جزئیات انتشار بازی L.A. Noire PS4 کمپانی Team Bondi

جزئیات انتشار بازی L.A. Noire PS4 کمپانی Team Bondi

جزئیات انتشار بازی L.A. Noire PS4 کمپانی Team Bondi
جزئیات انتشار بازی L.A. Noire PS4 کمپانی Team Bondi

L.A. Noire یک بازی جذاب و دوست داشتنی است که سیر داستانی قابل قبولی دارد. شما می توانید در این بازی پا به دنیایی تازه و متفاوت بگذارید که روایات داستانی آن واقعا دور از ذهن است. ما تصمیم داریم تا L.A. Noire را بر روی کنسول پلی استیشن۴ بررسی کنیم. اگر تمایل دارید تا اطلاعات مفیدی در مورد این بازی به دست بیاورید، در دنباله مقاله با ما باشید.

داستان بازی در L.A. Noire
در L.A. Noire شما در واقع یک کارآگاه هستید که از قدرت بالایی در تحلیل و بررسی شرایط برخوردار است. او می تواند پس از به سرانجام رساندن یک پرونده سخت و طاقت فرسا ترفیع بگیرد. شاید در ابتدای کار چنین اتفاقی خوب به نظر برسد، اما همین ترفیع موجب می شود تا کارآگاه داستان ما با چالش های متفاوتی رو به رو شود. او که به تازگی از جنگ جهانی دوم باز گشته است، تصمیم می گیرد تا در برابر سربازان جنگی که این روزها به جنایتکاران شهر تبدیل شده اند، ایستادگی کند.
این جنایتکاران به قدرت بالایی در شهر رسیده اند و می توانند با زد و بند با سران شهری، روز به روز به قدرتشان بیفزایند.
متاسفانه کارآگاه بازی در میان تمام همهمه های شهر دچار اشتباه و گناه می شود و همین امر، داستان بازی پلی استیشن را به سمت و سویی تازه می کشاند. باید اعتراف کرد آلوده شدن کارآگاهی که در ابتدای بازی ساده و وظیفه شنناس بود برای مخاطب دردناک خواهد بود.
اما روال قدرتمند بازی، خیلی زود مخاطب را به خودش درگیر می کند. به طوری که این واقعیت تلخ را خیلی زود به دست فراموشی می سپارد.
کارآگاه موظف است تا در مورد پرونده های پیچیده شهر و البته جنایتکاران نامی ایستادگی کند. اما حالا خودش هم به نوعی با این جنایتکاران هم مسیر است و این اتفاق موجب می شود تا چهره های سیاه شهر اجازه تصمیم گیری درست را به او ندهند. به نظر می رسد داستان بازی در L.A. Noire هر آن چیزی را که برای جذب مخاطب لازم است، یک جا دارد.

جزئیات انتشار بازی L.A. Noire PS4 کمپانی Team Bondi
جزئیات انتشار بازی L.A. Noire PS4 کمپانی Team Bondi

