جزئیات انتشار بازی Lego Star Wars PS4 کمپانیTraveller’s Tales

جزئیات انتشار بازی Lego Star Wars PS4 کمپانیTraveller's Tales

جزئیات انتشار بازی Lego Star Wars PS4 کمپانیTraveller’s Tales
جزئیات انتشار بازی Lego Star Wars PS4 کمپانیTraveller’s Tales

Lego Star Wars:
یک بازی ویدئویی برای ماجراجویی های Lego است که توسط TT Fusion بر اساس فیلم Star Wars: The Awakens Force ساخته شده است.این پنجمین سری از سری بازیهای جنگ ستارگان TT Games است. وتحت مجوز Lucasfilm است.این بازی در تاریخ ۲۸ ژوئن ۲۰۱۶ توسط Warner Bros. Interactive Entertainment برای iOS، Microsoft Windows، PlayStation 3، PlayStation 4، Xbox 360، Xbox One، Nintendo 3DS، PlayStation Vita و Wii U منتشر شد.
در ۲۷ جولای ۲۰۱۶. بازی توسط Feral Interactive برای OS X منتقل شد و در ۳۰ ژوئن ۲۰۱۶ منتشر شد.

توسعه دهنده : TT FusionPublisher
مدیر : جیمی ایده
پیت گومر
راب HewsonDesigner
سبک : Action-adventureMode (s) تک نفره، چند نفره
علاوه بر انطباق فیلم، بازی شامل محتویاتی است که دوره بین بازگشت جدی و The Awakens Force را پوشش می دهد.
GameplayEdit
گیم پلی بازی Lego Star Wars: Force Awakens شبیه بازی های قبلی Lego است. سیستم های جدید از جمله Multi-Build ها معرفی شدند که دسترسی بازیکنان به گزینه های ساختمانی مختلف را فراهم می کند. این گزینه ها را می توان در برخی از بخش های آجر ساختمان بازی نابود و بازسازی کرد، که اجازه می دهد مسیر جدیدی در جهان بازی باز شود. بازیکنان همچنین می توانند در پشت پوشش پنهان شوند و در “جنگ بلستر” با دشمنان در طول بازی شرکت کنند.

جزئیات انتشار بازی Lego Star Wars PS4 کمپانیTraveller's Tales
جزئیات انتشار بازی Lego Star Wars PS4 کمپانیTraveller’s Tales

این بازی دارای بیش از ۲۰۰ شخصیت قابل پخش، از جمله Rey، Finn، Captain Phasma، Poe Dameron، Han Solo، Kylo Ren و Droids، و مکانها، از جمله JakkuوStarkiller 4 است. علاوه بر انطباق فیلم، بازی پلی استیشن همچنین شکاف بین بازگشت جادو و نیروی بیداری را با لوکاس فیلم پر کرده است که آزادی خلاقانه را در محتوای اضافی نشان می دهد بازیکنان میتوانند بوکستورهای شخصیت ها را کشف کنند.
PlotEdit:
چهار سال پس از نبرد یوین، شورشیان توسط هان سولو در جنگل ماه اندور رهبری می شوند تا ژنراتور سپر محافظت از ستاره دوم مرگ را داشته باشد اما قبل از اینکه بتوانند موفق شوند، گرفتار می شوند. C-3PO، R2-D2، و Ewoks حمله ای به امپریال ها را آغاز می کنند. پس از آن، هان امپراطور به آنها اجازه داد تا بتوانند ژنراتور را از بین ببرند.
در فضا، هزاره فالکون که توسط لندو کالریسین و نین نونب به پرواز درآمده، حمله به ستاره دوم مرگ را آغاز کردو تنها به دام افتاد و منجر به کمین جنگجویان TIE شد، در حالی که ستاره مرگ ستون یک کشتی شورشی را از بین می برد. بعد از اینکه سپر ژنراتور نابود شد، Lando منجر به مبارزه شورشیان از طریق شفت به هسته با TIE جنگنده میشود آنها موفق به از بین بردن هسته می شوند و به دقت از انفجار فرار می کنند.
در همین حال، لوک اسکولرر توسط دارت وایدر زندانی و گرفته شده و به دارت سیدیف وارد شده است، اما لوقا او را مجبور می کند تا وی را به سمت نور بیاورد و او را به تصویر کشیدن فرزندش متهم می کند. آنها مبارزه می کنند و سیدوس را شکست می دهند، اما او به لوقا حمله می کند. وادر زندگی پسر خود را نجات می دهد و Sidous را به پایین می برد و او را می کشد؛ با این حال او مجروح شده است و لوقا ماسک خود را قبل از مرگ می کشد.
لوق با بدن پدرش فرار می کند قبل از اینکه ستاره مرگ منفجر شود. در ماه جنگل، شورشیان پیروزی خود را جشن می گیرند در حالی که لوقا ارواح یودا، آناکین، اوبی وان و قی گون را می بینند (با لباس های دارت وادر).
سی سال بعد، شورشیان به “گروه مقاومت” تغییر نام دادند و اولین مرتبه از بقایای امپراتوری هستند لوقا از دست رفته بود و لیلا اکنون خود را مقاومت نامیده است.

جزئیات انتشار بازی Lego Star Wars PS4 کمپانیTraveller's Tales
جزئیات انتشار بازی Lego Star Wars PS4 کمپانیTraveller’s Tales

خلبان پو Dameron و فرزند خوانده وی BB-8 به سیاره Jakku برای دیدار با Lor San Tekka فرستاده شده. پس از به دست آوردن نقشه، روستا اولین مرتبه تحت رهبری کیلو رن و کاپیتان فاسما مورد حمله قرار میگیرد که نقشه را لوقا اسکاولکر می برد. پو و BB-8 به روستائیان کمک می کنند تا با طوفان های جنگی مبارزه کنند، اما پس از آنکه طوفان های جنگنده کشتی را از بین بردند، دوک قادر به فرار نیست.
BB-8 با نقشه فرار می کند در حالی که اومورد تعقیب برای بازجویی است. رن تلاش می کند تا سانتککا را بکشد، اما به دلیل سوء عملکرد در چراغ های خود، او را به فضا پرتاب می کند.
پو توسط stormtooper به نام مستعار FN-2187، که از اولین گروه شورشیان است نجات یافته است. با کمک یک Droid Imperial، آنها به حیاط خلوت نفوذ می کنند، مبارزه می کنند تا از طوفان های دریایی قبل از اینکه بتوانند در یک جنگنده TIE به سرقت رفته گرفتار شوند فرار کنند.
پو احتمالا در تصادف کشته می شود، زیرا او یک جنگنده زیرزمینی جنگنده TIE سقوط میکند. در همین حال، BB-8 توسط یک گروه از Teedo دستگیر شده است، و تنها توسط یک مبارز جوان به نام ری، که او را به خانه خود در بقایای AT-AT برده است، نجات می یابد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − سیزده =