جزئیات انتشار بازی Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends XBox کمپانی Vicious Cycle Software

جزئیات انتشار بازی Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends XBox کمپانی Vicious Cycle Software

اگر به بازی های ویدئویی علاقمند باشید، به احتمال زیاد عناوینی را می شناسید که هیچ چیزی از دنیای واقعی کم ندارند. بازی هایی که به خوبی شبیه سازی شده اند و با برخورداری از داستان های جذاب و منحصر به فرد، شما را به دنیایی بسیار شبیه به دنیای واقعی وارد می کنند. دنیایی که واقعا سحرانگیز و جذاب است و می تواند برای مدت ها شما را سرگرم کند. این روزها بازی های ویدئویی، بیشتر از گذشته به واقعیت شبیه شده اند.
اما هنوز هم سر زدن به بازی هایی که دنیای کودکانه و طنزآمیز خود را حفظ کرده اند، جذاب و دوست داشتنی است. Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends یکی از این بازی هاست که می توانید با حضور در آن با پاندای کونگ فو کار دوست داشتنی و بامزه همراه شوید. هر گاه صحبت از قهرمانان دوست داشتنی بازی های ویدئویی می شود، حتما حرفی هم از پاندای تپل و بامزه ورزشکار به میان می آید. اگر چه این کاراکتر در ظاهر، شخصیتی طنز دارد، اما در لایه های زیرین آن، نبرد خیر و شر به صورت ماهرانه ای به تصویر کشیده شده است.
اگر تمایل دارید تا در مورد بازی XBox مبارزه ای Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends اطلاعات تازه ای به دست بیاورید، با ما همراه شوید. ما این عنوان را بر روی کنسول ایکس باکس وان بررسی خواهیم کرد.

آشنایی بیشتر با بازی Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends
Little Orbit به عنوان ناشر بازی Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends پس از عرضه این بازی به محبوبیت و شهرت زیادی دست پیدا کرد. این اتفاق فقط به خاطر این بود که استقبال از این بازی به شدت گسترده شد. این عنوان یک بازی جذاب و منحصر به فرد است که همواره برای رسیدن به مراحل تازه تر بازی طمع خواهید داشت. ما این عنوان را به تمامی گیمرهایی که بالای ۱۰ سال سن دارند توصیه می کنیم. اگر پیشتر با پاندای کنگ فو کار در انیمیشن های مختلف آشنا شده اید، باید بدانید که کاراکتر او در بازی Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends به خوبی به تصویر کشیده شده است. این پاندا از کاراکتر اصلی خود اصلا دور نیست و این یکی از موارد مهم و کلیدی برای موفقیت این عنوان به حساب می آید.
اگر از طرفداران پر و پا قرص پاندای کنگ فو کار باشید، حتما از سال ۲۰۰۸ با او همراه هستید. این پاندا برای نخستین بار در انیمیشنی بر روی صفحه نمایش دیده شد و پس از آن به یک کاراکتر محبوب و ماندگار تبدیل شد. محبوبیت بالای این پاندا، استودیوی Vicious Cycle Software را بر آن داشت تا یک بازی ویدئویی در همین زمینه روانه بازار کند. این استودیو کار خود را شروع کرد و بازی Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends را برای کنسول های مختلف روانه بازار کرد.
همان طور که پیشتر هم گفته شد، Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends یک بازی اکشن است و سبکی مبارزه ای دارد. اگر چه همه چیز در این بازی ایکس باکس با طنز آمیخته شده است، اما این آمیختگی به طنز به هیچ عنوان کیفیت و جذابیت بازی را نشانه نرفته است. البته باید گفت که صحنه های اکشن در این عنوان نسبت به انیمیشن های این بازی بسیار جدی تر شده است.
شما در طول بازی باید بخش های تمرین و آموزش را پشت سر بگذارید تا بتوانید به مراحل بالاتر دست پیدا کنید. حضور شما در بخش های آموزشی و تمرینی بازی به صورت تک نفره خواهد بود. اما خوشبختانه سازنده بخش هایی را هم برای علاقمندان به بخش چند نفره در نظر گرفته است. اگر به بازی های چند نفره علاقه دارید، می توانید در مبارزات تن به تن و یا گروهی که در طول بازی شکل می گیرد، با دوستانتان همراه شوید.
در Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends با هیچ شخصیت تازه و تعریف نشده ای مواجه نخواهید شد. اگر چه در مراحل مختلف بازی کاراکترها و چهره های مختلف دیده می شوند، اما اگر پیشتر انیمیشن این بازی را دیده باشید، همه را می شناسید. در این بازی از ۲۰ کاراکتر و چهره شناخته شده در انیمیشن پاندای کنگ فو کار استفاده شده است که حضور آنان، جذابیت بازی را بیشتر کرده است. البته تمامی مکان ها و فضاسازی های بازی هم با توجه به محیط های انیمیشن پاندای کنگ فو کار ساخته شده است. به همین دلیل در طول بازی هیچ چیز بیگانه و دور از ذهنی وجود نخواهد داشت که ذهنتان را به خودش مشغول کند. شما می توانید بخش های مختلف بازی را به صورت آنلاین و آفلاین امتحان کنید.

حرف آخر
اگر به دنبال بازی های اکشنی هستید که بیش از اندازه خشن نباشند، بهتر است به سراغ بازی Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends بروید. این بازی ضمن اینکه خاطرات بامزه انیمیشن دوست داشتنی پاندای کنگ فو کار را در خاطرتان زنده می کند، میزان مهارتتان را هم در اجرای حرکات رزمی به چالش می کشد. در این بازی همه چیز برای سپری کردن اوقات خوش و خنده دار فراهم است. Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends مجموعه ای بی نظیر از اتفاقات طنز و جالب است که می تواند برای مدت ها خنده را بر لبانتان بنشاند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − شش =