی بیشتر در مورد بازی Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends بر روی کنسول پلی استیشن۴ بدانید، در ادامه این مقاله با ما همراه شوید.

آشنایی بیشتر با بازی Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends
درست در سال ۲۰۱۶ میلادی بود که خبر رسید بازی Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends برای کنسول پلی استیشن۴ در دسترس است. گویا Vicious Cycle Software به عنوان سازنده این بازی تمام تلاشش را کرده است تا یک بازی دسته اول و با کیفیت روانه بازار کند. کار انتشار این بازی به عهده کمپانی Little Orbit سپرده شده بود.

جزئیات انتشار بازی Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends PS4 کمپانی Vicious Cycle Software
جزئیات انتشار بازی Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends PS4 کمپانی Vicious Cycle Software

پس از اینکه Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends به بازار عرضه شد، سر و صدای زیادی به پا کرد. در واقع بیشتر این سر و صداها از سوی طرفداران انیمیشن پاندای کنگ فو کار شنیده می شد. زیرا آنها می توانستند در این بازی به سبکی تازه با این پاندای دوست داشتنی مواجه شوند. حالا آنها با شخصیت اصلی بازی در تعامل بودند و می توانستند در کنارش از چالش های مختلفی عبور کنند.
همان طور که پیشتر هم گفته شد، Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends سبکی اکشن و بامزه دارد که می تواند به خوبی مخاطب را سرگرم کند. شاید در نخستینن نگاه به این بازی احساس کنید که بازار هدف Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends، گیمرهای کم سن و سالی هستند که توقعات کمتری از بازیهای ویدئویی دارند.
اگر چنین تصوری دارید، بهتر است خیلی زود کنترلر را در دست بگیرید و ببینید که در چه مدت زمان کوتاهی به آن معتاد می شوید! شاید در ابتدا احساس کنید که این بازی برای گیمرهای جوان تر مناسب است، اما پس از تجربه بازی متوجه میشوید که این بازی قابلیت های زیادی در جذب مخاطبان بزرگسال هم دارد.

گرافیک در این بازی واقعا جذاب است. به طوری که شما از حضور در بخش های مختلف بازی اصلا خسته نخواهید شد. اگر پیشتر انیمیشن های پاندای کنگ فو کار را مشاهده کرده باشید، حتما میدانید که رنگ های سیاه و تیره در دنیای این پاندای دوست داشتنی جایی ندارد. خوشبختانه در ساخت این بازی ویدئویی هم به این موضوع توجه شده است و شما در دنیایی روشن، رنگارنگ و قشنگ حضور خواهید داشت.
شما می توانید در طول بازی پی اس ۴ از میان شخصیت های موجود، یکی را انتخاب کنید و با آنها به میدان مبارزه بروید. ضمن اینکه برای شخصیت های مهم و کلیدی بازی، داستانی کوتاه روایت شده است. به همین دلیل شما می توانید در حین مبارزات به اطلاعات تازه ای در مورد کاراکترها دست پیدا کنید. اگر چه روایت های داستانی در این بازی کوتاه است، اما از کیفیت مورد قبولی برخوردار می باشد.
البته بهتر است تا روایت داستانی Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends را با برترین بازی های مبارزه ای مقایسه نکنید. زیرا در این صورت Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends به شدت کم می آورد. مثلا “مورتال کامبت” به عنوان یک بازی مبارزه ای جذاب از یک روایت بسیار مناسب برخوردار است که به خوبی با گیم پلی ترکیب شده است و در نهایت مخاطب با یک محصول جذاب مواجه است.

جزئیات انتشار بازی Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends PS4 کمپانی Vicious Cycle Software
جزئیات انتشار بازی Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends PS4 کمپانی Vicious Cycle Software

اما در Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends اوضاع به این ترتیب نیست. زیرا همان طور که گفته شد برای کاراکترهای بازی داستانی کوتاه تعریف شده است که با گیم پلی بازی ترکیب نشده است. اگر به دنبال یکی بازی جذاب هستید که بتوانید در مدت زمانی کوتاه در آن خبره شوید، ما به شما Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends را پیشنهاد می کنیم. زیرا در این بازی با پیچیدگی های خاصی مواجه نیستید و می توانید با کمی تمرین و تکرار، به مهارت بالایی در مهار و کنترل شخصیتهای مختلف برسید.
خوشبختانه در Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends با یک بازی تقلیدی و کپی برداری شده مواجه نیستیم. همه چیز در این بازی مختص خودش است و همین تجربه آن را دلچسب کرده است. شما در طول بازی با ۲۸ کاراکتر جدید و دوست داشتنی رو به رو هستید که هر یک ویژگیهای منحصر به فرد خودشان را دارند. به نظر میرسد این تعداد کاراکتر جدید برای یک بازی مبارزه ای واقعا کافی باشد! شما میتوانید هر یک از این کاراکترها را شخصی سازی کنید. مثلا برایشان لباسهای تازه بخرید و یا قدرت بندیشان را ارتقا دهید.
اگر به بازی های مبارزه ای علاقه دارید و از کسب تجربه های تازه و متفاوت در این سبک استقبال میکنید، بدون شک بازی Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends یک تجربه متفاوت و فانتزی خواهد بود که تجربه آن خالی از لطف نیست.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =