جزئیات انتشار بازی LEGO Batman Beyond Gotham Xbox One کمپانی Traveller’s Tales

جزئیات انتشار بازی LEGO Batman Beyond Gotham Xbox One کمپانی Traveller's Tales

جزئیات انتشار بازی LEGO Batman Beyond Gotham Xbox One کمپانی Traveller’s Tales

جزئیات انتشار بازی LEGO Batman Beyond Gotham Xbox One کمپانی Traveller’s Tales

شاید خنده دار باشد، اما خیلی از ما به بازی های ویدئویی معتاد شده ایم. ما به راحتی پذیرفته ایم که دوره بازی های سنتی گذشته است و برای سرگرم بودن به بازی های مدرن و متفاوتی نیاز است. شاید این اتفاق به خاطر دنیای رنگارنگ و پیچیده بازی های ویدئویی افتاده باشد.
چون ما در این دنیای رنگارنگ به زمان و مکان وابسته نخواهیم بود و می توانیم به طور آزادانه به هر سویی که می خواهیم حرکت کنیم.
همه ما برای زندگی در این دنیای مدرن و مجازی آزادی عمل خواهیم داشت و می توانیم بدون هیچ گونه عذاب وجدانی تصمیم بگیریم که یک چهره منفی باشیم یا مثبت می توانیم یک چهره سیاه باشیم که آرامش شهر را هدف گرفته است و یا در قالب یک ناجی فرو رویم تا آرامش از دست رفته شهر را باز ستانیم.
به هر حال گویا بازی های ویدئویی آمده اند تا دنیای ما را تغییر دهند. البته باید اعتراف کرد که این کار را به خوبی هم انجام داده اند. حالا شاید با حضور در میان بازی های ویدئویی، حسرت زیادی نداشته باشیم. زیرا می توانیم خیلی راحت خودمان را به جای اشخاص مختلف بگذاریم و در پوشش آنها تجربیات تازه به دست آوریم.
اگر به دنیای انیمیشن و بازی های ویدئویی علاقمند باشید، احتمالا بتمن را هم می شناسید. شخصیتی که در میان بازی های ویدئویی طرفداران زیادی دارد و می تواند مخاطبانش را با یک سبک مبارزه ای جذاب مواجه سازد. LEGO Batman: Beyond Gotham عنوان یک بازی جذاب برای کنسول ایکس باکس وان است که در آن با بتمن همراه خواهید شد. این بازی بدون شک برای علاقمندان به سری بازی های LEGO یک تجربه جذاب و دوست داشتنی خواهد بود. اگر تمایل دارید تا در مورد این بازی بیشتر بدانید، در ادامه این مقاله با ما همراه شوید تا آن را بر روی کنسول ایکس باکس وان بررسی کنیم.

جزئیات انتشار بازی LEGO Batman Beyond Gotham Xbox One کمپانی Traveller's Tales
جزئیات انتشار بازی LEGO Batman Beyond Gotham Xbox One کمپانی Traveller’s Tales

آشنایی بیشتر با بازی LEGO Batman: Beyond Gotham
در LEGO Batman: Beyond Gotham قرار است تا بار دیگر با بتمن این کاراکتر دوست داشتنی همراه شویم تا نیروهای باطل را از پای در بیاوریم. تجربه این بازی در فضا رقم می خورد. این بار دشمن اصلی و البته قدرتمند بتمن Brainiac نام دارد که تمام انرژی خود را صرف مسلط شدن بر دنیا کرده است. او قدرت های زیادی در دست دارد و تصمیم دارد در سایه همین قدرت ها به شخص اول تمام دنیا تبدیل شود.
اما در ادامه بازی، بتمن وارد میدان می شود تا در مقابل این نیروی عجیب و غریب ایستادگی کند. اما مشکل اینجاست که هر شخصی که در برابر Brainiac ایستادگی کند، خیلی زود قدرت عقلش را از دست می دهد و به موجودی بی مغر تبدیل می شود که توانی برای ایستادگی در برابر این شخصیت تاریک ندارد.

