جزئیات انتشار بازی LEGO The Incredibles Xbox One کمپانی Traveller’s Tales

جزئیات انتشار بازی LEGO The Incredibles Xbox One کمپانی Traveller's Tales

جزئیات انتشار بازی LEGO The Incredibles Xbox One کمپانی Traveller’s Tales

جزئیات انتشار بازی LEGO The Incredibles Xbox One کمپانی Traveller’s Tales

تقریبا چند سالی می شود که فیلم های سینمایی به آیینه ای از بازی های ویدئویی تبدیل شده اند. یعنی هر وقت که یک فیلم سینمایی خوب تولید می شود، باید انتظار ظهور یک بازی ویدئویی با همان مضمون را داشت. البته که چنین کاری تا حدودی منطقی به نظر می رسد. زیرا می توان از یک داستان تائید شده از سوی مخاطب کمک گرفت تا یک بازی ویدئویی جذاب روانه بازار کرد.
همین که داستان یک بازی ایکس باکس از سوی مخاطب تائید شده باشد، تا حدودی ریسک کار را کمتر می کند. اما این اصلا تضمین کننده موفقیت یک بازی ویدئویی نخواهد بود. مخصوصا در روزهایی که گیمرها واقعا حرفه ای شده اند و به هر ضعفی واکنش نشان می دهند.

برای اینکه بتوان یک بازی ویدئویی جذاب روانه بازار کرد، باید به کیفیت کار توجه ویژه ای داشت و طبق عملکردی درست و دقیق پیش رفت. تا کنون بازی های ویدئویی زیادی روانه بازار شده است که هر کدام از یکی از فیلم های سینمایی پر فروش الهام گرفته شده اند و طی یک فرآیند سطحی و فرمالیته به دست مخاطبان رسیده اند. اما چون از کیفیت مطلوبی برخوردار نبودند و انتظار مخاطب را تامین نمی کردند، خیلی زود از دایره رقابت حذف می شدند.
گویا بازی سازان این دست از بازی ها نمی دانستند که پا در چه بازار بی رحم و جدی گذاشته اند. بازاری که بدون هیچ شوخی افراد ضعیف را حذف می کند تا فرصت جولان برای قدرتمندترها بیشتر شود.
حالا چند سالی است که برند لگو ثابت کرده است در دسته قدرتمندها جای دارد و فقط به عرضه محصولات باکیفیت و جذاب فکر می کند.
اکثر بازی هایی که از سوی این برند روانه بازار شده است، با استقبال خوب مخاطبان همراه شده است و به فروش بالایی رسیده است.
ما تصمیم داریم در این مقاله در مورد بازی LEGO The Incredibles با شما صحبت کنیم. بازی که برای ایکس باکس وان در دسترس است و حتما تجربه بازی کردن ان خالی از لطف نخواهد بود.

آشنایی بیشتر با بازی LEGO The Incredibles
همان طور که پیشتر هم گفتیم، سری بازی های برند لگو از پرفروش ترین بازی های دنیا هستند که در سرتاسر دنیا از آنها استقبال می شود. البته استقبال از بازی های این برند در اروپا شدت بیشتری دارد. اما آن چیزی که واضح است، این است که بازی های لگو می توانند در مدت زمانی بسیار کوتاه به فروشی میلیونی برسند. LEGO The Incredibles هم از این قاعده مستثنی نیست و با استقبال زیاد مخاطبان همراه است.

جزئیات انتشار بازی LEGO The Incredibles Xbox One کمپانی Traveller's Tales
جزئیات انتشار بازی LEGO The Incredibles Xbox One کمپانی Traveller’s Tales

استقبال بی نظیر از سری بازی های این برند، تیم سازنده را بر آن داشته است تا هر ساله با به کار گرفتن ایده های نو و تازه در عرضه محصولات باکیفیت تر قدم بردارند. این اتفاق به خوبی برای LEGO The Incredibles افتاده است. گویا برند لگو تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا پس از عرضه این نسخه، هیچ گونه تکرار و روالی مشابه در آن دیده نشود. البته باید اعتراف کرد که تلاش هایش به خوبی جواب داده است و ما در LEGO The Incredibles با یک بازی جذاب و منحصر به فرد رو به رو هستیم.