گیم پلی بازی در L.A. Noire
حالا به سراغ گیم پلی در L.A. Noire می رویم. گیم پلی بازی به بخش داستانی آن وابسته است. این دو خیلی خوب با یکدیگر تلفیق شده اند. همان طور که پیشتر هم گفتیم، شما در نقش کارآگاه بازی خواهید بود که باید با نگاه تیزبین، مجرمان را دستگیر کنید.
شما در طول بازی با ماموریت ها و مراحل مختلفی مواجه خواهید شد که باید در تمامی انها به ادوات جنگی و سایر عوامل تاثیرگذار در حل پرونده ها دقت داشته باشید. در واقع شما در L.A. Noire یک کارآگاه واقعی خواهید بود که باید بتوانید در طول بازی، شواهد مختلف را مثل تکه های پازل در کنار هم بچینید تا در نهایت به پاسخی درست و منطقی برسید.
جالب است بدانید که شما در حل معماها و پرونده های جنایی می توانید از حالات چهره و رفتاری کاراکترهای موثر در بازی هم کمک بگیرید و با یک آنالیز درست، به بهترین و درست ترین نتیجه ها برسید. ناگفته نماند که این ویژگی برای نسخه قدیمی این بازی هم تعریف شده بود. اما از انجایی که همه چیز در نسخه قدیمی بسیار ضعیف و پیش پا افتاده بود، مخاطب نمی توانست با بررسی حالات کاراکترهای بازی به نتیجه پرونده پی ببرد.
حالا با عرضه ریمستر این بازی خیلی از نواقص این بخش به خوبی رفع شده است. اما کماکان کمبودهایی در به تصویر کشیدن حالات کاراکترها احساس می شود و این، کار را تا حدودی برای پیشروی گیمر در بازی Playstation سخت می کند.
شما می توانید در طول بازی به افراد مختلفی شک کنید و آنها را به پای میز بازجویی بکشانید. پس از ارائه توضیحات هم می توانید ۳ حالت مختلف داشته باشید. اول اینکه تمامی حرف هایشان را بپذیرید.
دوم اینکه به گفته هایشان شک کنید و سوم اینکه آنها را دروغگو بدانید و به عنوان مجرم معرفی کنید. هر یک از این سه گزینه را که انتخاب کنید، بازی به سمت تازه ای می رود. البته باید اعتراف کرد مسیر این سه گزینه خیلی از یکدیگر دور نیست و برای هر بخش تنها تعدادی تروفی از دست می دهید. البته به احتمال زیاد از همان اوایل بازی می توانید مجرم واقعی را حدس بزنید. زیرا مجرم واقعی رفتاری غیرعادی و کاملا قابل تشخیص دارد که نتیجه پرونده را لو می دهد.
متاسفانه به نظر می رسد در این بخش نواقصی وجود دارد که تا حدی جذابیت بازی را نشانه رفته است. شاید در برخی از ماموریت ها خسته شوید، اما یادتان باشد که کار تمامی کارآگاهان در دنیای واقعی به همین اندازه کسل کننده و تکراری است!

جزئیات انتشار بازی L.A. Noire PS4 کمپانی Team Bondi
جزئیات انتشار بازی L.A. Noire PS4 کمپانی Team Bondi

گرافیک در بازی L.A. Noire
به نظر می رسد نسخه ریمستر شده L.A. Noire نسبت به نسخه گذشته از کیفیت گرافیک بصری بالاتری برخوردار است. همه چیز در نسخه تازه به خوبی به تصویر کشیده شده است و این جذابیت بازی را دو چندان کرده است. شما با حضور در L.A. Noire احساس می کنید در یک فیلم سینمایی حضور دارید و قرار است در لس آنجلس به جنگ تاریکی ها بروید.

حرف آخر در مورد بازی L.A. Noire
به نظر می رسد هنوز هم قابلیت اسکن چهره کاراکترهای بازی ایده ای نو و منحصر به فرد باشد. L.A. Noire با برخورداری از این قابلیت، جذابیت بازی را برای مخاطبانش دو چندان کرده است. خصوصا اینکه این بازی از روایت داستانی فوق العاده قدرتمندی برخوردار است و در ساخت آن از شخصیت های معروف و بنامی استفاده شده است. تمامی جزئیات در این بازی به خوبی پیاده سازی شده است و این اثرگذاری بازی را واقعا بیشتر کرده است.
شما می توانید با دیدن گرافیک خوب بازی و همچنین گوش سپردن به موسیقی جذاب کار، با میل بیشتری در بازی پیش بروید.

جدای از تمام ویژگی های مثبت این بازی، شاید گاهی از گیم پلی و ماموریت های تکراری آن خسته شوید. اما یادتان باشد که این بازی سبک متفاوتی دارد. L.A. Noire ویژگی های خاص خودش را دارد و در آن با چالشهای جدیدی مواجه میشوید.

 

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + چهارده =