شما در طول بازی Xbox با شخصیت های مختلفی سر و کار خواهید داشت. برای LEGO Batman: Beyond Gotham، ۱۵۰ کاراکتر مختلف تعریف شده است که از دنیای DC پا به جهان این بازی گذاشته اند. البته یادتان باشد که از همان ابتدای بازی منتظر حضور این ۱۵۰ کاراکتر نباشید. برخی از آنها از همان شروع کار با شما همراه می شوند و برخی دیگر پس از رسیدن به مراحل مختلف بازی خودشان را نشان می دهند.
اما این نکته را به یاد داشته باشید که بیشتر دشمنان بتمن را چهره های فضایی تشکیل می دهند. پس بهتر است پس از مواجهه با هر کدام از موجودات فضایی، بدبینانه رفتار کنید تا احتمال وقوع اتفاقات ناخوشایند را تا حدودی کم کنید! شخصیت پردازی برای کاراکترهای موجود در LEGO Batman: Beyond Gotham خوب است و برای هر یک ویژگی های مختلفی تعریف شده است.
همه کاراکترها قابلیت های خاص خودشان را دارند و می توانند با پوشیدن لباس های متمایز، تفاوتشان را بهتر نشان دهند.  
به طور کلی LEGO Batman: Beyond Gotham از داستان خوبی برخوردار است و می تواند به خوبی مخاطب را به خودش مشغول کند. شما باید در بخش های مختلف بازی، بجنگید تا بتوانید قدرت فوق العاده Brainiac را مهار کنید.

جزئیات انتشار بازی LEGO Batman Beyond Gotham Xbox One کمپانی Traveller's Tales
جزئیات انتشار بازی LEGO Batman Beyond Gotham Xbox One کمپانی Traveller’s Tales

اگر به بتمن علاقه داشته باشید، حتما می دانید که این شخصیت به اندازه کافی جذاب هست که بتواند شما را برای پیشروی بیشتر در بازی ترغیب کند. شاید وقتی که متوجه می شوید بتمن در Brainiac شست و شوی مغزی داده شده است واقعا متعجب شوید! شاید از خودتان بپرسید مگر می شود بتمن را هم به چالش کشید؟ بدون شک به چالش کشیدن چهره های محبوب که به خوبی درمیان مخاطبان شناخته شده اند، کار جذابی خواهد بود.
گویا سازنده هم به این حقیقت رسیده است و سعی کرده تا با ساخت اتفاقاتی تازه، جذابیت بازی را بیشتر کند. برای اینکه بتوانید به پاسخ سوالات خود در این رابطه برسید، بهتر است تا خیلی زود در دنیای فضایی LEGO Batman: Beyond Gotham پا بگذارید و ببنید چه چیزی بتمن را به این روز انداخته است.

حرف آخر در مورد بازی LEGO Batman: Beyond Gotham
اگر به بتمن علاقه دارید، می توانید با حضور در دنیای LEGO Batman: Beyond Gotham فضایی اکشن، ماجراجویانه و فکری را تجربه کنید. این بازی برای تمامی رده های سنی مناسب است و می تواند یک تجربه منحصر به فرد باشد. بی شک کنترل بتمن در فضا و مقابله با آدم فضایی ها یک تجربه جالب و تازه خواهد بود که ارزش امتحان کردن را دارد.
شما می توانید به صورت تک نفره و یا دو نفره LEGO Batman: Beyond Gotham را تجربه کنید. فضای طراحی شده برای این بازی واقعا جذاب است و می تواند به خوبی توجهتان را به خودش جلب کند. شما باید در طول بازی از گسترش انرژی و قدرت شخصیت منفی بازی جلوگیری کنید.
اما در این میان خودتان هم درگیر اتفاقات تازه ای می شوید که جهت بازی را تا حدودی تغییر می دهد. این تغییر جهت بازی موجب ظهور سوالات زیادی در ذهن مخاطب می شود که برای رسیدن به پاسخشان راهی به جز پیش رفتن بیشتر در بازی ندارید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − 5 =