داستان بازی در LEGO The Incredibles
شما در LEGO The Incredibles با داستان انیمیشن “شگفت انگیزان” مواجه خواهید بود. به احتمال خیلی زیاد شما این انیمیشن را دیده اید. چون پس از انتشار نسخه اولش سر و صدای زیادی به پا شد. این انیمیشن ایده جالبی داشت و به خوبی به تصویر کشیده شده بود. شما در طول شگفت انگیزان ۱ با خانواده ای آشنا می شدید که از نیرویی فوق العاده برخوردار بودند و به خاطر توانایی بالایی که داشتند در دسته سوپر قهرمانان جای می گرفتند. اما از انجایی که سوپر قهرمانان اجازه فعالیت در شهر را نداشتند، آنها بیکار مانده بودند. تا اینکه در سری دوم این انیمیشن دو چهره سرشناس و پولدار تصمیم می گیرند با استفاده از توانایی این سوپر قهرمانان، یک ویدئوی جنجالی بسازند.

بررسی بیشتر بازی LEGO The Incredibles
حالا باید در LEGO The Incredibles همه داستان این دو انیمیشن، به یک بازی ویدئویی جذاب تبدیل شود. وقتی به سراغ این بازی می رویم، احساس می کنیم بخشی از آن که به انیمیشن ابتدایی شگفت انگیزان پرداخته است، کیفیت بیشتری دارد و طنز استفاده شده در آن هم از جذابیت بالاتری برخوردار است.
چیزی که در این بازی حسابی به چشم می آید، استفاده از موسیقی جذاب فیلم است که به خوبی روی کار نشسته است و کیفیتش را ارتقا داده است. بازی Xbox به خوبی صداگذاری شده است. حتی برای صداگذاری کاراکترهای جدید قسمت دوم فیلم از هنرمندان سرشناس استفاده شده است که این، جذابیت LEGO The Incredibles را دوچندان کرده است. ضمن اینکه برای هر کدام از کارهای شگفت انگیزان و ویژگی های آنان، صدایی جداگانه تعریف شده است که این کار نشان دهنده صرف وقت زیاد برای بخش صداگذاری بازی است.

جزئیات انتشار بازی LEGO The Incredibles Xbox One کمپانی Traveller's Tales
جزئیات انتشار بازی LEGO The Incredibles Xbox One کمپانی Traveller’s Tales

گرافیک در LEGO The Incredibles
گرافیک در LEGO The Incredibles واقعا خوب است. خیالتان راحت باشد! شما در LEGO The Incredibles با یک بازی نسل هشتمی سر و کار دارید که نه تنها چیزی از سایر بازیهای لگویی کم ندارد، بلکه حتی چیزهای بیشتری هم دارد. برای اینکه بتوانید به اوج کیفیت در بخش گرافیک LEGO The Incredibles پی ببرید، شاید بد نباشد که در آسمان به پرواز درآیید و شهر را از بالا ببینید. در ادامه متوجه خواهید شد که شهر چه عمقی پیدا کرده است و در بخش های مختلف ان پویایی احساس می شود.
شما در طول بازی با محیط ها و کاراکترهای متعددی رو به رو هستید که هر کدام از انها به خوبی طراحی شده اند. شاید کمی دیر شده باشد، اما برند لگو با LEGO The Incredibles به همه ثابت کرد که می توان از بازی های این برند توقع یک گرافیک جذاب و دوست داشتنی را داشت. در نهایت باید بگوییم LEGO The Incredibles در بخش گرافیک، صداگذاری، موسیقی متن، طراحی و گیم های موجود در بازی حرفهای زیادی برای گفتن دارد. اگر به بازیهای لگو علاقمند هستید، حتما LEGO The Incredibles را امتحان کنید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده + شانزده =