جزئیات انتشار بازی Left Alive PS4 کمپانی Square Enix

.

جزئیات انتشار بازی Left Alive PS4 کمپانی Square Enix

مروری بر بازی Left Alive

تاریخ عرضه، تریلرها، گیم پلی و جزئیات دیگر

کمپانی اسکوئر انیکس (Square Enix) بازی Left Alive، بازی جدید تیراندازی اکشن خود را معرفی کرده است، بازی ای که در آن جنگ بین نیروهای عظیم و ربات های غول پیکر Mecha در حال انجام است. بازی Left Alive همچنین در همان جهانی اتفاق می افتد که سری Front Mission رخ دادند، پس عناصر غول پیکر را باید از نظر فنی Wanzers بنامیم.
خبر بسیار جالبی که از این کمپانی منتشر شد این بود که تیم توسعه دهنده ی بازی Left Alive شامل اسامی موفق از مجموعه هایی مانند Gear Solid، Armored Core، Ghost in the Shell و Mobile Suit Gundam می باشند.گفتنی است که این بازی احتمالا بسیار محبوب خواهد شد، مخصوصا از این نظر که ربات های غول پیکر نیز در آن حضور دارند. اما در واقع بازی Left Alive چیست؟ ما تمامی اطلاعات مربوط به این بازی را در این مقاله گرداوری کرده ایم تا پاسخ کاملی را به شما ارائه دهیم.

تاریخ انتشار بازی Left Alive

همانطور که از طرف کانال یوتیوب کمپانی اسکوئر انیکس تایید شد، بازی Left Alive قرار است در تاریخ ۵ مارس ۲۰۱۹ (۱۴ اسفند ۱۳۹۷) عرضه شود. در جریان رویداد کمپانی سونی که PlayStation Lineup Tour نام دارد، اعلام شد که بازی Left Alive در ماه فوریه ی سال بعد عرضه می شود. البته این تاریخ تنها برای عرضه ی ژاپنی بازی است. این بازی قرار است برای پلتفرم های پلی استیشن ۴ و نینتدو سوییچ عرضه شود.

گیم پلی بازی Left Alive

اگر به بازی های Wanzers علاقه دارید، بازی هایی به سبک حرکت در ساختمان های متروک و تیراندازی شخص سوم: بدانید که بازی Left Alive همه ی این ویژگی ها را دارد.البته نه در یک زمان، وجود همه ی ویژگی ها به صورت یکجا ممکن است دیوانه کننده باشد. در بازی Left Alive انتخاب با شماست که برای هر ماموریت از چه روشی استفاده کنید، آیا می خواهید هدف را به آرامی از پا در بیاورید یا با تفنگ او را تهدید کنید.
با این حال بازی Left Alive در اصل، بازی اکشن تاکتیکی است که سیستم های بقا و ساخت و سا در رأس آن قرار دارد. همچنین هیچگونه توانایی خاصی در این بازی وجود ندارد.
همچنین می دانیم که شخصیت های اصلی بازی سه نفر هستند و میتوانیم بین این سه نفر انتخاب کنیم – هر کدام در منطقه ی مختلفی که شهر Left Alive در آن قرار دارد، به تنهایی حضور دارد – و بازی را پیش ببریم.
از لحاظ ساختار ماموریت، بازی Left Alive به جای یک دنیای باز، شامل سطوح مختلف است، اگرچه هر سطح برای رسیدن به مقصد نهایی، دارای ابزار مختلفی است، اما این به رویکردی بستگی دارد که شما انتخاب می کنید. همچنین می توانید از تله ها برای پوشش جناح خود و یا ایجاد شلوغی در میدان جنگ استفاده کنید.

شخصیت های بازی Left Alive

این بازی سه شخصیت اصلی دارد، این سه نفر در شهر گرفتار شده و سرنوشتشان بهم گره خورده است. با توجه به سبک بازی، طراحی شخصیت های بازی توسط طراح یوجی شینکاو، طراح بازی Metal Gear زیاد تعجب برانگیز نخواهد بود. در دو تریلر منتشر شده از بازی تنها یک شخصیت ظاهر شده، در حالی که شخصیت مرد جوان تر در تصاویری که از بازی منتشر شده، حضور دارد. هیچ اسم یا پیشزمینه ای از شخصیت های بازی Left Alive منتشر نشده است.

داستان بازی Left Alive

بازی Left Alive جهانی را با سری Front Mission نشان می دهد، و آینده ای را که در آن جهانی شدن به سرعت در حال وقوع است، از بین بردن مرزهای ملی و ایجاد نیروهای عظیم به تصویر می کشد.
بازی Left Alive در سال ۲۱۲۷ بین وقایع Front Mission 5 و Front Mission Evolved رخ داده است. شهر تخریب شده ای که در تریلرها مشاهده شد در روسیه قرار دارد. و این جایی است که بازی Left Alive آغاز می شود. انتظار می رود تعداد زیادی از مبارزات شهری را در بازی ببینیم.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 5 =